Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] DanMachi anime
sipikiraly2008
Na jó, teljesen kivagyok, tegnap kezdtem a sorit el, nagyon beleszerettem, erre ma jön a 3. évad? Mi ez, ha nem a sors... :D
Dómó Arigató

kazekagesama
köszi! Istenek vagytok!

kamegt
Nekem a saját kiadás link alatt a movie torrentje nyílik meg. Az úgy OK?

Tapion-sama
kamegt írta:

Tévedés. A saját kiadás link alatt az összes nyaa-ra feltöltött videónk linkje jelenik meg. A movie azért van ott, mert egy hibát javítottunk benne és újratöltöttük. Nézd meg 3 sorral alatta.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

kamegt
Tapion-sama írta:

kamegt írta:

Tévedés. A saját kiadás link alatt az összes nyaa-ra feltöltött videónk linkje jelenik meg. A movie azért van ott, mert egy hibát javítottunk benne és újratöltöttük. Nézd meg 3 sorral alatta.

Ja, értem. Látom már, csak megzavart a movie piros háttere...

Tapion-sama
Az csak azért piros, mert megkapta a "remake" jelzést ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Avaren
Köszi az eddigieket. ;)

Amúgy nem tudom elírás-e, de a filmbben Ouranus-nak van, míg a 3. évadban Uranosz-nak van fordítva a "csuklyás ülő fazon". :D Lehet direkt van így, ha igen elnézést az írásért. :D

Mnyky
Avaren írta:
Amúgy nem tudom elírás-e, de a filmbben Ouranus-nak van, míg a 3. évadban Uranosz-nak van fordítva a "csuklyás ülő fazon". :D Lehet direkt van így, ha igen elnézést az írásért. :D

Utólagosan kiderült elírás. :ehh A filmben az angol megfelelő maradt (Ouranus), de később kiderült, a szó igazi magyar formája: Uranosz. :D

"Próbálok pozitív maradni. A kesergés csak időpazarlás."

Elle Kennedy

Csillaghullas
Na, gyorsban "megettem" a két évadot, a filmet és az OVA-kat, és a 3. évad eleje is jónak tűnik eddig.
Ami feltűnt, és szerintem nem volt róla szó itt a fórumon, hogy az Apollo család elleni csatában a nyakláncnak is szerepe volt, amit valószínűleg Freyától kapott. Nekem úgy tűnt, Bell amiatt élte túl a mágikus támadást, ami eltalálta.
Hermész viszont szerintem nem direkt árulta el Istárnak Freya Bell iránti érdeklődését, inkább úgy tűnt, bevetette rajta a mágiáját, és persze a csáberejét.
Meglepett viszont, hogy azt mondták, Istár már nem térhet vissza a földre. A movie-ban arról volt szó, hogy az istenek is újjászületnek.
Ami a jós lányt és a társát illeti, ők a 2. OVA alapján Miachhoz csatlakoztak, gazdagság terén nem jutottak sokkal előrébb :)
Kíváncsi lennék azért, mi Ais véleménye Bellről, azon felül, hogy nyúl :D
A 3. évad 1. része végén a zene, illetve az előzetes alapján úgy tűnik, hogy még ők ketten is szembekerülhetnek egymással a nem olyan szörnyű szörnyek témája kapcsán.

kazekagesama
Nem azt mondták hogy meghalt Istar hanem hogy nem térhet többet vissza a földre... Ö már csak fentről szemlélheti az eseményeket!
A részek nagyon jók így tovább!!!

Egyesítve 2020.10.14 17:31:25:
Zseniálisak vagytok! Tegnap feldultam a netet a 2. ováért és nemhogy magyar felirattal még angollal sem találtam meg. Erre most hazaérek melóból első utam az oldal és Voálá! Ova 2!!!

Köszi!!!!:bow

Egyesítve 2020.10.14 18:05:34:
A végére értem az ovának és kérném egy hozzáértöbb személy segítségét.
Ez meg mégis mi a fészkes fene volt??? :D
Lessz folytatása vagy? vagy? vagy? nemtudom kifagytam :D
Szerkesztette: kazekagesama - 2020.10.14. 18:05

Csillaghullas
Úgy rémlik, Istár lezuhant, szóval azt nem hiszem, hogy túlélhette. Nem valószínű, hogy egyébként visszahívták volna a Mennybe.
Ami a 2. OVA-t illeti, lehet, hogy a szerzők egy kicsit begombáztak :D

Tomello
Ugyanezt éreztem formázás közben, teljesen meghalt az agyam Ikszdé
A végére nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek :D
Szerintem ez csak ilyen köszönjük, hogy nézted a második évadot nesze egy két idom, és azért be is gombáztunk, így kicsit elszállt velünk a ló rész volt. Én nem számítok folytatásra, de aztán ki tudja :D

kazekagesama
Csillaghullas írta:

Úgy rémlik, Istár lezuhant, szóval azt nem hiszem, hogy túlélhette. Nem valószínű, hogy egyébként visszahívták volna a Mennybe.
Ami a 2. OVA-t illeti, lehet, hogy a szerzők egy kicsit begombáztak :D

Igaz hogy lezuhant de ha egy istent a földön megölnek az nekik annyi hogy visszatérnek a mennybe és nem jöhetnek többet vissza.
Ha jól tudom a moovie-ban Artemisz végleg meghalt bár a fényoszlop ott is jelen volt.
A 3. évad második részt ha megnézed Hermész és a másik isten (nem jut eszembe a neve) beszélgetése árulkodik arról hogy hogy müködnek a dolgok.

Ami nem öl meg az mindig egy kicsit derűsebbé tesz!

Csillaghullas
A filmben 1 óra 12 körül azt mondja Artemisz Bellnek, hogy tudta-e, hogy az istenek is újjászületnek, ezért fognak még valamikor találkozni (sokára, az is lehet, hogy csak 10000 év múlva). Ebből úgy vettem le, hogy egyszer valamikor majd visszajöhet a Földre.

kazekagesama
Csillaghullas írta:

A filmben 1 óra 12 körül azt mondja Artemisz Bellnek, hogy tudta-e, hogy az istenek is újjászületnek, ezért fognak még valamikor találkozni (sokára, az is lehet, hogy csak 10000 év múlva). Ebből úgy vettem le, hogy egyszer valamikor majd visszajöhet a Földre.

Viszont a nyíl képes egy istent is megölni így nem hiszem hogy Artemisz életben maradt plusz 1-2ezer év múlva Bellnek már nyoma sem lesz.
Köszi a 3/3at nagyon jó volt ráfért az animére hogy kicsit lelassítson az első két rész nagyon In medias rest kezdés volt.
Valaki tudja már hány részre számolhatunk?

Ami nem öl meg az mindig egy kicsit derűsebbé tesz!

Ugrás a fórumra: