lina22
bijuu93 írta:

Én erről a résztől beszélek, innentől Boruto nem is használta a szemét.
https://youtu.be/...

Várj, ez melyik részben volt? XD nem rémlik, de így megnézve, nem hinném hogy köze lenne ahhoz, miért nem használja a szemét. Ott voltak eleve olyan "chakra" szörnyek és szerintem ő ott még automatikusan látta vagyis nem "direktbe" használta, na meg nem tudom mennyire hasonlítható össze a mangával, de ha van bennük némi igazság, akkor mikor összeszedik ügye Kawakit, ő ahányszor használja a azt a pöttyöt a kezén, úgy látszik láthatóvá a szeme is

kepkuldes.com/images/94c4ab3217cfb899ae3e5513b2d3c08d.jpg

goku5
Az 53. rész ezzel kezdődik.
Azt meg mintha csak a falnak mondanám, hogy a Momoshikivel való harc végén mikor megüti őt a rasenganjával Borutó ismét látható. Az pedig a 65. rész! Szóval semmi köze. Ennyinek gyorsan utánanéztem.
Az meg ami a mangában lesz még ne nagyon írjuk ide. Na meg hogy akkor se jelenik meg. Ezért is írtam hogy kár volt az animét ezzel kezdeni.

bijuu93
lina22 írta:

bijuu93 írta:

Én erről a résztől beszélek, innentől Boruto nem is használta a szemét.
https://youtu.be/...

Várj, ez melyik részben volt? XD nem rémlik, de így megnézve, nem hinném hogy köze lenne ahhoz, miért nem használja a szemét. Ott voltak eleve olyan "chakra" szörnyek és szerintem ő ott még automatikusan látta vagyis nem "direktbe" használta, na meg nem tudom mennyire hasonlítható össze a mangával, de ha van bennük némi igazság, akkor mikor összeszedik ügye Kawakit, ő ahányszor használja a azt a pöttyöt a kezén, úgy látszik láthatóvá a szeme is

53.rész elején van amikor Tonerinek lefagyasztja az idejét Urashiki.
Bár utána játszódik a Momoshikis Arc, akkor tárgytalan a Teóriám.

goku5
Hát nem tudom, hogy komolyan mégis mit akarnak elérni ezekkel a részekkel megint. Kész röhej már megint az egész, pedig az előző rész apaplán még bíztam benne hogy lesz benne valami!
Mégis mit csináltak már itt Sukakuval? Most komolyan ilyen gyerekes dolgot kell csinálni? Tényleg az óvodás csoport lenne a célzott közönség?
Borutó meg adja a szokásos hülye gyereket. Tényleg ilyennel akar harcolni? Megint karó viselkedésből és érettségből. Ha logikát nem is vesszük amire most utalnának. Tényleg karó a sorozat é s ez az arc is eddig. És a következőt meg úgy harangozzák be mintha izgalmas és erős ellenfelek lennének azok bábok.

texinek
goku5 írta:

Hát nem tudom, hogy komolyan mégis mit akarnak elérni ezekkel a részekkel megint. Kész röhej már megint az egész, pedig az előző rész apaplán még bíztam benne hogy lesz benne valami!
Mégis mit csináltak már itt Sukakuval? Most komolyan ilyen gyerekes dolgot kell csinálni? Tényleg az óvodás csoport lenne a célzott közönség?
Borutó meg adja a szokásos hülye gyereket. Tényleg ilyennel akar harcolni? Megint karó viselkedésből és érettségből. Ha logikát nem is vesszük amire most utalnának. Tényleg karó a sorozat é s ez az arc is eddig. És a következőt meg úgy harangozzák be mintha izgalmas és erős ellenfelek lennének azok bábok.

Én csak azt nem értem, hogy miért nézed ha ennyire nem tetszik? Mi jó származik abból hogy nézed és minden héten sírsz miatta hogy mennyire szar miközben van ezer másik anime amit nézhetnél és valószínű jobban tetszene.

Egyébként durva hogy ezen a Boruto dolgon még mindig nem jutottál túl, kicsit ironikus is ezt olyantól olvasni akinek Dragon Ball a profil képe ami köztudottan nem a logikáról szól vagy az okos főhősről. Egyébként Naruto is állandóan ugyan ezt csinálta amit Boruto, nem véletlen mondta neki ezt Kankuro is. És most nem mondhatod hogy ez filler hiszen nem az, mivel a regény alapján készül és anime kánon részek jönnek.

Ami Shukakut illeti teljesen logikus hogy el kellett rejteni és mivel Gaarába nem lehet zárni így maradt az a megoldás hogy elzárják máshová. Mi ezzel a probléma? Ahogy múlthéten is írtam a Boruto ugyan annak a korosztálynak készül mint anno a Naruto, semmi sem változott max az ízlésed.

szmatesz
goku5 írta:

Telljesen eggyet értek, ennyire gyerekes dologgá tenni Sukakut, kész röhej ..
Szerintem mélyen a Naruto szintje alatt van minden téren, hiába mondják, hogy ez nem igaz ..
A harcok sem olyan izgalmasak, a karakterek gyengék a régi énjükhöz képest, stb stb ... sajnálom hogy egy ilyen helyzetből is csak ennyit tudnak kihozni ☹

lina22
szmatesz írta:

goku5 írta:

Telljesen eggyet értek, ennyire gyerekes dologgá tenni Sukakut, kész röhej ..
Szerintem mélyen a Naruto szintje alatt van minden téren, hiába mondják, hogy ez nem igaz ..
A harcok sem olyan izgalmasak, a karakterek gyengék a régi énjükhöz képest, stb stb ... sajnálom hogy egy ilyen helyzetből is csak ennyit tudnak kihozni ☹

Teljesen egyetértek, a karakterek a régi önmagukhoz képest tényleg gyengék... elhiszem a Béke miatt valószínű. De független attól, hogy béke vagy sem...szerintem még a harmadik hokage se volt ilyen gyenge, pedig mondhatni akkor max a Kyuubi volt a legnagyobb gond.

Nem tudom ti hogy vagytok, de mintha ezek a részek is "le lassultak" volna, van olyan rész amibe egész sok minden történik, de vannak olyanok is, mint a mostaniak, amikbe alig történik valami, és csak azt látjuk, mint annak idején Kakashi és Tobi "nézeteltérése" a szabály vagy a társunk... csak más szereposztásban... most komolyan? minden ilyet meg kell ismételni?...

Nester
Hát a manga meg lassabban halad. Viszont ha követni akarják az ottani történéseket, akkor muszály húzniuk az időt. Nem hiszem hogy a k@**** sztoriba akarsz filléreket nézegetni. De annak örülnék ha Borutoék jobban megismernék azokat a genineket akikkel a vizsgán is találkoztak. Én örülök ennek. Bár zavaró, hogy Gaara-Naruto barátsagot akarják a fiaikkal is megcsinálni. Főleg hogy Boruto idiótabb egy cseppet mint az apja. Neki még nincsen célja sem annyira...

goku5
Maga az ölten nem lenne rossz, na de maga a megvalósítás az a borzalmas.
Sukaku tényleg röhejesen van ábrázolva. Ezt írtam ezelőtt is. Tényleg ovodás szinten van ez már.
Borutóval meg már tényleg az a bajom, hogy egyfolytában csak nyávog és folyton kimondja sajnálkozva az épp aktuális áldozat nevét. Az a viselkedés és nyávogás tényleg utálatos. Folyton ismétel. Narutó soha nem nyavalygott így tett valamit ő indulatos volt nem sajnálkozó.
Az hogy gondolkodás nélkül belemenni egy harcba még egy dolog na de amit itt Borutó leművel az röhej. Ezek előtt a filllerek előtt a manga szerint vagy ezután a manga szerint messze nem így viselkedik és nem nyavalyog sajnálkozik. Na meg messze van a viselkedése egy shinobijétól. Túlaggódó! Emlékezzünk mi volt a Narutó elején amikor Sasuke után mentek és egyenként harcoltak a 4 hangrejtekivel! Ez hol van attól még csak viselkedésben is. Aggódik ennyire egy elit joninért és hogy pont ő kellene segítségnek? Küldetés meg mellékes!?

A részről meg annyit hogy most komolyan milyen bábok lennének ezek most komolyan? A Lastban tucat számra pusztították az ilyeneket. itt meg nem boldogulnak velük? Sőt kés stratégák és emberibbek egy embernél?

És hogy miét nézem? Nos azért mert még bízom benne hogy lehet jobb is. Maga sz ötlet mint írtam jó lenne, na de viszont ez a történeti megvalósítás borzalom.

texinek
Goku5: Szerintem te nem csak nem szereted ezeket a fillereket hanem nem is érte. Mármint abból amit írsz ez jön le. A Last moziban a Team 7 aprította őket Shikamaruval ráadásul akkor Toneri irányította őket, most meg egy igazi Kaguya szintű ellenfél, ezért ez se mindegy. Azt meg már leírtam hogy értem a frusztrációdat de nem gyerekesebb Burotu viselkedése mint anno Narutóé volt. Meg azért ő elég sok dologról nem is tud mert béke időben nőtt fel ezért is ilyen.

Nem mondom hogy én elégedett vagyok azzal amit látok de mivel ingyen kapom úgyis felesleges nyávognom hétről hétre. Van erre egy nagyon jó megoldás egyébként amit rendszeresen használtam anno Naruto és más anime-nál is, hogy ha nem jön be a filler akkor simán kihagyom és kész.

bijuu93
Nagyon remélem hog ami az Openingben látható edzés Sasuke és Boruto benne lesz valamelyik részben, és nem csak Openingben láthatjuk az edzéseit.
Ez a történet ív nekem tetszik ami idáig történt, Sasuke is hagyhatta magát elkapni hogy Urashiki rejtekhelyére mehessen vagy hasonló. Majd meglátjuk mik leznek az elkövetkezendő részekben, annyi biztos hogy egy jó pár részig Shukakuval lesz dolguk, persze lesznek benne akciók is.

goku5
Értem én ezeket a fillereket. Ezért is mondom, hogy maga az ötlet jó lenne, csak én másképp valósítanám meg. Ez így nem tetszik nekem.
Főleg Borutó nyavalygása és sajnálkozása. Narutó nem csinált ilyeneket. Ő indulatos volt.
A Lastban meg lehet csapatostul voltak, de külön is bőven irtották ezeket a bábokat. És ami a fő! Ezek másfajta bábok, nem olyanok mint Kankurónak, hogy távolról irányítják őket. És ez főleg ebből a részből is jól lejött! Mint ha külön személyiségük Tudatuk lenne. Ez pl tetszik nekem. Na de akkor is elvártam volna hogy könnyebben leverjék ezeket.
A mai rész egész jó volt az eddigiekhez képest. Csak valahogy érdekes hogy amíg Temari harcol nem tudják legyőzni mikor ő kiesik a két gyerek meg igen. Valahogy én bőven láttam a csata közben olyat hogy elkaphatta volna az árnyékbábban. Vagy hol volt Borutó eltűnő rasenganja? Ez csak a Narutóféle végső lezárású volt.

De hogy tisztázzuk ezeknek a részeknek a lényege valahogy a régi Kakashi Obitó féle vita.
Én tisztelem mindkét szempontot és tényleg Jobban teszik a Borutóé, de nagyban másokra is gondolva fontosabb a küldetés, ha ennyire nincs esély. De ami a fő hol van az ami a Narutóban? Főleg ami a Sasuke utáni küldetésnél volt a 4 hang ellen? És ne haragudjatok, de hol itt a fő a bizalom? Nem bíznak annyira főleg Borutó a másikban hogy le tudná győzni az az ellenfelét! Mert hogy itt egy elit Jonin mint Kankuró és pont ő szorulna pl Borutó segítségére pér bábú ellen (igaz hogy mire képesek azt nem tudják pontosan)

Főleg azért nézem mert bízom hogy néha lesz még jobb is mint az előző volt. Főleg hogy csak fillereket adnak. Aztán meg kíváncsi vagyok mit visznek át az eredeti történetbe? Főleg hogy mikor is lesz az, mert nem akarnám fölösben évekig kihagyni.

Shukaku ábrázolása mint egy kicsi edényben lévő báb kézzel lábban. Nagyon gyerekes.
Sasuke eltűnése meg igen érdekes, hogy még eddig nem jött vissza. Igaz következőben úgy látszik visszatér.
És én még bízom benne hogy Hinatáék még azért valahogy belekeverednek. HA már látni Temarik harcolni akkor szeretném Hinatát is látni harcolni!

Papirtigriske
Egyébként van, amiben abszolút egyet kell értenem gokuval, mert azért vannak itt bajok bőségesen. Egyrészt, már egy ideje azon agyalok, hogy ez a sorozat a Naruto akar lenni, vagy esetleg mégis inkább Boruto szeretne maradni? Mert egyelőre saját identitása az nem nagyon van. Néha megvillan valami, aztán azzal a lendülettel vissza is süpped abba a mocsárba, hogy ő egy spin off (és látszólag nem is nagyon óhajt több lenni, neki ez bőven elég, de ténylegesen elégnek kell lennie?), meglovagolja a Naruto közönségét, de ezzel együtt hátat is fordít nekik, mert a korosztály más és az eredeti szereplőket sorra butítják le. Értem én, hogy itt Boruto és generációja van reflektor fényben, de könyörgöm... Nehogy már egy Shikadai és Boruto duó erősebb legyen egy Temarinál. A part 1-es Naruto szériában az ellenfelek legalább a saját szintjükön voltak, ha valaki jounin volt, akkor az olyan erőszintet is képviselt. Erre már a boldog békeidő sem mentség. Ha nem tud mit kezdeni a saját karaktereivel ez a sorozat, akkor most őszintén... a fenének vannak? Fájdalmasan buta lett a Boruto, mint anime...

Goku, Hinata visszavonult, szinte kizárt, hogy őt látjuk még harcolni a sorozatban és az eddigieket szem előtt tartva talán jobb is...

"No risk it, no biscuit"

lina22
A történet jó lenne, de már nincs különbség jonin és genin között. Ennyi. Ikszdé
Én csak azt nem értem, hogy adott egy új "szem" lásd. Boruto.
Miért nem ezzel kezdtek valamit? tudom, majd ha eljön az ideje... de sajnos tényleg igaz az is, hogy azok, akik a Naruton nőttek fel, valami komolyabb "folytatást" vártak, de kb. megint az a színt van mint a Naruto elején, annyi különbséggel, hogy ott volt különbség Jonin és genin közt. Ikszdé:nugget
Remélem azért nem lesz olyan rossz a folytatás s bepörögne egy kicsit a sztori.

bijuu93
Jó lesz a történet majd meglátod ;)
Az eddigi részek jobbak voltak mint ami a Narutoban voltak. Persze Naruto-Kurama, Boruto-Momoshiki. Csak még Boruto nem tudja ki rejtőzik a pecsétben. Jó lesz minden. Egyébként is most Anime canon részek vannak mint majdnem mindig. Manga rész az Otsutsuki Momoshiki részeknél voltak meg a Mitsukisnál, a többi Anime feldolgozás volt, Kuu-Jugo... stb
Remélem lesznek benne edzések is.

Ugrás a fórumra: