Chakra
11. rész

A Kezdet Varázslójának kellően őrült feje lett. Kb. olyan, mint a Buhso Renkin animében/mangában Papilionnak, mikor (a szokásosnál is jobban) elborul az agya. :D

Egész mangahű lett a fejezet, de sajnos a Danás mangafejezetek kihagyása miatt Evangeline és Touta jelenetei csak úgy kb. 40%-ban jönnek át. :(

Ilyenkor nem értem az anime készítőit. Ha minden rész legalább ilyen mangahű lenne, akkor még a helyenként gagyi grafikát is meg tudnám bocsátani, sőt egy szavam se lenne.

Sajnos a "hagymalevest főzök a Sötétség Evangéliumából (ala Nagi)" jelenet kimaradt. :( XD

Amúgy Sanders ezredes hol bujkált eddig? A mangában ő is Rakanékkal együtt érkezett.

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Avaren
Sanders ?
Eszükbe jutott a készítőknek, hogy kihagyták, aztán gyors belerakták valahogy. xD
Viszont a szinkronja is elég jó lett, ahogy Ialda-nak is. :D

11. rész.
Lecserélték a készítőket ? Ez egy egész jó kis rész lett. Mikor rendesen adaptálják a mangát ugye ...

A zenéket is eltalálták a rész alatt, az elborult fejeket ( xD ), végre a jó öreg taktikai hörcsögök is visszatértek. xD Yeah! :D
Kell ennél több ? :D

Az utolsó részt is csinálják meg legalább ennyire mangahűen aztán legalább a végére azt lehet mondani, hogy ezt legalább jól csinálták :D

Jaeger
Még nem olvastam el a mangát végig, de az utolsó részel teljesen a végére mennek rá ahol most jár? Vagy milyen lezárásban reménykedhetünk?

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Avaren
A Kezdet varázslójával való harccal lesz vége. Normális logikát követve. :D
Aztán ki tudja ugye ... xD
Szerkesztette: Avaren - 2017.12.12. 00:06

bakod
A 11. rész tényleg írtó jóra sikerült a mangahűség miatt, de tény hogy a sok kimaradt jelenet miatt pont a Phantazmagoriában elhangzottak súlytalanná váltak.

Amúgy Yue és Nodoka egyszerűen kiüthető lenne... Csak Ikkuu és a perverz gondolatai kellenek és azonnali KO :D

Avaren
https://www.youtu...LZ_16yKYAM
12.rész előzetes. :D
Igen, azzal lesz vége amit fentebb tippeltem az előzetes alapján. :D

Chakra
A Raiten Taishou elég furcsán néz ki "fehérben". Mindenesetre és inkább kicsit sárgásnak képzeltem el. Persze lehet, nem akartak Saiya-jint (szuper csillagharcos, DB) csinálni Negiből és Toutából. :D

(Amúgy eredetileg a Naruto manga elején is sárga volt a chakra, csak később lett kék. Az animében pedig már alapból kék.)

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

Durzo
11. rész

Á a jó öreg taktikai hörcsögök. Szinte már kezdtem hiányolni őket. Még mindig nem értem, hogy mi alapján használják őket. 0:48-nál nem takarták ki Yukihimét, de 4:13-nál már igen. :S Toutának amúgy meztelennek kellett volna lennie, de az úgy is cenzúrázva lett volna, szóval jobb volt ez így. Amúgy jó rész volt. Még a Raiten Taisou harcot csinálják meg jól és akkor rá lehet mondani az egészre, hogy elmegy.

Avaren
... <-- ( Röviden és tömören az új rész )

Micsoda befejezés !!! Végre egy méltó rész. Ja nem ... Ez megint mi volt ? xD

12. rész : Hiába vettek át sok képkockát a mangából akkoris pocsék volt ...
A harcok felét kihagyták amik érdekesek is lettek volna pl. : Karin Vs Rakan rendesen, vagy akár Negi Vs Touta is rendesen ...

Viszont legalább kaptunk valami filler xart amiben minden lányka elnyom valami spéci támadást Negire EZaz :D :D :D

Most már értem miért hagyták ki Sanderst ... Ő harcolt volna Santa ellen, de hát őt ugye ki kellett hagyni, ezért hagyjuk ki Sanderst is -.-" :D ( Újraolvastam mangában is a feldolgozott fejezeteket onnan van most friss élmény. :D )

Természetesen Fate Touta beszéde is kimaradt, hogy majd keresse fel egyszer és elbeszélgetnek. :D

Legalább felbukkant Dana 2-3 mp-re JEE :D + A Raiten Taishou nem volt olyan ronda. :D

A rész végén lévő Cliffhanger-ről nem is beszéltem. :D
Ellövik a szerelem vallást aminek természetesen nem itt kellett volna lenni, de ki foglalkozik már az ilyen kis részletekkel ? :D

Remélem tényleg ez volt az utolsó rész és nem gyalázzák tovább az igazi UQ Holder-t.

Chakra
Durzo:

Ahogy a Mahou Sensei Negimában Asunára nem hatott Negi tüsszentése, úgy itt Toutára sem hat, mivel a Mágiasemlegesítés bizonyos fokon passzívan is működik. ^^

Még egy megjegyzés a 11. részhez:

Amikor Negi letüsszenti mindenki ruháit, Cutlassnak nem automail a bal karja. Pedig itt: http://naruto-kun...der/126/12 azért tisztán kivehető, hogy a bal karja és a jobb lába automail. Annyira nem is lenne ez gond, csak ahol a manga most tart, elég naaagy jelentősége van annak, hogy az egyik karja művégtag.

12. rész

Most mit mondjak? Rossz az, hogy "reklám" dumával összecsapták az animét. De az még rosszabb, hogy a két utolsó rész meg egész mangahű lett (nem teljesen, de na). Ha ennyire reklámot akartak, akkor nem lett volna jobb inkább kevesebb fejezetet feldolgozni, de azt normálisan? Megnéztem volna, ahogy Santa és Sayoko harcol azon a helyen, ahol régen Negi és Chao Lingsen csaptak össze. Vagy Dana palotáját Kitty-vel. Esetleg Ruin Ishkurt, ahogy néhányszor elporlasztja Toutáékat. És akkor Kirie és Touta közös "időzavar" kalandjáról még nem is beszéltem (bár ezt elvileg megcsinálják OVA-ban).

Szóval csalódás volt. Ennyi erővel minden történetszálnak csinálhattak volna egy-egy 1-2 részes OVA-t, normálisra, minőségire.

Ja, igen. Oké, hogy a 3A teljes mellbedobással bedobta magát, és jó volt látni újra a képességeiket is (meg ahogy Konoka ugratja Setsunát :D), de akkor már Kotarou is előkerülhetett volna. Mondjuk neki nem jutott volna taktikai hörcsög, mivel fiú, de egy tockost csak leverhetett volna Neginek, mint a régi szép időkben egy párszor, amikor a gyugyafejű megint idióta volt. ^^"

Durzo
Micsoda befejezés !!! Végre egy méltó rész. Ja nem ... Ez megint mi volt ? xD

Pedig már elhittem. XD

Legalább felbukkant Dana 2-3 mp-re JEE :D

Ugye nem akarnak második évadot? Más értelmét nem látom annak, hogy mutatták.

Durzo:

Ahogy a Mahou Sensei Negimában Asunára nem hatott Negi tüsszentése, úgy itt Toutára sem hat, mivel a Mágiasemlegesítés bizonyos fokon passzívan is működik. ^^

Először nem értettem, hogy miről beszélsz, aztán rájöttem, hogy félreértetted. :D Én arról beszéltem, amikor Sanders megmutatja Toutának a múltat. http://naruto-kun...der/128/15 Ha jól emlékszem Negi is használta egyszer Asunán és ő is meztelen volt.

Mondjuk neki nem jutott volna taktikai hörcsög,

Milyen taktikai hörcsög? Én most egyet se láttam, kivéve Chisame troll pactio rágcsálóját. XD Az a manőver aztán tényleg nagy taktikai húzás volt. :D

Ezen a ponton már nincs értelme azon fennakadni, hogy Fate csak úgy megjelent, vagy, hogy Sanders csak úgy nyom nélkül eltűnt, vagy, hogy mi volt ez az osztálytalálkozó a végén. De azt komolyan nem értem, hogy miért rakták bele az "500 évet késtél" részt, amikor az előzményeit teljesen kihagyták? Mert az még ok, hogy néhány rész nem jön át annyira a kihagyott részek miatt, de ennek semmi értelme.

bakod
12. rész: az egyik szemem sír a másik nevet... Azok a mangás jelenetek egész ízlésesen voltak elkészítve, élvezhető volt - DE csak a manga ismeretében. Amúgy minden lógott a levegőben, összekopiztak vagy 20 fejezetnyi adagot az egy kicsit innen egy kicsit onnan technikával. És tádáám egy hatalmas katyvasz ahova mindent és mindenkit bedobnak de már megyünk is tovább mert kit érdekelnek a részletek?

Az az osztálytalis cucc tényleg kellett? Oké jó volt viszont látni a dilis osztályt, de ez pont nem adott hozzá semmit...

Összességében hatalmasat csalódtam az animében. Amilyen jól kezdődött, és volt egy két egész mangahű (de rohamléptekkel haladó) rész ami tényleg azt mondom hogy na ilyennek kellett volna végig lennie. Ezek után kissé elment a kedvem a UQ Holder animétől. Ne legyen 2. évad. DE egy remaket fogadnék ami ténylegesen a manga alapján megy. Valószínű hogy erre vagy rengeteget kell várni vagy nem is lesz :(

halando68
Őszintén megmondom, jól ki tudnak cseszni a letöltőkkel a feltöltők! Letöltöttem 1-10-ig a részeket, és erre az utolsó két részt meg gyorsan berakják pakkba. De MINEK??? Most akkor az utolsó két részért töltsem le az egészet? És amit meg letöltöttem azt meg töröljem ki???? Azt a 10 részt ami megvan???? Ez így gáz de nagyon......V agy töröljem ki a 10 részt és dobjam úgymond kukába az UQ Holdert????????

vilmos17
Nézd meg Indavideón, tádám probléma megoldva :D

Hasler
Sziasztok annyit szeretnék hozzátenni az előttem szólókhoz (olvastam a mangát) azt ti is beláthatjátok hogy 12 részbe ennyit belerakni nagyon nehéz lett volna.Ha meg csak a mangára összpontosítanak akkor lehetett volna egy olyan 50 részes első évad (nem bántam volna). Az is lehet hogy a 2. évadban ilyen visszaemlékezős részként meglesznek a mostani hiányzó fontosabb részek (pl Dana palota Kitty-s részek).

Ugrás a fórumra: