Dzsiza
Mikor lesz magyar felirat a 35. Fejezethez ??

czera
Dzsiza írta:

Mikor lesz magyar felirat a 35. Fejezethez ??

Már van! :D

Amúgy érti valaki hogy Boruto miért indult el Jigen ellen..? Ez nem kicsit vakmerő és butaság szerintem.

Dzsiza
Észre vettem 😂.
Hát gondolom együtt érzett kawakival meg sajnálta h ő rá rá erőltette a karmat jigen

goku5
Nem azért de épen Sakura (vagy az 5.) felé megy hogy érdeklődjön a Byakugoról. Amúgy én már régebben írtam, hogy hasonló lehet ahhoz mert gyűjti az erőt technikát (tároló) majd felhasználhatóvá teszi azt a használója számára. De majd megtudunk többet is még később.
Amúgy lehet a Byakugo az Uzumakiktől származik. Pecsételő techniáik egyikéhez hasonló ami még Rikudotól ( Hagoromo) származik.
Nem is tudja merre van Jigen. Hogy mehetne felé?

Amúgy ha jól értelmezem akkor ez a Jigen lenne Kaguya társa nem?

Nekem inkább az a kérdésem ezek alapján az ki lehetett aki a földre jött 3. félként a Chunin vizsgán? Igaz ő nem volt eddig a mangában. Mert elvileg lehet akkor még sokkal több is akiket nem mutattak eddig a mangában "megsérült" felület miatt.

Jaeger
https://www.manga...rations-36

Legújabb fejezet... Annyi, hogy valamiért ez rendesen balról jobbra kell olvasni úgy csinálta meg valaki...

A dolgok kezdenek beindulni de ha engem kérdeztek szerintem ennek súlyos vereség lesz a vége, a csaj szerintem negyed annyira volt erős mint ő.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lacika
Szerintem meg Sasuke miatt vissza vonul

Egyesítve 2019.07.19 21:38:53:
Továbbá Kashin Koji árulónak néz ki
Szerkesztette: Lacika - 2019.07.19. 21:38

bijuu93
Nem tudom miért nem mutatják Sasukét a 36.fejezetben, lehet hogy Jigen harcolhatott vele ? Vagy Jigen irányítása alá vonta Sasukét hogy nem követte őt Narutoékhoz,az érdekelne hogy Kawaki karma pecsétje miért váltott át olyan mintára mint Jigennek van az Ooutsutsuki formája és hogy hogyan lett Kawakinak szarva, átadta volna Jigen Kawakinak egy ereje részét ?
Nagyon nagy ütközet lesz Naruto Vs Jigen közt, de a szobában akarják vagy Naruto háza környékén letudni a küzdelmüket ? Naruto remélem nem fog vereséget szenvedni ilyen hamar, nagyon várom már az új fejezetet.
Jó fejezet volt a mostani is.

Lipusz165
Sziasztok

Valaki tudja, hogy a 36. fejezet mikor lesz lefordítva?

Tapion-sama
Folyamatban van. Sajnos a szokásos forrásunk kiapadt, úgyhogy más módszerekhez kellett folyamodnunk.
Bővebben nyilatkozni a készítők tudnak, a felhasználóneveik rajta vannak minden fejezet első oldalán.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Ugrás a fórumra: