veravero
Sziasztok!

A készülő Amv-mhez keresek jelentet, a sorozatokat láttam, de az már régen volt, így nem tudom melyik részben találom meg amit szeretnék. Hátha ti tudtok segíteni nekem. Olyan jelenetre lenne szükségem, amiben a földre csapnak és megjelennek a földön a kB. kör forma jelek. Jó lenne, ha ezt Kakashi, Jiraiya, Itachi csinálná, esetleg ha a Borutoban is van ilyen (azt nem nézem még), abból is jó lenne.

dungeonlord
Így fejből lehetetlen válaszolni, szóval marad a youtube .
Beírod valamelyik karakter nevét, és beírod mellé vs , és találsz olyan jelenteket, amit keresel .
Nem a legjobb válasz, de sok időt spórolsz ^^.

Jaeger
Nem tudom mire gondolsz, de ha erre akkor tessék:

https://www.youtu...pYiYmYjsbk

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

szmatesz
Hali!
Egy teljes Naruto univerzum időrendi sorrend felállításán gondolkozom ..
Az összes Naruto és Shippuuden részt időrend alapján sorba tenni .. tehát a Kaguyas visszatekintéssel kezdeném és Naruto hokage-vé vallásával fejezném be..
Ebben tudna valaki segíteni ?
Esetleg létezik már hasonló?
Itt egy kis youtube-s összefoglaló

https://youtu.be/...

Razen
Szia szmatesz! Nekem nagyon ettszik az ötlet és szívesen segítek. :)

Szemi1992
Üdv nem akarok senkit idegesíteni mert már biztos feltétek ezt a kérdést de tervezitek lefordítani a sima Naruto részeket mert a szinkron-rol inkább nem mondok semmit.

Mi a kötelességed? A császár akaratának szolgálata.

Mi a császár akarata? Hogy harcoljunk és meghaljunk.

Mi a halál? Ez a mi kötelességünk.

danonino
Én is most terveztem újra nézni az egész Narutot. De rég volt ekkora kihívás megnézni valamit. Feliratot találtam hozzá, de a letöltött videóban vagy nincs japán nyelv, vagy rá van égetve angol felirat, így a magyar feliratot kitakarja, vagy totál késik a felirat a videóhoz képest.

Tapion-sama
Meglátjuk, mit tehetünk az ügy érdekében. Tény, hogy sosem volt és most sincs épkézláb magyar felirat az eredeti Naruto sorozathoz, azt viszont be kell látnunk, hogy 220 rész rengeteg, úgyhogy nem ígérhetünk semmi biztosat.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Szemi1992
Hát igen van benne munka, de én meg valószínűleg mások is már annak is örülnének ha pár havonta néhány részt dobnátok tényleg csak akkor ha épen van időtök de ez a ti döntésetek.
Szerkesztette: Szemi1992 - 2020.10.12. 22:17

Mi a kötelességed? A császár akaratának szolgálata.

Mi a császár akarata? Hogy harcoljunk és meghaljunk.

Mi a halál? Ez a mi kötelességünk.

kepek96
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy a naruto shippuden torrent link-e fent van csak mert le szeretném tölteni de nem találom a torrenteknél.

Tapion-sama
A Naruto Shippuudenhez nem készült saját videós - égetett feliratos kiadás.
2 opciód van:
1) letöltöd MEGA-ról a részeket
2) letöltöd a nyaa torrentoldalról a [HorribleSubs] videóit, amelyekhez a feliratunk illeszkedik elejétől a végéig.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

kepek96
Köszi az infot, akkor itt nincs fennt torrent hozzá ha jól értem ugye? :) Felirat megvan hozzá csak a sorozatot szeretném újra megnézni és nem akartam részenként letölteni hanem egyben az egészet.

Tapion-sama
Nem üzemeltetünk torrent trackert. Mindent a nyaa-ra töltünk fel mi is. Ott megtalálod, de tessék, itt egy link:
https://nyaa.si/?...amp;o=desc

kepek96
Oh igen erre gondoltam. Köszönöm. :)

Ugrás a fórumra: