FSzabi
http://readms.com...001/3387/1

Én kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből !:)
Szerkesztette: Tapion-sama - 2019.01.26. 11:47

Sasha
Sajnos engem az eddig látottak nem igazán győztek meg. Én remélem, hogy történik majd valami, ami változtat a véleményemen. Mindenesetre addig nem igazán ítélek - és az elvárásaimat is karóba húzom, amíg lehet.
Szerkesztette: Sasha - 2016.07.02. 19:09

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Kai-san
Hát persze hogy jól lesz barátom!:) A naruto/boruto meg a dragon ball a legjobb !!:) :D

Do what is right not what is easy!

vincentlll
eddigi manga kiadásból itélve jobb mint eddigi naruto ship... fillerek
nekem ez a véleményem a mozi film se volt annyira rossz inkább egy 3.5/5 pontos anime mozi

dungeonlord
Egyelőre a nem-re szavaztam,mert a 2.fejezet után csalódtam.
Hogy miért nem?Nos. Egyetlen kibővített jelentetett se kaptunk.Pl Bee utolsó küzdelme.(Movie jobb volt)és még sorolhatnám.
Semmi újdonság és rajzolás se a legjobb. Szerintem is hiba volt folytatni.
5fejezet után döntök,hogy dobom vagy nem.

goku5
Szavazni szerintem akkor érdemes már amikor már nem az utolsó movie történéseit mutatja majd.
De amúgy az most magára a történetre szól (szavazás) vagy egészében véve róla? Mivel szerintem maga a rajzolása miatt már eleve nagyon rossz! Mondhatni pocsék. a történetet már meg már láttam a filmen. Az meg hogy eleve havi megjelenésű eleve ront a helyzetén.

De amúgy is érdekes téma mert egyelőre nem úgy néz ki hogy fordítva lesz a manga.

Sasha
A kérdés alapján szavazni bármikor szavazhatsz, mert nem az a kérdés, hogy tetszik-e vagy sem később, hanem hogy most mit gondolsz róla, milyen reményeket fűzöl hozzá.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

goku5
Reményeket én fűzhetek hozzá, de nem biztos hogy be is válnak azok!
Amúgy meg ha már egyszer szavaztam azután meg már nem lehet javítani szóval akkor inkább tán érdemesebb megvárni amíg valódi új történet kezdődik, mert én úgy tudom magát a filmet még Kishimotó története alapján csinálták, de ezt már a tanítványa csinálja, szóval még nincs benne semmi új tőle csak a pocsék rajzolás.

Szavazni meg inkább arról lenne érdemes szerintem, hogy érdemes, akarjuk-e fordítsa valaki!? (legalábbis, ha valakinek hajlandósága lenne rá)

Sasha
Itt most nem is az a kérdés, hogy beválnak-e vagy sem. A szavazás nem is kíváncsi rá.

Különben attól tartok, hogy ez a Naruto után már kissé fárasztó lesz. Még a lemaradás behozatala is folyamatban, de...

goku5
Hát éppen ezért mondom, hogy még nincs értele. Még mikor lesz az hogy behozza eleve a filmet , nem hogy még egy rendes új cselekmény bontakozzon ki belőle. Éppen ezért nem jó hogy csak havonta jelenik meg és hogy eleve a filmtől kezdte. Soká lesz élvezhető, ha egyáltalán az lesz.

Kai-san
Na igen, énis kicsit uncsi-nak találom azt a visszaemlékező cuccot, de az eleje elég cool mikor boruto beszél kawaki-val . Amúgy aztmondja kawaki hogy "I'll be sending you to meet the 7th" ezek szerint naruto meghalt ... :(

Jon
Ez egyébént baromi király indítás volt a mangától, de...ha belegondolunk, nagy baromság, és az egész Naruto történetet felrúgja, és értelmetlenné teszi. Úgy ahogy van, az egészet.

A felszínen király, meg menő, meg fú, de mégis, szembe megy az eredeti történettel.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Kai-san
Az eleje tényleg király, remélem hogy a chapter 3-ban azért már történik valami jó is :D Nekem mindenesetre tetszik az eleje is, mikor a visszaemlékező van azt még szintén utálom, de no problémo . Csak legyen színes a manga !:)

ninjahun
Sziasztok!

Magyarul olvashatóak a fejezetek valahol?

Jon
Kétlem. A Naruto-kun legalábbis nem fordítja, és nem is utaltak rá, hogy akarnák. Ami nem is baj, szerintem :D
Persze máshol kereshetsz valamit, ki tudja.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ugrás a fórumra: