Tökéletes Tökéletes 36%[15 Szavazat]
Egész jó Egész jó 40%[17 Szavazat]
Tűrhető Tűrhető 10%[4 Szavazat]
Van még mit csiszolni Van még mit csiszolni 7%[3 Szavazat]
Nem tetszik Nem tetszik 7%[3 Szavazat]
Összes szavazat : 42
Hogy tetszik a Naruto-Kun?
Cartnecker
Összességében hogy tetszik a weboldalunk? :)

http://naruto-kun.hu
G3ri
Szerintem nagyon király lett az újítás óta :) Viszont pár hete az oldal jó kis barnás színű témája. Nem tudom, hogy ez csak nálam van így, vagy ti kezdtetek vele valamit?

Cartnecker
Igen, én állítottam át tesztelés miatt, de pár héten belül választható kinézet lesz az oldalhoz (egyúttal a fórumhoz is), szóval mindenki megtalálja (remélhetőleg) a neki tetszőt. :D

mac001
Áhááá, akkor most már rájöttem, hogy igazam volt... Amikor először megláttam a "világosságot" (téma), gondoltam, hogy itt még lesz valami xDDD
De jóó, akk majd személyre szabhatjuk :) Én annyira megszoktam az előzőt, h tuti visszaállítom majd XD

Jah és tök jó, h nm kell külön belépni a fórumba, kössz az újításokat :)

Dova
Húú hát ez a semmiből jött, de egész jót lett! Nem rossz ötlet h összevontátok a fórumot az oldallal. Kicsit fura hogy kb mindent elölről lehet kezdeni, főleg úgy hogy a Naruto manga véget ért, de majd ha max. újra canon részek lesznek az animében. Szóval kellemes meglepetés, remélem beválik és jó lesz!

Demon Lillith
Egész jó. Néha kell egy kis megújulás.
A tökéletesre azért nem voksolnék mert nem hiszek abban hogy bármi is az lehet, de törekedni lehet rá. :D
Eddig oké, pozitívum a gyors reakció a rendszer hibáira.

Jon
Maga az új rendszer egész jó, kicsit szokni kell még, de összességében egyértelműen pozitív a változás.
Maga a naruto-kun.hu...meg nagyon-nagyon-nagyon jó, fantasztikus közösséggel és alkotói csapattal. Nyilván nem tökéletes, de magasan az egész jó fölött van :)

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Sasha
Nem vészes, egész gyorsan hozzá lehetett szokni, talán még kényelmesebb is, mint az előző (és gyorsabb, ami nálam csoda). Tetszik, de van egy-két, szerintem fölösleges újdonság benne. Például a Chat ablak, vagy a Tetszik - Nem Tetszik gomb. Utóbbi a Karmarendszerekre emlékeztet, ami elég sok helyen divat lett. Aztán volt, ahol végül ki is vették.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

goku5
intem egész jó lett az új oldal. Van néhány dolog ami sokkal jobb mint volt a régin. Az egyedüli kérdés hogy mennyire jó hogy össze lett vonva az összes oldal (ami amúgy jó mert nem kell külön külön oldalra járkálni) viszont a kérdés hogy miért pont a Narutó-kun név alatt lett az összes. (valahogy pont nem egyezik a név a fő fordítással. (vegyes)
Amúgy nem tudtam szavazni! Azt hogy kell?

Demon Lillith
Nem vagyok benne biztos, de szerintem le van zárva a szavazás.
Amióta először benéztem ebbe a témába, azóta mintha ugyanannyi szavazó lenne aki szavazott, mint előtte.

Sasha
Módosítom a véleményem, ez a Chat ablak egész jó. :D

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Cartnecker
goku5 írta:
1) Az egyedüli kérdés hogy mennyire jó hogy össze lett vonva az összes oldal (ami amúgy jó mert nem kell külön külön oldalra járkálni)
2) viszont a kérdés hogy miért pont a Narutó-kun név alatt lett az összes. (valahogy pont nem egyezik a név a fő fordítással. (vegyes)
3) Amúgy nem tudtam szavazni! Azt hogy kell?

1) Ha a felhasználói oldalt nézem, akkor a régi weboldalcsoportnál összesen 8 regisztráció kellett 1 felhasználónak, hogy minden funkciót élvezni tudjon. Jelenleg 3-ra sikerült ezt redukálni, ami azért nem mindegy kényelmi szempontból. :D
Ha a mi részünket nézzük, akkor nem 8 felé kell figyelni, hanem csak 3, ami szintén nem mindegy.
Ha a forgalmi adatokat nézem, akkor a fórumon van olyan részleg ahol megtizenkétszereződött a forgalom az előzőhöz képest, de a teljes átlag háromszoros forgalomnövekedést mutat, ami elég jelentősnek mondható.
Persze sok még a munka, de összességében jól sült el az összevonás.

2) A Naruto-Kun indult először (majd 10 éve), ez a "brand" messze legismertebb volt az összes oldal közül; illetve ha elsütöd egy magyar animés közösségben a Naruto-Kun weboldal nevét, messze 90% fölött van az esély, hogy tudják miről van szó. Felesleges lett volna egy pl tized akkora látogatottságú Shenlongot, vagy egy új, tök ismeretlen nevet nulláról felépíteni, átírogatni az összes fordításunkban és kiadásban az oldal címét, átregisztrálni minden oldallal kapcsolatos dolgot; megtartani a Naruto-Kun domaint, fizetni egy tök újat halál feleslegesen, és még számtalan okot lehetne sorolni.

3) A szavazás valamiért automatikusan lezáródott, utánanézek a héten, hogy miért lehetséges.

Goku77
Egész jó ez a oldal tetszik szerintem ha meg újul az oldal még jobb lesz csak igy tovább nagyon jo az oldal :)

:D B-) Cherry Goku

Cartnecker
Cartnecker írta:
3) A szavazás valamiért automatikusan lezáródott, utánanézek a héten, hogy miért lehetséges.

Ez gyorsabban ment mint gondoltam... lehet újra szavazni. :)

naruto-kun1997
Nem tudom mivan mostanába az oldallal,de lassan csak a névben találom a Naruto-s dolgokat a shippuden késik, szerintem ez így kicsit gáz ,hogy pont a Naruto szorul háttérbe stb...multkor keverve is volt, ne haragudjatok,de az újitás szerintem csúfitott az oldalon a régi jobb volt :/

Ugrás a fórumra: