Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Mob Psycho 100
Bastian
Elstartolt a 2. évad. B-)
Az OP hozza az első évad színvonalát, sőt talán még jobban is tetszik. Az ED pedig hallásra szintén remek, de a képi világra leszek igazán kíváncsi, mert a Refrain Boy magasra tette a lécet.
A rész talán legjobb pillanata a végén volt, amikor Mob helyreállította a széttépett novelt. A könnyedebb oldalról pedig ki más, mint Reigen, és a zöldség biznisze. :]

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

lencse
Az igazai Mob fanok éjjel 11-fennmaradtak emiatt :D
Nekem az jött be igazán,hogy a mostani Mob összehasonlítva az első évad elején lévő Mobbal,egy teljesen más személy.Ez tökéletesen levázolja Mob karakterfejlődését az előző évadokból.
Jóval komolyabb nyitóepizód lett mint vártam
Reigent hiányoltam,de ő majd a kövi részben lesz
Animáció még mindig szép,köszönjük a Bones-nak és Mr. Yoshimichi Kameda-nak.
Szerkesztette: lencse - 2019.01.07. 23:27

Avaren
Ki mással lehetne kezdeni egy évadot, mint Reigen-senseiel. xD
És az a nagylelkű fizetsége Mob-nak. :D

Jó kezdés volt, a kicsi Mob szép lassan felnő. :D

Az op és az end ( hallásra ) is bejövős. Csak így tovább. :D :bow

bakod
Ahogy mondtátok a 2. évad nagyszerűen kezdett.

A farmon folytatódott gyakorlatilag amit az 1. évadban áttunk. nagyon is vártam már erre :D

Azt hittem Mob nem igazán fog változni de talán pont a barátnő segített átlendülni neki egy ponton. Japánban nem ritka hogy a csaj megy oda a sráchoz és kezdeményez mert ott valamiért jóval félénkebb az erősebb nem. Viszont normálisnak tűnik a csaj :D

az op end jó, de számomra az 1. op olyan magasra tette a lécet hogy azt nem lehet könnyen megugrani. és ehhez az animéhez is inkább a zúzósabb zene illik szerintem mint az op1 volt. de ettől függetlenül örülök a folytatásnak ez igen is kijárt neki.

Jaeger
Nekem is nagyon bejött az első rész :D Nem olvassuk mangát szóval csak tippelek, de szerintem még lesznek itt érdekes dolog.

Ez a idol nagyon gyanús nekem, hogy pont ott volt amikor Mob bevetette az erejét.
De amugy várom a nagy poénokat :D Az első évadban is jó pár részen nagyokat röhögtem.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
A heti részben néhány csodálatos városi legendát kaptunk. :lol

Amikor Reigen kimondta, hogy "kotowaru", mi más juthatott volna eszembe, mint a JoJo, ahol szintén Sakurai adta a hangját a legendás idézetnél. Viszont a komolyság, ami Rohannál volt, az Reigennél természetesen komédia. :"D

Ekubo harcánál király volt a koreográfia, de ez megint olyasvalami, amit gyakorlatilag meg sem kellene már említenem, annyira evidens.

Spoiler: Vágtató Nagyi a Karom igazi vezére. Mobnak később annyi lesz...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Avaren
Nagyon adja ez a darkos stílus ezzel a sok ret*rdá*t karakterrel. xD

Eddig 10/10 ez az évad is és nem hiszem, hogy a többi rész csalódást fog okozni. :D Ugye ? :P Ugye ? :P

Az ending aranyos lett. :D

Bastian
Ó, tényleg az ED... Erősen utalnak benne, hogy akár a manga végéig is feldolgozhatják a sztorit, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 12 részbe az beleférne. Már ha 12 részes lesz az évad, és nem mondjuk 16. :hmm

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Hát a második évad is van olyan jó mint az első! Kíváncsian várom a folytatást!
Nem olvasom a mangát így nem tudom mi várható, de sajnos van már tapasztalatom hogy mennyire sok dolgot ki tudnak hagyni az animéből csak hogy előre tudjanak haladni vele. Sajnos!

Avaren
Nem hinném, hogy pont a Bones tenne olyat, hogy kihagyjanak lényeges dolgokat. :)
Ők a minőségi adaptációkra törekednek. :D

Jaeger
Ha jól tudom talán nincs bejelentve epizód szám szóval még lehet több is mint 12.

Amugy a manga akkor az már be lett fejezve?

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Be lett. Frissítettem is a státuszát már egy ideje a téma bevezető szövegénél. ^^

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: