Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Star Wars Univerzum
Jaeger
Kellett volna tennetek egy próbát az SW Rebels sorozattal is. Igaz az első évad még komolytalan, de utána ott is elég komoly lesz minden.

Ha már gyerekes lesz a Resistance meg minden :D Az a furcsa a dologban, hogy este 10-kor fogják adni. Most igy sikerült vagy akkor mégsem lesz az? Mert amugy indokolatlan a 10-es kezdés.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Aizen
Azért én nem mondanám, hogy a Rebels komoly lett a 2. évadtól. Komolyabb esetleg, de a 2. évad végétől megint lejtő lett belőle, és csak ki-kiugrások vannak a komoly jelző felé. Legalábbis számomra pofátlanul gyerekes maradt végig az egész. Igazából a 2. évadzárótól végig tartani kellett volna azt a tónust, amit ott megkezdtek, nem pedig leereszteni majdnem az első évad szintjére, aztán néha-néha észbekapni, hogy ja amúgy...

Attól meg előre félek, hogy Ryan bácsi mit fog összehozni saját trilógiaként, ha már a 8 ilyen pofátlanul gagyi lett.
Bár ahogy hallottam JarJar is tett nyilatkozatot Reyt illetően, szóval lesz itt katyvasz bőven.

Jaeger
Az utolsó évad Rebelsből viszont szerintem elég jó lett. Ott mindenki megkapta azt amit akart.

dungeonlord
Star wars 3 rész óta reménykedtem egy animáció folytatásra.
Szerencse a Cw és rebels jók lettek! Elfogadom canonnak.(Bár a Cw nagyon lebutították Grievous karakterét,aki baromi op volt a 2003 animáción és a Star wars 3.részénél.Ez volt egyetlen dolog, ami nagyon nem tetszett)

Az új sorozat egy hulladék! Szánalmas animációval, továbbá senkit se érdekel egy újabb lázadó történet és nem az új retardált karakterről.Úgy látom Disneynek sikerült egy újabb dislike rekordot döntenie! Mindjárt 90k lesz.

Remélem a Cw vége után feldolgozzak a Vader képregényt !Mert az új fejezetnél Vader megkapta az első bolygóját^^
https://www.youtu...IZ6CKGbZ1I
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.08.29. 13:37

Aes Sedai
Ezen az új sorozaton nagyon látszik, hogy a fő célja, hogy az EP6 utáni időszakban játszódjon, ezt az idővonalat töltse fel egeres Star Wars-al minél jobban. Csak hát ugye egészen idáig nem sikerült nekik maradandó karaktereket alkotni erre a korszakra.

dungeonlord
Inkább úgy mondanám, hogy a Disney próbálja erőlteti az ő beképzelt Canonját!
Az új trilógiában csak 2 normális karakter van a 1000-ből.Szerencse az új sorozatban nem szerepelnek. Még xD .

Jaeger
Ne értsétek félre a dolgokat. Először is az Avatar: The Last Airbender is "hasonló" grafikával rendelkezett mégsem volt gyerekes. Ezt a sorozatot is este 10-kor fogják adni ami fura ha gyerekeknek készül.

A másik készül az élőszereplős SW sorozat, jön a SW Clone Wars szóval lesznek komoly sorozatok is.

Dave Filoni aki a CW meg a Rebels fő alkotója nem nagyon lesz jelen a Star Wars Resistance-ben. Jövőre neki lesz valami új nagy dobása ami vagy egy Rebels folytatás vagy valami egészen új. Szóval lesz itt még meglepetés.

dungeonlord
Ezzel csak az a baj Jaeger,hogy a Start Wars nem gyerek műsor. Hanyagoljuk az ilyen gyerekes animációkat.

https://www.youtu...NqGUD_CJb0
12/10beszólás Fishertől^^
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.09.04. 20:36

Papirtigriske
A Star Wars már indulásnak nem volt több egy mesénél, csak ezt sokan szeretik elfelejteni. Nem értem, hogy miért nem lehet gyerekeknek tartalmat csinálni belőle, egyébként ugyanez ment a Rebelsnél is. És mégis jó lett.

i66.tinypic.com/2dhzair.jpg

"No risk it, no biscuit"

dungeonlord
Papirtigriske írta:

A Star Wars már indulásnak nem volt több egy mesénél,

Mese? Szerintem még nem láttad a STar warst^^.Mert az első Star wars filmnél halálra égetik az embereket és milliárdókat megölnek.

Szerintetek melyik a legjobb Star Wars rész?
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.09.06. 10:38

Aes Sedai
A Star Wars valóban egy mese, de inden korosztálynak szólt, most ezt butították le az 5 éves színvonalra helyenként.

Papirtigriske
Csak oda-vissza az összes filmet, az animációs sorozatokat, olvastam a könyveket, stb. Tényleg nem értek hozzá, igazad van.

Én csak abból indulok ki, hogy oké, az elején a Rebels is kissé gyerekműsor volt, de egy idő után kialakult a saját stílusa, komolyabb hangvételű lett. Hátha itt is megtörténik, nem írom le, bár tény, a CW jobban megmozgat jelenleg.

"No risk it, no biscuit"

aysak
CW-nél ott egy nosztalgiafaktor is, az újnál ilyen nem lehetséges.
Aki fan úgyis megnézi/átszenvedi rajta magát, aztán majd nyilatkozik róla.
Az utolsó jedik-et is volt akik magasztalták, pedig amilyen gyatra forgatókönyv lett írva...

Papirtigriske
Nem hinném, hogy a "fan"-ok direkt végig fogják szenvedni, ahhoz már kell egyfajta hülyeség is. Én csak azt mondom, hogy kár előre lehúzni, akár még jó is kisülhet belőle, egy trailer még nem a világ. A rajzstílus elsőre nekem sem jött be, ahogy annó a CW baltával faragott arcai sem, de egy idő után a történet engem lekötött annyira, hogy túllendüljek ezen. Csak ugye ezt beadni az SW fanoknak, akik már azt is vasvillára tűzik, akik nem szidják fröcsögve az új filmeket és magasztalják az egekig a "tökéletes" régi trilógiát. Bár az SW community az egyik, ha nem a legkárosabb, ki tudja. Az Utolsó Jedik megítélése emberfüggő, nem az év filmje volt, de olyan gyalázatosan rossz sem volt, ahogy előszeretettel beállítják. Olyan középszer volt, ennyi.

Visszatérve a CW-re. Engem az vonz be igazán, hogy kap egy lezárást, láthatjuk a mandalóri csatát és ez tetszik. :D

"No risk it, no biscuit"

dungeonlord
Nem csak az....
Mint pl Maul story lezárása:https://www.youtu...5VTaE_0BHw
Anakin szem karcolása...
Ashoka és rex történet..
Akkor Coruscant háború:https://www.youtu...4tTO1Ew87Q
Amit 2003 animációban láttuk...
Ventres sorsa …
Boba fett története https://www.youtu...DoYwPQeqyw

és még sorolhatom.

12.rész kevés :/ . +12.réssz kellene, hogy végleg lezárják a történetet.

Ugrás a fórumra: