Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai anime
Bastian
Nem lehetnek ők a főkolomposok, amikor csak névben vannak benne a projektben, ténylegesen nem. Az Aniplex nem adott elég időt senkinek, hogy szárnyai alá vegye a projektet, "azonnal" ki akarták adatni a folytatást valakikkel. A sok betáblázott stúdió közül a Deen-re böktek, akik mivel szintén elfoglaltak voltak, úgymond elviszik a balhét, pedig nincs benne a kezük egyáltalán. A Marvy Jack dolgozik, vagy éppen nem dolgozik a jelenlegi részeken...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Akiharu
Számtalan fórumot nézegettem, a redditen és az myanimelisten érdekes hozzászólásokat olvastam, de a lényeg a lényeg megvannak bizonyos okok, a studio Deen attól függetlenül hibás, és elég tróger munkát adnak ki. Nem kellett volna elvállalni, mivel állítólag el voltak havazva, mert ilyen munkákat ha kiadnak, akkor hitelrontás lesz belőle és a kutya se fog velük foglalkozni. Ugye nekik ez a munkájuk, amiért fizetést kapnak mint minden más ember a saját szakmájában, és a fogyasztó réteg nagyon nagy része piszkosul elégedetlen ezzel a színvonallal.
Én megértem azt hogy emberek hibáznak, lehet rossz napja mindenkinek, de náluk ez konstant és nemhogy javul a helyzet, de még romlik is. A legutóbb kijött epizód jobban sikeredett valamelyest, de olyan érzésem van ,hogy már csak a szinkronszínészek húzzák az egész sorozatot.
Amennyire a kedvencem volt a Nanatsu no Taizai, most annyira lesüllyedt a számomra. Mangát a heti kiadással követem, anno MMV-kkel kezdtem és meg kell mondjam, hogy sokkal minőségibb alkotások kerültek ki abból is úgy, hogy megpiszkolja a "profi stúdió" munkáját is. Mint ahogyan sokan írták fórumokon, mintha egy fanmade kreálmány lenne az egész.. akkor még jó is lenne, de sajnos nem az.

Csillaghullas
Egyébként miben nyilvánul meg a cenzúra? Vér most volt benne azért. Esetleg megvágják a jeleneteket?

burn3000
A mai résznél szebbet sza*ok már bocs. Rendesen lusta vagyok bevágni ide azokat a képkockákat amik egy forintot sem érnek mivel úgyis látni fogja mindenki. Förtelmes

Szemi1992
Na csak bele néztem a mostani részbe mert sok külföldi oldalon is fikázták, ezt egy kis kedvcsinálónak https://www.youtu...ECsJMHIVy0
Szerkesztette: Szemi1992 - 2020.02.11. 21:18

KaukazusiGyikember
Nem tudom, a Csapatból jelenleg ki a felelős az indavideós csatornáért, úgyhogy itt jelzem: a Nanatsu no Taizai első évadának minden része alá hirdetés lett kommentelve decemberben.
Szerkesztette: KaukazusiGyikember - 2020.02.15. 23:38

Tapion-sama
Problem solved.
Imádjuk, mikor reklámfelületnek néz minket valaki *_* ja, nem.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

LordEscanor
A 18.rész magyar felirattal mi a helyzet srácok ? Elég sokan várjuk már, és semmi hírt nem írtok ki hogy "bocsi, de ez meg az miatt késik" !!! :hmm

Tapion-sama
Kérésednek eleget téve: bocsi, de ez meg az miatt késik!!!!!!! :)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Ugrás a fórumra: