Dragon Ball Super manga (Tilos a spoiler!!!)
Jaeger
Nem sok értelme lenne a dolognak. Inkább Vegita fog nyerni valahogyan vagy pedig együtt nyernek. MIUI-t Goku szerintem most nem fogja előhozni az táposabb ellenfelekre van tartogatva kicsit olyan mint a fúzió.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Lacika
https://ww3.dbsma...apter-051/

Egyesítve 2019.08.20 17:46:00:
Új fejezet
Szerkesztette: Lacika - 2019.08.20. 17:46

Jaeger
Nekem nem igazán jött be a fejezet.

Szerintem az univerzum legjobb trainere az Whis erre most erre a galaktikus őrjárat parancsnokkal jobb lenne edzeni... Meg ott mindig alap formában nyomta Goku itt pedig panaszkodik, hogy God forma alatt nem is edzés az edzés.

Amugy meg itt a mangában nem tudatosan tudta előhívni az Ultra Instictet? Tehát nem volt halálra verve és akkor most azért kell gyakorolni, hogy még jobb legyen benne?

Vegita tervére viszont kiváncsi leszek az biztos, hogy a végső harc jó lesz.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Rotcsa
Jaeger írta:

Nekem nem igazán jött be a fejezet.

Szerintem az univerzum legjobb trainere az Whis erre most erre a galaktikus őrjárat parancsnokkal jobb lenne edzeni... Meg ott mindig alap formában nyomta Goku itt pedig panaszkodik, hogy God forma alatt nem is edzés az edzés.

Amugy meg itt a mangában nem tudatosan tudta előhívni az Ultra Instictet? Tehát nem volt halálra verve és akkor most azért kell gyakorolni, hogy még jobb legyen benne?

Vegita tervére viszont kiváncsi leszek az biztos, hogy a végső harc jó lesz.

Whis a legjobb szerintem is, de Ő azonnal a legfelső leckét adja nekik. A fejlődés egy létra, amin végig kell mászni és bizonyos fokokat biztos kihagytak épp Whis miatt. Bár Ők nagyon különlegesek és képesek azonnal tanulni és alkalmazni a legnehezebb technikákat is, ezért is lettek kiválasztva.
Berrus bolygója eleve egy nehezített környezet nekik is, pláne azona a helyen, ahol a God-kit-t megtanulták. Meg whis adott rájuk olyan szkafandert, hogy amikor levették. meg sem állt a süllyedésben, olyan nehéz volt.

Itt a mangában már nem tudom, hogy hívta elő,de ez a technika még az Isteneknek is sok, tehát igen is gyakorolni kell.

Mi van akkor, ha a Yardratok nem akarnak majd Vegitának tanítani semmit, mert arrogáns és beképzelt, mint mindig? :D Hogy nyeri meg őket? Tényleg izgalmas, hogy mit tanulhat majd ott... :D

Ugrás a fórumra: