Kerlon
Véleményem szerint, 2019-ben manga eladási adatokat elemezgetni teljesen értelmetlen, hiszen az internet korát éljük. Teljesen természetes, hogy az Y és Z generáció nagy része - kivéve a fanatikus gyűjtöket és rajongókat - nem fogja megvásárolni a nyomtatott kiadványt tudatában annak, hogy a világhálón - kis késéssel - ingyen elolvashatja. Biztos lehetsz benne, hogy nem csökken a manga népszerűsége, csupán más időket élünk.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva!

valaki beszorult egy zetorba
várható még manga fordítás vagy tanuljak angolul?:nee

Tapion-sama
A tanulás sosem árt. Hátha nem egy zetorba zárva ér utol majd a nagybetűs Élet.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

nem ott jelenleg az irodámban vagyok, de légy szíves a kérdésre válaszolj :)

Tapion-sama
Értettem: igen.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

köszi haver vagy és mikor várható?

Tapion-sama
Amint elkészül. Nem én fordítom, nem én lektorálom, nem én szerkesztem, de általában még csak nem is én publikálom.

Miky
valaki beszorult egy zetorba írta:

köszi haver vagy és mikor várható?

Ne haragudj, de milyen stílus ez?:hmm

Elég feláborító ez a jelenség, ami olykor a fórumokon vagy a kommentekben jelentkezik. Az emberek egy része annyira hozzászokott az instant get feelinghez, hogy azt hiszik, hogy ha nem kapják meg egyből az imádott tartalmat, akkor megengedhetnek egy bizonyos hangnemet és stílust maguknak, ami mellett nem tudok elmenni.

SHOW SOME RESPECT FOR GOD'S SAKE!

U.i.: Igen, kezdj el angolul tanulni és ne azoknak a csodálatos embertársainknak az idejét rabold, akik a fordításokért és az egyéb munkálatokért felelősek. Van jobb dolguk is annál, hogy a hozzád hasonló türelmetlen emberek kommentjeire válaszoljanak.:bye

figyelj bástya 1 nem töled kérdeztem 2 szerintem egyáltalán nem volt bunkó ha meg annak érződött akkor elnézést kérek de mivel gondolom ez nem ide való ezért a következő hozzászólásra nem válaszolnék

BLAZER627
Kint van az új fejezet:https://ww6.readn...hapter-41/ :)

lina22
és pont ott kellett abba hagyni? XD ez az 1 hónap baromi lassan fog eltelni

kepkuldes.com/images/94c4ab3217cfb899ae3e5513b2d3c08d.jpg

Jaeger
Azt mondom elég jó fejezet volt most ez kivételesen :)

Ez a taktikázás meg gondolkozás hiányzott eddig a fejjel rohanás helyett.

Bár ahelyett, hogy bambultak volna én elrohantam volna nagyon gyorsan Narutoért aztán tippli onnan.

De régóta végre kaptunk egy jó fejezetet igy kell zárni az évet :)
Szerkesztette: Jaeger - 2019.12.20. 23:07

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

goku5
Tényleg egész jó rész volt! És legalább nem a tipikus fejjel a falnak. És Sarada mutat valamit! Vajon hogy fognak győzni?
De tényleg az a baj hogy nagyon lassan halad a történet. Kevés ez a havi egy fejezet.

lina22
Én is kiváncsi leszek, hogyan fogják megállítani, ez a képesség, vagy legyen ez bármi, ninja tech talán? Amivel újra helyreállítsa a testét, elég macerás. Kérdés hányszor használhatja. Vagy valaki a segítségükre fog sietni, legyen az Sasuke aki miután meggyógyították és megtudja, hogy a gyerekek átmentek egy másik dimenzióba megjelenik és most ő fog hősködni kicsit. Vagy esetleg Kashin Koji megjelenik és kisegíti őket.
Arról van bármi információnk, mi történik akkor, hogyha egy ilyen lepecsételt edényt összetörnek, vagy mondjuk megrepesztenek?
Mert elvileg ügye Shukakut is azért zárták be egy ilyenbe az animében, hogy nehezebb legyen vagy egyáltalán ne találhassák meg. Ha megreped egy ilyen lepecsételt edény, tényleg meghal aki benne van? lehet ez csak trükk.

kepkuldes.com/images/94c4ab3217cfb899ae3e5513b2d3c08d.jpg

Jaeger
Én eddig szerintem több száz animét már láttam lassan szerintem már vagy 1000-et is talán :D

A lényeg mindenhol ahol megrepedt/eltört a pecsét aki benne volt az kiszabadult.

Elég fura ez a megoldás, hogy meghal aki benne van, ha összetörik.

Szerintem vagy Sasuke menti meg a napot vagy ha a gyerekek tényleg bajban lesznek előjön Naruto és feltöri ő belülről a dolgot.

Mondjuk ha használná a Rikodu módot.

A Sharingan is mióta lett olyan pontos, hogy vírusokat lehet vele látni?:D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: