Dragon Ball Super manga (Tilos a spoiler!!!)
goku5
Én is azt mondanám, hogy Vegita túlságosan nyugtalannak mondható. Erőre, dühre, akaratra hagyatkozott eddig az edzései során. Ez a nyugalom érezd nem az ő stílusa. Goku meg eleve másabb lelki beállítódottságú.

Jaeger
Az igaz, de Whis is azt mondta ha Vegita nagy dolgokat akar elérni akkor úgymond megkell nyugodnia.

Én nem bánom, hogy igy alakultak a dolgok mivel a földön igy Gohan lehet a sztár :D

Ha Keflát eltudta intézni szerintem ez a tagot simán lekell tudnia győzni kivéve ha őt is lemásolja.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Rotcsa
Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy Vegeta mit ér majd el ezzel az edzéssel? Lehet, hogy Ő is Ultra ösztön közeli állapotot ér el ? Szerintem nem kizárt, mert ő csakazért is többet akar Goku-nál...
Ha Ő 160 napot töltött ott, akkor Vegita tuti, hogy legalább 2x annyi ideig kibírja! :)

Jaeger
Az oké, hogy Goku 160 napot töltött ott Rotcsa :D

De kötve hiszem, hogy Vegitáéknak lenne pár hónapja Moro megérkezéséig.

Rotcsa
Jaeger, szerintem akad majd addig egy kis dolga....:D Hátha rátalál Freeza bolygójára, vagy meghibásodik az űrhajója , ilyesmire gondolok.

Jaeger
Talán lehet, de nem hiszem, hogy Friezát behoznák ebben az arcban.

De remélem nem az a sablon lesz megint, hogy Gohant szarrá verik és akkor jön Goku és Vegita megint megmenti a napot.

vincentlll
Jaeger írta:

Talán lehet, de nem hiszem, hogy Friezát behoznák ebben az arcban.

De remélem nem az a sablon lesz megint, hogy Gohant szarrá verik és akkor jön Goku és Vegita megint megmenti a napot.

vagy pont gohan lesz aki mindenkit meg ment mert rá jön egy új szintre vagy technikára visszajöne Cell-es feeling

Jaeger
Én szívesen látnék ilyet, de elég kevés esélyt látok rá.

Ugye ezzel nem élt a Dragon Ball Super, eddig a Dragon Ball manga sem, sőt még a Super Dragon Ball Heroes sorozat sem pedig ott mindent lehetne.

Gohannak egyelőre nem adtak erősebb formot. Egyedül amire képes az egyik "univerzumban" az a Super Saiyan 4, de ennyi.

Balage3000
Szerintem a Földet biztosan meg fogja menteni Gohan a jelenlegi behatolók ellen, de Moro az már egy másik liga, nem hiszem, hogy azért edzetik most Vegitát meg Gokut, hogy aztán Gohan vigye el a show-t. Ettől függetlenül egy új forma tőle tetszene.

http://-
Rotcsa
Moro azt mondta , hogy akkor indul a Földre ha ez az erős squad nem tudja azt elfoglalni. Nem tudom , meddig húzódnak el a harcok, de ha több lesz mint pár hét , akkor máris egy cell-saga -szerű arcot várhatunk. Ebbe simán beleférhet még az is, hogy Vegeta eltöltsön ott 160 napot. De lehet,.hogy nem is kell neki annyi,mert közben belejön. A másik dolog pedig, hogy fogalmunk sincs a Yardraton alkalmazott időszámításról.

Balage3000
https://mangaplus...er/1005821

Új fejezet. Szerintem epik.

http://-
Rotcsa
Baromi jó ez az új rész! Izgalmas, pörgős, harcos, tele fordulatokkal, sejtelmes dolgokkal (Whis a főhercegnél)! Kimondottan DB élmény, én régen éreztem ilyet!!

Egyesítve 2019.11.21 15:27:32:
Hehe mellesleg eltaláltam,hogy egy kicsit később jön majd Moro! :)) Tehát még 2 hónapja van Vegetának is arra, hogy felépítse a Ki koncentráció alapjait !
Amúgy mi a fene volt ez az időszámítás? 7 ciklus 20 nap, 8 már 60 ??:D Érdekes: 20/7=2.8571
8x2.8571=22.8568 Itt szerintem ismét előhúzzák majd a Sayian sagából ismert "Jaj , elszámítottam az időt" -kártyát, mint ahogy azt anno Kairó tette Gokunál.
Szerkesztette: Rotcsa - 2019.11.21. 15:34

goku5
És Gohan végre csillagharcos módjára harcol és viselkedik! Végre már. Az eredmény már más kérdés, Gokuék meg pont erre készülnek.
És a fejesek is érdeklődnek. Kíváncsian várom ők vajon beavatkoznak, vagy mi lesz?

Jaeger
Gohan amugy most alap formában volt?

Vagy ez is már ultimate lett volna?:D Mert alap formában kemény ha igy lépést tartott. Azt nem tudom a Földön mit fognak trainingelni amitől Moro képességét megtudják kerülni.

Rotcsa
Zseniális Táknős majd úgy is kitalál valamit! :D
Ha varázserő ellen kell tudomány , akkor az nála megvan ! :))

Ugrás a fórumra: