Rikiya
https://dawnofone...ter-set-2/

Én innen olvastam az információkat erről.Egyébként igazad van,én is észrevettem már benne furcsaságokat.Például Aokiji életkora.Hát,én nem hiszel el,hogy ő 59 éves.

Engemet Stussy lepett meg a legjobban.Gondoltam,hogy érdekes karakter,de azt,hogy hakit is tudjon használni már nem.
Bár,már úgy osztogatják a hakit,mint az Erzsébet utalványt :D

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

AFR
Stussy nem lepett meg.
Ha jól rémlik láttuk már Haki-t használni.
Illetve a CP0 tagja. Szerintem ott minden tag Haki használó lesz.

Rikiya
Fujitora gyümijének a neve kicsit fura :D
Szimplán lehetett volna "gravitációs" gyümölcs is a neve,vagy valami hasonló.
Legalább kreatív.

(...)

Gerigo
Amúgy Oda már megváltoztatot jó pár dolgot a karakterekkel kapcsolatban amióta megjelentek. Például Shanks eredetileg 184cm magas volt de most megváltoztatta 199cm-re.

kristofkristof
Külföldi fórumokon eléggé ki voltak akadva Sengoku király akaratán. Amúgy nem tudom, hogy honnan jött az, hogy tengerészek ne tudnának király akaratát használni, most hallottam ezt a felvetést először. Szerintem ez simán elvárható Sengokutól, hiányoltam, hogy Garpnál ez nem lett megemlítve, neki is tudnia kell. Fujitora gyümölcse is érdekes, én is azt hittem, hogy simán gravitáció gyümölcs lesz. Aokiji kora is kicsit lesokkolt, elég idős. Amin még úgymond felkaptam a fejem, hogy Fujitora miért pont Crocodile bukása utána ment a Shichibukai rendszer ellen. Csak nem valami személyes élmény? Rég láttam már Alabastát, de lepetézek, ha volt valami utalás Fujira.

"Not everyone dies because they want to die. Most of them die against their will."

dungeonlord
kristofkristof írta:

Külföldi fórumokon eléggé ki voltak akadva Sengoku király akaratán.

Szokásos Oda trollkodások, aki nem árul el mindent.
Résszemről alap, hogy Garp és Sengoku képes rá, de remélem Akainu és Kuzan szintén, akik már nem admirálisok.
Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy jelenlegi admirálisok közül egyik se képes.

Az egyetlen dolog, ami meglepett, az a Sunny mérete .Anime/manga alapján Sunny 10x nagyobbnak tünt Merrytől.
Szerkesztette: dungeonlord - 2019.04.01. 12:06

Hiei
Aokiji szerintem egyértelműen Smoker miatt ment ellene. Ez a mangában is átjött.

AFR
Hiei
Ezt mire írtad? Vagy nem Fuji-t akartál írni?

Hiei
Nem én olvastam félre azt hittem Aokijit írt:D Szóval én néztem be bocs:D

Jaeger
Szerintem ez egész jól sikerült :D

Luffy vs Kaido fanmade

https://www.youtu...FbCt_4vuak

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Rikiya
Hát nem tudom.Szerintem túl szép,hogy igaz legyen. :D

(...)

dungeonlord
Mindjárt így kellett volna kezdeni , nem pedig ezt az izét, amit olvastam a mangában .
Ez van, amikor a rajongók jobbak vágják a mangát, mint az írója .pokerface .
Millióknak tetszik sablon, nekem nem xD .

felixgotrek
dungeonlord írta:

Mindjárt így kellett volna kezdeni , nem pedig ezt az izét, amit olvastam a mangában .
Ez van, amikor a rajongók jobbak vágják a mangát, mint az írója .pokerface .
Millióknak tetszik sablon, nekem nem xD .

Ja,mert az tök jó lett volna,hogy Luffy rögtön összecsap Kaidoval ahogy beteszik a lábukat Wanoba.Sőt le is győzhetné és mennének tovább,tökre izgi meg reális lenne az is biztos :D Útközben még Chopper is one hitelhetné Big Momot,teljes lenne a móka.

Mondjuk nem is értem miért lepődök meg még mindig azon,hogy azt hiszed,hogy csak az a jó amit te annak tartasz.SŐT te jobban ismered az egész one piecet mint a megalkotója :D Ez a kedvencem.

"Lambert,Lambert,what a prick"

Jaeger
Ez a következő összecsapásukra van ez a videó szóval kitudja mi lesz, de remélem ilyen epic lesz :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

dungeonlord
https://www.youtu...hXKRZjeE84

Ha már Kadio vs Luffy, akkor itt egy rajongói manga küzdelem . Csak remélni tudom, hogy hasonló lesz.

Ugrás a fórumra: