Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
KonoSuba anime/manga/novel
Bastian
Csak sok munkájuk van mostanában. ^^"
Pedig normális időbeosztással korrekt eredményeket szoktak produkálni. Viszont az is igaz, hogy bár náluk készül a mozifilm, a Deen-es stábból gyakorlatilag majdnem minden fontosabb fogaskerék visszatér a filmre.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Durzo
Na megnéztem a filmet. Kazuma egy állat, a film elmebeteg, én meg szó szerint minden percét végigröhögtem. :D

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Wiz06
Jött már ki a filmhez Magyar felirat?

Etherias
Wiz06 írta:

Jött már ki a filmhez Magyar felirat?

Mivel a film csak március 24.-én jelenik meg BD-n, addig ne is remélj hozzá. Azt meg hogy van hozzá jelenleg kamerás verzió, az igényesebb emberek számításba sem veszik.

Bastian
Streamelve lett a mozifilm a mai napon, szóval elérhető angol felirattal, jó minőségben a szokott helyeken.

Élveztem a filmet, bár lehet, hogy a KonoSuba agymenéseihez mérten "sok", ha 1,5 órába belesűrítenek egy kötetet. A végére tényleg kiég az ember agya, nem úgy, mint heti 20-25 perc alkalmával. :lol

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Mextil General
Szerintem hozta a formáját a film :D, ezek után jöhetne majd egy harmadik évad is :). De addig be érem azzal is hogy a Sentouin, Hakenshimasu kap majd anime feldolgozást valamikor.

Ugrás a fórumra: