Dragon Ball Super manga (Tilos a spoiler!!!)
goku5
És folytatódik a nagy torna újabb kiesőkkel. C17 megcsinálja amit az animéban és látszik itt is Jiren elsöprő ereje.

shrek11
A manga komolyabb hangvételéből gondolván el tudom képzelni,hogy itt nem hozzák vissza C17-et,és Vegeta fog helyette össze dolgozni Gokuval és Friezával(a múltból kifolyólag szebb helyzet is lenne), de lehet a rendes végkifejlet is,majd meglátjuk.

goku5
Összedolgozással nem lesz gond szerintem. Megoldják azt itt is. Viszont az animés befejezés miszerint C17 marad csak a végén és ő nyer az jó befejezés és szerintem itt is az lesz. Nem hinném hogy ennyire el fognak térni az animétől.

kucsu
a 41-es manga RAW fejezete frissen-ropogósan:

https://www.youtu...pp=desktop

shrek11
Kíváncsi vagyok az új arc-ra,kár hogy nem értek japánul,de a lényeget azt hiszem sikerült megérteni a képekből.
Durva hogy a selyem fiú simán taccsra tette Gokut meg Vegetát,de persze csak alap formában voltak, viszont látszik hogy nagyon elbízták magukat Jiren meg Broly után.

A TOP vége hasonló lett végül,csak itt Gohan animés önfeláldozását lőtte el Goku szinte pontosan ugyan úgy,ami tetszett,csak apa és fia. :D
C17 is jóval intelligensebbnek tűnik így,jól átejtette Jirent,de azért az animés Goku-Frieza végjátékot nem verte,bár jobbnak tartom a mangát 98 %-ban, azt a 2 % az animések nagyon összetették.

goku5
Hát azért nekem kicsit túl gyors befejezés volt. Nagyon hamar ledarálták az egészet. Pláne hogy még a következő arc kezdete is belefért. Nagyon jó volt és legalább nem húzták vele az időt mint az animében. Nem mellesleg sokkal életszerűbb logikusabb is volt mint az animében, de tényleg nagyon hamar ledarálták. És itt is csak azért nyertek mert C17 egy szikla alatt volt. De az egész kívánság meg minden magyarázat lényegében 1-2 oldal túl kevés szerintem erre.
De az tényleg durva hogy győzhették le az univerzum két legerősebb harcosát (halandó) ilyen könnyen. Gyorsaság meg egy kis kábítópisztoly elég!?:ehh

laszlo222
Nem bízták el magukat, inkább ismét bemakacsolták magukat, plusz nem is veszik szerintem komolyan Jackóékat. Ez a párbeszéd játszódik le a (Brolys spoiler is van, úgy olvassátok) (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Broly film utáni jelenetben az edzőteremben.).

(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Vegita elkezdi kritizálni Gokut, hogy a TOP óta nem érte el az UI-t. Azt mondja, az ultra ösztön semmit nem ér, mivel egy megbízhatatlan technika. Ezzel egyetért Goku és azt mondja, hogy ideje visszatérni a klasszikus recepthez.

Majd Vegita elmondja, hogy soha többet nem fog együtt harcolni Gokuval. Erre Goku azt mondja, hogy nem is akarja, mert egyedül akar nyerni az eljövendő ellenségek előtt.
)

Buu

Én nagyon adnám ha Kid Buu visszatérne egy jó magyarázat mellett és elnyelné például Beerust. Egész jó kis arc kerekedhetne ki belőle.

Goku5. A C17-es dolog egész jó magyarázatot kapott, mert a még Főpap is bekajálta az androidos trükköt, miszerint nekik nincsen KI-jük.
Szerkesztette: laszlo222 - 2018.11.18. 18:40

bbelthazor
laszlo222 írta:

Nem bízták el magukat, inkább ismét bemakacsolták magukat, plusz nem is veszik szerintem komolyan Jackóékat. Ez a párbeszéd játszódik le a (Brolys spoiler is van, úgy olvassátok) (Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Broly film utáni jelenetben az edzőteremben.).

(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez: Vegita elkezdi kritizálni Gokut, hogy a TOP óta nem érte el az UI-t. Azt mondja, az ultra ösztön semmit nem ér, mivel egy megbízhatatlan technika. Ezzel egyetért Goku és azt mondja, hogy ideje visszatérni a klasszikus recepthez.

Majd Vegita elmondja, hogy soha többet nem fog együtt harcolni Gokuval. Erre Goku azt mondja, hogy nem is akarja, mert egyedül akar nyerni az eljövendő ellenségek előtt.
)

Buu

Én nagyon adnám ha Kid Buu visszatérne egy jó magyarázat mellett és elnyelné például Beerust. Egész jó kis arc kerekedhetne ki belőle.

Goku5. A C17-es dolog egész jó magyarázatot kapott, mert a még Főpap is bekajálta az androidos trükköt, miszerint nekik nincsen KI-jük.

Buu
Kid buu hozzá se tudna érni Beerushoz, nem hogy elnyelni :D
SSJ3 szint felett van egy kicsivel. Szerintem nem kell tovább mondani úgy gondolom. :D

goku5
Én csak azt írtam, hogy nem vették észre mert a szikla alatt volt. Az hogy miért már egy másik eset. A magyarázat az jó volt, de csak azért nem vették észre szemmel mert a szikla alatt volt. Hogy miért az már más dolog megint.

laszlo222
Persze Bbelthazor a jelenlegi állás szerint ez tény. Ugyanakkor biztosan kap ő is egy bővebb előzménysztorit, hogy megmagyarázzanak egy esetleges radikális szintugrást.

Toriyama interjú
Toriyama elmondta az istenek harca premierje után egy interjúban, hogy Buu-t nem Babidi hozta létre, mint ahogy Kai elmondja a mangában. Az idők kezdete óta létezett, Babidi csupán tudta, hogyan kell felébreszteni.

Másrészt az öreg Kai elmondta a Z-ben, hogy Majin Buu még annál is veszélyesebb, aki bezárta őt a kardba. Őt pedig Beerus zárta be a kardba.

Innen pedig könnyen ráaggathatnak Toriyamáék bármilyen előzménysztorit, amitől a teljes erejét felemelhetik a Hakaishinek szintjére.

Konczi
Valaki dobna egy linket az új fejezethez? :D

Rotcsa
Én sem találom, legalábbis youtube-on nincs még fent, ellenben rengeteg elemző videó van a mangáról. ÉN VISZONT OLVASNI AKAROM,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!% :D

starwarsfan
Viz oldalán ingyenesen olvasható

xindrix
Ez az új fejezet valami hihetetlen jó volt.
43. fejezet

Volt benne minden amit vártam. Kiegészítették egy kicsi a Dragon Ball történelmet, felvezettek egy teljesen új ellenséget egyedi erővel. Az eleje/vége komolyabb hangvételű volt, a közepébe meg volt pár humoros rész.
Merus is szimpatikus karakter, az egyetlen dolog amibe belekötnék, hogy ha ő ilyen erős, akkor hol volt eddig amikor szükség lett volna rá ?:D

Morot érdekesen felvezették. A fejezet végén, amikor Goku érzékeli Moro kijét és felé fordul az pedig a legjobb lezárás, amit a fejezet csak kaphatott.
Innen lesz igazán érdekes a manga.

Jaeger
xindrix a viz oldalon olvastad? Nálam az nem jön be. Ha máshol akkor jó lenne egy link.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: