Dragon Ball Super manga (Tilos a spoiler!!!)
goku5
Szerintem az animéhez hasonlóan egy Gohan feláldozza magát és magával viszi Keflát szituáció lesz!

Giovanna
Jaeger írta:
Kefla lövését amugy a base form Gohan hárította vagy már átváltozott?
Mert ha a Ultimate Gohan felveszi a harcot Keflához játékot látjuk, de ugye veszit akkor is a mangában az Ultimate erősebb lett mint az SSJ Blue. Persze a sima ssj blue nem a perfected.

Vagy talán pont ez lesz a megoldás? Gohan is testébe zárja a KI-t és kapunk egy perfected Ultimatet formát mint az SSJ Blue? Akkor úgy esetleg elfogadható lenne a dolog.

Szimplán arról van szó, hogy az erőbéli viszonyok a mangában logikusak, míg az animében nem :D

Jaeger
Azért vagyok kiváncsi mit fognak kitalálni amitől felhozzák Gohant egy szintre vele :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Giovanna
Szerintem az is lehet, hogy Gohan elveri Keflát, és utána még az apjával együtt harcolnak Jiren ellen, tehát lenne egy Gohan -és Goku duó vs Jiren :D

laszlo222
Itt áll a manga a mostani fejezet után és egész szépen túlélte Rosi és Kahseral. Vajon az előbbi tolni fog egy mafubát Jiren vagy esetleg Toppo ellen?

Gokunál még meglepő, hogy még nem szerepel kiütés.

image.ibb.co/cpyPG8/DBS_Tourney_Chapter_38.png

Giovanna
Tyűha, annak ellenére, hogy volt darálás, valahogy nem tudtam, hogy már csak ennyien vannak :D

Master-Roshi szerintem Kahseral-lal fog megküzdeni, és akkor maradna Jiren-Toppo- és Dyspo...

Annak örülnék, ha Gohan olyan erőre tenne szert, amivel súrolja az SSJBlue erejét, és akkor Kefla után bőven maradna ereje még harcolni...

lencse
Gohannak mitől lenne SSJB ereje? Kb két napja kezdett neki az edzéseinek,azelőtt semmit nem csinált.Nagyon remélem,hogy Kefla pár ütéssel kiüti őt.

deadtom
Giovanna írta:
Annak örülnék, ha Gohan olyan erőre tenne szert, amivel súrolja az SSJBlue erejét, és akkor Kefla után bőven maradna ereje még harcolni...

Ezt azért átgondolnám a helyedben a fentebb lévő kijelentésed után, hogy szerinted a mangában logijusabbak az erőviszonyok mint az animeban.

Jaeger
Nem tudom mit találnak ki, de az előző fejezet alapján nem úgy nézz ki, hogy 2 ütés után kifekszik Gohan.

laszlo222
Annyira kár, hogy nem a manga alapján csinálták a sorozatot. Ott például kiderült, hogy Cell Juniorok élnek és Gotenék velük küzdenek meg C17 szigetén. Nagyon attraktív az egész manga.

KingBradley
Ez mikor derül ki? Teljesen átsiklottam felette... :/

Giovanna
Oké, nagyot túloztam, hogy Gohan olyan power-upot kap amivel SSJBlue-szintű lesz, de azért valami nagy erődemonstrációt mutasson már :D

Jaeger
Nem a rendes manga chapterek között van, hanem valami bónusz fejezetben ez a cell jr dolog. De így kapásból én sem találtam meg a netten.
Szerkesztette: Jaeger - 2018.08.03. 23:04

lencse
bonus fejezet
pbs.twimg.com/media/Djs8_euX0AAWPCt.jpg

A fejezet lényege az,hogy Goten és Trunks beállnak vadőrnek,majd a Cell Jr-ok megtámadják őket
Elvileg itt beszél C17 arról,hogy betanította a Cell Jr-okat,és,hogy velük edzett.

Amúgy ez nem biztos,hogy az animében is megtörtént,mivel az animében Gohan szétzúzta a Jr-okat,míg a mangában csak legyőzte őket,és nem haltak meg.

goku5
Legalább akkor Goten és Trunk is tud edzeni valamennyit! Rájuk is fér az edzés ha követni akarják az apjaikat!

Ugrás a fórumra: