itachi01
Pezsdítő érzés, hogy részről részre egyre inkább van remény egy jó sorozatnak. *-)

p1.picsto.re/Zb2SL.gif

https://jobbik.hu/
dungeonlord
Még nem tervezem a mangát elolvasni de lenne egy kérdésem.
Kaguya visszatért?
Most esik le, hogy Kaguya és Bm ugyanaz a szinkron hangja van xD.
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.06.05. 22:45

Jaeger
Én nem érzem azt Itachi, hogy részről részre jobb lenne.

S-osztályú kollega, Kaguya meghalt szóval technikailag nem igen fog visszatérni. Legalábbis eddig még nem támasztották fel.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

dungeonlord
Kaguyát nem lehet megölni, csak le van pecsételve egy Chibukai Tenseilnel.
De köszi a választ,.Remélem egy nap visszatér .

goku5
Még visszahozhatják Kaguyát! Mivel az derült ki hogy az aktuális főellenséget ő győzte le! Csak nem tudni hogyan.

dungeonlord
Sokaknak nem tetszett a Kaguya story, de nekem bejött.
Remélem egy nap folytatja Kishimito , ha nem is mangaként, de novelként még tudja írni .
Egyik ok, amiért szeretem a Kaguya storyt, az Byakugan visszatérése,
Mert az alap Narutonál a Byakugan erősebb volt egy sima sharigánál , de shippuuden óta nagyon hátrányban került , de szerencse Kaguyanak hála visszatért a storyban .

Remélem egy nap visszatér Kaguya, mert nem éreztem teljes lezárásnak az ő storyját .Inkább kezdett ,mint lezárás .

Ahh ,de jó érzés újra Naruto témánál írni . Nagyon hiányzott.

Sasuke
A végén kiderül,hogy Koji Jiraiya fia :D

goku5
Inkább hogy ő maga Jiraya! Vagy hogy valami nagy köze van hozzá!
De a harcmódorja már Narutónak is feltűnt hogy az övé. Szóval ha fia is tanítania kellet. De inkább ő maga valamilyen formában.

rex013
Jiraya visszatért! Ez az tudtam XD

lina22
Sasuke írta:

A végén kiderül,hogy Koji Jiraiya fia :D

Ha Jiraya fia, miért ilyen idős? mármint Jiraya maga sem volt fiatal mikor meghalt. Fura lenne "ilyen" sokáig eltitkolni ha tényleg csak a fia. Ráadásul a harc stílusa még Narutonak is gyanút fogott. Feltételezem, Jirayának ha lett volna fia, nem ismerte volna. Vagyis a hasonló jutsuk, és harcstílus nem lenne.

Nekem inkább olyan gyanúm van, hogy ő maga Jiraya.
S bár tudom, hogy a mangában nem volt benne az időutazós teknős, de még mindig felhasználhatják ezt a kártyát is.

kepkuldes.com/images/94c4ab3217cfb899ae3e5513b2d3c08d.jpg

Lacika
új fejezet https://w11.manga...L7K3MtAI3w

Jaeger
Még nem akarok spoilerezni, de megkaptuk a nagy kérdésre a választ. Igazából sok nagy kérdésre megkaptuk a választ.

Dova
Hát, öm...érdekes válaszok vannak valóban. Mondjuk amennyi választ kapunk, nekem majdnem annyi kérdésem is lett rögtön :D, hogy akkor ez hogyan, meg az hogyan lesz? Illetve remélem Amado többet nem magyaráz már az Ootsutsukikról, értem én hogy részletes a történet, de most már kezdem sokkalni, már 3 fejezet óta megy a duma.

Jaeger
Én nem szeretem amugy ezt a Naruto a hülye, Sasuke okos sablont is. Mivel a sima Narutoban azért a végére már Narutonak is lett elég sok sütnivalója.

JustVayda
Kerdes:
(Nem tudom annak minositheto-e, de SPOILER!!!!!!!!!!)

spoiler
Aztmondtak, hogy akinek karmaja van, abban egy ootsutsuki fajltomoritveny van ugye, ami ha kibontakozik, a benne levo ootsutsuki ujraeled. Kawaki akkor kinek a karmajat hordozza, ha o a tarolo, akibe isshikinek kellene belekoltoznie, de isshiki az Jigenben el? :D

Szerkesztette: Tapion-sama - 2020.06.19. 10:23

Ugrás a fórumra: