Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai anime
FanBoy
Ez is véget ért. :( Hozta az 1. évad színvonalát, remélem lesz valamikor egy 3. évad. :D

bakod
Most néztem meg a 23. részt.
Merlin származása nekem sem mond semmit, viszont Meliodas hozza a formáját :D
A szokásos perverz dolgain már meg sem lepődtem.
2v1ben is végig szórakozott és 1hittel nyert... a 60k erő pedig eddig a legtöbb amit kimondtak. anno Escanornak olyan 50kt mondtak... hát végülis nem véletlenül Meliodas a kapitány.
Amúgy Dreifus is erős, ahhoz képest hogy egyszerű ember. Persze nincs esélye egy parancsolat ellen, de erős.
Arra leszek kíváncsi, hogy elgurult a gyógyszere megint a kapitányunknak, vagy csak egy kicsit megváltozott harc közben. Általában végig viccel mindent, bár az ellenfele nem akárki.
Szerkesztette: bakod - 2018.07.02. 20:19

burn3000
A legjobb az egészbe az utolso 5 másodperc,
Gowther
Önzetlenség parancsolata kjupíí
. Jó évad volt mostmár lehet várni a következőt és a a még ennél is nagyobb harcokat. Meg hát van még egy két infó ami agybajt fog okozni csak úgy mint ebben az évadban volt.

gilath
Kár, hogy már csak 1 rész van vissza :(
Imádom Escanort :D oja oja csak nem találtál egy érmét XD hatalmas forma!!!!

Dragneel3
Hali! Köszi a fordítás nagyon jó volt az egyik kedvencem lett ez a sori :) kérdésem az lenne hogy az augusztusban jövő Nanatsu no taizai movie-t is lefogjátok fordítani?

Tapion-sama
Amint megjelenik DVDn és Blue-rayen, és készítenek hozzá használható angol feliratot, azonnal nekilátunk ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Rezso
Hát én tutira nem várom meg a harmadik évadot. Elkezdem olvasni a mangát az tuti :D Sajnálom viszont hogy nem magyarázták meg hogy Estarossa hogyan maradt életben.

mogyi21
sziasztok tudom hogy nem ide fog tartozni a kérdés
a movie mikorra várhato?

Tapion-sama
A Prisoners of the Sky címre hallgató mozifilm 2019. február 27-én jelenik meg DVD és Blu-Ray lemezen. Aztán...

Tapion-sama írta:

Amint megjelenik DVDn és Blu-Rayen, és készítenek hozzá használható angol feliratot, azonnal nekilátunk ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
zsero
Úgy fest előbb jött mivel felkerült Netflixre és egy ideje már szedhető. mondjuk én nem rohantam hogy nézzem pedig még Netflixem is van.

Binda
Én angol felirattam néztem, nyaa.si -ről is szedhető jó minőségben.

Tetszett a film! Nem gondoltam volna, de sikerült jól felépíteniük a story-t! Szép munka! Kíváncsi vagyok, hogy vajon Merlin legutolsó mondatai... mit vetítettek előre? :D De erről majd akkor ha a többség is látta.

Zuki
Igen Merlin mondatai arra sugallnak,hogy a Hawk mamának elég nagy szerepe lehet majd a mangában.

A filmről annyit,hogy szerintem az ellenfelek elég bénák voltak. Az is hihetetlen számomra,hogy a Bellion nem látta még sose Meliodast? Ez elég furcsán hat , hogy nem ismerte meg a 10 parancsolat vezérét azonnal.

Escanort a Földön hagyhatták volna, úgy talán picit izgultam volna az egészért de így abszolut semmi. Egyedül elég lett volna erre a 6 szerencsétlenre. Az is megmosolyogtató , hogy a szörnyhöz kellett a teljes csapat kombozótt ereje :D

Ilyen Dragon Ball Heroes érzésem volt, mintha a film egy következő PC játék előtti promója lenne.

A filmet a mangaka írta egyáltalán? Mert ha igen akkor jár neki egy fekete pont, ha nem ő akkor pedig nem szóltam.

10/6 az osztályzatom.

Avaren
Számomra csalódás volt ez a film. Az egyetlen pozitívum hogy volt egy-két jól meganimált harc jelenet. :D
Szerkesztette: Avaren - 2019.01.03. 15:51

burn3000
A film mint kívülálló szórakoztatás jó volt , de nálam is megbukott abból a szempontból ,hogy ezt a 6 csövest úgy írták le 10 parancsolat lehetett volna Ha .. 1 .A leggyengébb 10 parancsolat tag magába legyőzné ezeket a balfaszokat.
2.Mi az ,hogy tag akart lenni és nem ismerte fel a kapitányt?
3.Az a kard is kicsit tul erős lett szerintem. Ennyi erővel ha nem huzza ki senki aki megteheti akkor reccs Meliodasnak.
4.Ne mondja már nekem senki ,hogy mindenkinek a legerősebb támadása 4 szerezve ( mivel az első full counter duplazta aztan azt lőtte vissza ha jól számolom) kellett egy félholt akármicsoda legyőzéséhez. Ez is vicces.
Viszont egy amatőr kérdés a végére . Ez a mostani évad előtt vagy után lenne ? Mert nemhiszem ,hogy a tréningek után ,hogy legyőzzék a 10 parancsolatot Meliodasnak segítség kellett volna a szörny legyőzésében. valszeg előtte és csak melléktörténetként.
10-ből adok egy karcsú 7 pontot.

Szemi1992
burn3000

Ennél szebben nem is lehetett volna fogalmazni:jaja mert nálam a Nanatsu no Taizai áll az első helyen és hatalmas csalódás volt nekem is ez a Film és persze ezt úgy értem hogy elvonatkoztattam a sorozattól de még akkor is egy hulladék

Ugrás a fórumra: