Kai-san
Dragon Ball Super - Power Levels - Black Goku Saga

Trunks : 4.000.000.000
SSJ Trunks : 200.000.000.000
SSJ Trunks ( Mérges ) : 600.000.000.000
Black Goku ( Nem teljes erő/Surpress ) : 1.000.000.000.000
Trunks (Zenkai) : 4.100.000.000
Trunks SSJ2 : 410.000.000.000
Goku : 5.000.000.000
Goku SSJ2 : 500.000.000.000
Black Goku ( Idő gyűrű/15%) : 450.000.000.000
Black Goku ( Idő gyűrű/ 17%) : 510.000.000.000
--->>
Zamasu : 45.000.000.000
Goku SSJ2 (Mega Surpress) : 50.000.000.000
Gowasu : 30.000.000.000
--->>
Vegeta : 4.750.000.000
Vegeta SSJB : 23.750.000.000.000
Trunks SSJ2 (Zenkai) : 450.000.000.000
Goku Black (Son Goku ereje, 75%) : 6.750.000.000.000
Goku Black SSJRosé (35%) : 52.000.000.000.000
Zamasu (Surpress, Halhatatlan) : 100.000.000.00.000
Goku SSJB : 25.000.000.000.000
--->> Következő csaták 60+ részek (Nem biztos, de lehetséges)
Vegeta (Ultra Zenkai) : 10.500.000.000
Vegeta SSJB : 52.500.000.000.000
Trunks (Ultra Zenkai) : 8.000.000.000
Trunks SSJ2 : 800.000.000.000
Goku (Ultra Zenkai) : 12.500.000.000
Goku SSJB : 62.500.000.000.000
Goku (Új forma? N.E.M B-I-Z-T-O-S, de ha lesz ) : 175.000.000.000.000
Black Goku SSJRosé (max) : 150.000.000.000.000
Zamasu (Max) : 150.000.000.000.000

---Tudom hogy van egy két hiba, előre is bocsi!--

Do what is right not what is easy!

Shiro
Zamasunak szerintem adhattál volna egy 350.000.000.000-et is.

Mivel Goku mondta is, hogy Beerus is kb ekkora erővel harcolt ellene.
Plusz tudjuk, hogy a jelenlegi SSJ kb egy szinten van a God-al.

A Feketerózsa meg kb másfélszer lehet erősebb mint Blue Goku, vagy Vegita.

SSJB eredeti nevén SSJGSSJ

SSJG > SSJ
SSJG < SSJ2

Black kb ugyan olyan erős (esetleg egy kicsivel erősebb) lehetett, mint Zamasu amíg fel nem öntött a garatra egy pohár rozét.

Black/Zamasu = (SSJ1+SSJ2)/2 > SSJG

SSJ Rose = [(SSJ1+SSJ2)/2]xSSJ (Black)
SSJ Blue = SSJGxSSJ (Goku)

Kai-san
Várjunk, nem úgy volt hogy a ssjb (ssjgssj) gyengébb mint a ssjgod?XD

Shiro
Bocsi, SSJG alatt mindaddig a Beerus elleni szintjét értem, ameddig nem látjuk újra. S jelenleg a sima SSJ-ben éri el kb ugyan azt a szintet.

Kai-san
Jaa oké :)

Jas0nx
No megnéztem én is ezt az erőszintes videót...

Hát nem mondanám, hogy frankó. Több ponton nem értem mi van, nyilván ha érteném mit mond lehet logikusabb lenne.

1: Mikor berakja Beerust, utána valamit csinál Vegitával amitől hirtelen erősebb lesz, mint az SSJ3-as Goku... Hmm érdekes. De még csak Beerus erejét sem tudom honnan vehette.

2: Beteszi Gokut isten formában, mikor piros a haja. Sztem azért ennyivel nem volt gyengébb Beerusnál :O

3: Beteszi Goku-t Kék-be és mutatja, hogy az mennyivel erősebb a pirosnál. Igazából sosem derült ki, hogy pontosan hol van a piroshoz képest a kék. Azért a logika úgy kívánná, hogy egy isten forma erősebb, mint egy emberi forma isteni KI-vel.

4: Freeza ereje is kamu, mint állat. Hol volt a fullos alakjában Goku SSJ3-felett? SOSEM. Még az újraszületésben is normál alakban ment neki Goku és simán gyepálta...

5: HIT erejét sem értem annyira... Mivel sosem derült ki, hogy mennyire erős, így fingja nem lehet róla senkinek sem. Goku is csak azért nem bírta már sokáig ellene, mert kicsit szétkapta a fejét mire elérte volna a max powert. Ha egyből igy nyit GOKU, akkor vallszeg HITnek semmi esélye sem lett volna.

6: Blacknél különösen jó lenne érteni mit magyaráz, mert totál nem vágom nála ezeket a lépéseket. Talán arra gondolhat h erősödik ahogy a sayenekkel harcolgat. Aztán egyszercsak SSJR. Azért nem állítanám, hogy SSJB felett lett volna, azt meg pláne nem, hogy HIT felett is :O

7: TRUNKS-nál hogy lehet az bakker h SSJB felett van egy hibrid formával???Na röhögtessen már bassszus.

8: Azt meg végképp nem értem honnan veszi az egyesűlt Zamasu erejét, azért sztem ennyire nem szállhatott el hiszen az egyikük a halhatatlanság ellenére elég gyengusz volt...

Rotcsa
https://www.youtu...65I9LZvhRM

Jaeger
Nagyon jó kis videó, de sok értelme nincs. Régen nem a matek alapján működnek az erőviszonyok. Még ha jól is van megmagyarázva ez csak fan elmélet.

A ki kinél erősebb kérdésre csak az ad választ, ha megtörténik most az animében és ennyi.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Kai-san
Gyerek Vegeta-nak anno 12.000 volt a harci ereje . Aztán meg a Saiyan Saga-ban meg 18.000 volt a harci ereje. Szóval 1.5x erősebb lett! Miután megkapta a Zenkai-t az ereje felugrott nagyjából 35.000-re, nemrossz kis boost. Miután kapott még egy Zenkai-t nagyjából Ginyu szintjén lehetett, szóval kb 140.000 harci egység (4x). Mikor kapott még egy Zenkai-t mire friezával harcolt, nagyjából 580.000 volt a harci ereje . És végül az utolsó Zenkai-nál meg megint 4x lett az ereje, szóval 2.320.000 volt. Erősebb mint Frieza 2. formája, és gyengébb mint frieza 3. formája .
Na akkor most jön Goku.
Ugye Goku-nak, gyerek korában nagyjából 250 lehetett a harci ereje, aztán raditz ellen meg 416 . Miután raditz legyőzte szerintem olyan 500 volt a harci ereje a Zenkai miatt, és KingKai edzés felénél meg 2.000 volt hisz akkor még nehéz volt közlekedni stb... KingKai edzés után az ereje nagy boostot kapott (Gondolom volt is sok zenkai mikor edzett) szóval 8.200 volt a harci ereje . Több mint 8.000 és nincs túlzásba rakva . Kaioken-nel meg az ereje 12.300 volt, 2x Kaioken-ben pedig 16.400, 3x Kaioken-ben 24.600. Miután edzett és megérkezett a Namek-ra az ereje kevesebb volt mint Ginyu-é, szóval 90.000 volt. Kaiokenben meg 180.000. És végül Frieza ellen egy HATALMAS zenkai-t kapott, hisz az ereje 3.000.000 lett !
Szerkesztette: Kai-san - 2016.12.17. 17:56

Shiro
Verseny rangsor a 76. részig.

1. Goku
2. Vegeta
3. Gohan
4. Piccolo
5. Krillin
6. Buu
7. C17
8. C18
9. Tien
10. Roshi

Az első két hely gondolom egyértelmű mindketten képesek a Blue-ra, habár Vegeta elhatodolhat, hogy Vegeta egy picivel erőseb a Kaioken mégis Gokut hozza ki abszolút első helyzetnek.

3. Gohan esetében úgy látszik hatásosak voltak a délutáni edzések, A 75. részben láthattuk, hogy mind alap, mind SSJ alakban képes volt felvenni harcot Gokuval. S habár joggal feltételezzük, hogy Goku némileg kevesebb gőzzel harcolt, mint a fia, de mégis leszüreteljük, hogy Gohan ezeken a szinteken ismét egy súlycsoportba került az apjával.

Gohan jelenlegi legerősebb szintje az SSJ2.
Goku és Vegeta Whis edzése után, Dermi feltámasztásának idejére alap formában kb olyan erősek lehettek, mint Buuhan. Azóta a rengeteg edzés, illetve hogy Zamasuék kétszer szarrá verték őket kb Buuhan elleni Super Vegetoval tudnák felvenni a harcot átváltozás nélkül.

Gohánnak ezt elég nehéz lehetett behozni délutáni gyakorlatozással. De ha feltételezzük, hogy az Ultimate szintet sikerült megtennie az alapformájává, és abból átváltozni, akkor már jóval kisebb arányú hátrányt kellett ledolgoznia.

Bár így se lepődnék meg ha az írók úgy döntenek, hogy legyen mégis Ultimate Gohan.
Vagy trunkshoz hasonlóan akár nála is előjöhet ez a forma: http://dragonball...aiyan_Rage

4. Piccolo a 6-os univerum elleni tornán nagyjából fele olyan erős lehetett, mint SSJ Goku.
Ha tartott ezt az arányt, akkor már egyértelmű miért került Gohan után.
Feltételezhetjük, hogy eléri a jelenlegi élvonalas SSJ2 szintet, Gohannak mégis több a potenciálja a feltételezhető Ultimate szint miatt.

5. Krillin. Ha Goku és Vegeta esetében a KI kontroll adhatott hatalmas buff-ot, akkor miért ne történhetne meg ez az egyszerű földi harcosokkal is.

A 76. réz szimbólikájában látható, hogy míg Krillin az epizód elején fehér színű Kamehamehát lő, az epizód végére az aj technikájával már Gokuéhoz hasonlóan az ő sugara is kékesen izzik.

S ha ezzel csak Goku erejének az 1/10-ét éri el, akkor is elegendőnek kéne lennie, hogy leverje Perfect Cell.t, vagy akár Kid Buu-t. Szóval most megtippelném, hogy erősebb, mint Goten vagy Trunks, ha azok nem fuzionálnak.
(Megj Buu Sagában a két kicsit a téridő edzés után kb SSJ Teen Gohan szintjére saccoltam)

Egyedül azt tudnám negatívumkánt felhozni, hogy Krillin túl gyorsan és túl egyszerűen kapta meg az erőt.
Éppen ezért egy olyan korlátozást el tudnék fogadni, hogy csak nagyon rövid ideig képes fenntartani ezt az új szintet.

6-10.

Mivel a többieknél egyelőre nem ismert semmié-fele power up, így náluk az eddigi ismert sorrend áll fent
Buu, Androidok, Tien, és Roshi.

Tien esetében szintén el tudok képzelni egy KI-kontrollos power up-ot. Sőt szinte kötelezően elvárom, így biztosra veszem, hogy rivalizálni fog Krillinnel az 5. helyért.

Lapis és Lazuli eredetileg egyszerű átlag emberek voltak. Az erejüket a beléjük szerelt mechanikus kiegészítők illetve többnyire a rendkívül nagy mértékű energiaforrásnak köszönhetik, de közben elmondhatjuk, hogy az izomzatuk edzettség szempontjából csupán egy átlagos ember szintjén volt.

Ha edzéssel sikerült az izomzatukat szintén emberfelettivé tenniük, aminek következtében már "saját" nagy mértékű KI-vel rendelkeznek és ha ehhez hozzáadjuk az elemek kapacitását, akkor már ők is versenybe szállhatnak az 5. helyért

Roshinál valahogy szintlén el tudom képzelni a KI-kontrollos power up-ot, de valahogy olyan furának érzem. Ha viszont mégse kapja meg, akkor meg szinte bárki mehetett volna helyette.

Buu esetében nem igazán tudom elképzelni az edzést, így sanszos, hogy az utolsók közt végzi. De mivel "öregebb" (sok fúzió és szétválás) mint Beerus, így előfordulhat, hogy előkapnak valamit a múltból.

Egyébként meg igazából sose tudtuk meg, hogy a Kövér Buu eredetileg milyen erős is volt.
Csak annyit tudtunk, hogy mind ahányszor fejbe csapta durci kalapács, megnőtt az ereje. S mikor kb elérhette SSJ3 Goku szintjét kijött belőle a gonosz énje, és vitte az erejének a kétharmadát.

Anno úgy voltam vele, hogyha visszafelé számolok, akkor az eredeti Kid Buu maximum SSJ Goku szintjén lehetett, az elnyelt Kaioushinek meg valahol SSJ2 környékén.
(Az SSJ-t a Buu Saga idején értsétek)

Bár így utólag el tudom képzelni hogy a Dai Kaioushin akár olyan erős is lehetett, mint Zamasu.
Kid Buu meg talán pont az érzelemmentessége miatt volt olyan "gyenge".

Ha Buu mégsem kap power up-ot akkor is még mindig ringbe szállhat az 5. helyért.

Ha engem kérdeztek, akkor zömmel jól lett összeválogatva a 10 legerősebb földi (vagy U7-es) harcos.
S akiket eddig gyengének éreztünk azok valószínűleg megkapják majd a power up-jukat, mint ahogy páran már meg is kapták.

goku5
Hát én nem így álok ehez a listához.
Szerintem Buu a 3. mert annó a másik Buu ellen tudott harcolni akivel Gokunak is csak ssj3 ban volt esélye. szóval ő olyan ssj2 lehet.

4. 5. Gohan és Piccoló de hogy milyen sorrendben az kérdés. Nem tudni mennyit jelentettek náluk az edzések. Meg én nem Becsülném le Piccolót sem.

Krilin meg biztos erős meg fejlődik de én akkor sem tenném a Robotok elé. Azért annyit azért nem. Messze állt tőlük pláne puhult is szóval még ha ugrásszerűen nő is az ereje akkor se ennyit. Szóval inkább övé a 8. hely.

9. 10. kel nem vitázom az úgy van.

KingBradley
Shiro
Szuper leírás! :)
Egyedül Krillin esetében találom meredeknek a Kid Buu/P.Cel szintet.

Ill. jelenlegi Fat Buu zavaros (ndroidokkal öszehasonlítva) annak fényében, mint ahogy írtad is, nem ismerjük a valódi erejét.

Amit logikátlannak találnék, az az Androidok esetén a fizikai helyzetük.
nem hiszem, gogy Gero, az emberi szöveteik nagy részét meghagyta volna. Túlnyomórészt biomechanikusra tipelnéma felépítésüket + nehéz fém/szuper öntvözet csontváz)
Ami e mellett szólna, hogy (ha jól tudom) nem öregszenek.

Egy - 2 alkatrész, meg egy szuper energiacella kevés lenne ahhoz, hogy szinte sértetlenül megusszanak egy alap küzdelmet is.
Tehát, hiába lennéek erősek, ha külső vázuk, csuán egy átlag ember szintjén lenne.

Szerintem, persze! :)

Shiro
A 83. rész alapján szerintem Krillinnek azért megvan a Perfect Cell szint.

Ha Goku és Gohan jól saccolta meg azt a virtális pokemon csatát, akkor Krillin elég jól állta a sarat Basil ellen. Akit pedig Buu elleni csatájt látva kb Majin Vegeta szintjére tenném.
Arról nem is beszélve, hogy Goku szerint Krilli ennél többre képes.

Plusz a 84. előzetesében Krillin azért elég jól harcol Gohan ellen.

De azért jó, hogy így több mint 80 rész távlatában már kezdenek rendesen kirajzolódni az erőviszonyok, és nem csak azt lehet mondani, hogy hú Goku és Vegeta milyen sokkal de nagyon erősebb, mint a többiek.

----
Andoridok esetében meg lett említve, hogy sejt szintű módosítások lettek rajtuk végrehajtva.
nekem ez egyértelműen nanotechnológia, mert valljuk be amilyen szinten harcolnak a szereplők, már rég szétrobbantak volna az izomrostjaik a saját erejüktől. De ha mondjuk a tudat alatt a KI-ből minden sejt köré egy védőburkot szőnek, akkor az már elég védelmet nyújthat.
Az androidok esetében ezt pont a nanitok teszik.
S szerintem Cellre alapozva aki magába tudta olvasztani az andoridokat szerintem az ő nanosejtjeik, is inkább valamiféle szerves anyagból készülhetett, ami a kevlárhoz hasonló, vagy jobb tulajdonságokkal bírhat.

Így szerintem egész jó potenciál lehet az androidokban ha azt vesszük, hogy a sejtjeik mennyire ellenállóak.

Kai-san
Mivel minden karakter nagyon erős lett. Ezért itt van egy kis power levels universal survival arc-ból

Goku(Surpressed) : 5.000.000
Goku SS (Surpressed): 250.000.000
Goku SSB (Hyper Surpressed): 2.000.000.000
Krillin : 7.500.000
Android 18 : 400.000.000
Android 18 + Krillin : 1.500.000.000

Buu (Surpressed) : 80.000.000
Goku : 8.000.000

Android 17 (Surpressed) : 1.900.000.000

Vegeta : 7.000.000

Gohan : 5.000.000
Gohan SS : 250.000.000
Gohan SS2 : 500.000.000
Gohan (Piccolo edzése után) : 7.000.000
Mystic Gohan : 3.500.000.000
Piccolo : 700.000.000

Shiro
A God KI hatása a környezetre.
Melyik az erősebb, az SSJ Blue, vagy az SSJ God?

Elsőre azt mondanám, hogy a BLue, hiszen Goku később már SSJ-ben is hozta a God szintet, de tényleg így lenne?

Ami feltűnt a Superben, hogy a szereplők ha nekiállnak edzeni iszonyat gyorsan fejlődnek, a Z-hez viszonyítva.

Vegeta csillagharcos, Goku rituáléval kapta az erejét, Piccolo már a Z-ben is gyorsan fejlődött a nameki részek után.
Gohan a délutáni edzésekkel egész jól felhozta magát. (Persze kapott mellé 4-5 zenkai-t)

De mi van pl. Krillinnel? Ő nem rég egy kis edzéssel újra partiba került Goku alap formájával.
Persze esélye nem lenne legyőzni, de az a különbség ami pl a Z végén volt köztük, erősen meg csappant.

Más részről viszont ha hanyagolják az edzést, akkor hirtelen elkezdenek gyengülni.
A legismertebb példa ugye Gohan
Z és a Super közt eltelt 4 évben sikerült megőriznie az Ultimete fomát.
Lehet gyengült. de Buu-val azért még mindig egálban lett volna szerintem.

A Z-ben a Cell és a Buu saga közti 7 évben is legfeljebb az ereje felét veszítette el.

A Superben eltelt alig több mint 1 év, és már az SSJ is alig megy neki.

A másik aki itt gyengébb mint volt az Piccolo.
Z végén:
http://naruto-kun...all/463/14
http://naruto-kun...Ball/464/6
http://naruto-kun...Ball/464/7

Ezzel szemben ebbe belehal:
https://www.youtu...JnShRSi7rU

A jelenet mondhatni egy másik jelenetet is ismétel, a Gihan megmentősön kívül.

Ezt:
http://naruto-kun...all/317/10
http://naruto-kun...all/317/11

Igaz itt kisebb a "kárter" átmérője, viszont a lövés teljesen átszakította a testét

Ráadásul később kiderül, hogy túlélte
http://naruto-kun...all/317/19

Ez alapján Piccolo majdhogynem annyira legyengült, hogy kb annyi ereje maradt, mint Nail-el való fúzió előtt.

Goku kihagyott egy kis edzést, és:
https://www.youtu...fr1a27wjv4

Mondhatjuk, hogy leengedte a védelmét, de ilyen még gyerekként is esélytelen volt.

Ugyan ez Krillin esetében is:
https://www.youtu...SftzAVMpOQ

Erőseidnek, meg gyengülnek, de kire mennyire volt hatással a God KI?

Szerintem amikor leginkább hatással volt rájuk, az a SSJ God Ritálé.

Jelen volt szinte az összes harcos.
A rituálé közben megidézett God? KI beterített mindenkit
https://www.youtu...WfJAHU52oc

Ráadásul Goku-ból és Beerusból áramló God KI szintén hatással lehetett rájuk.

Akire leginkább hatással lehetett, az Goku, hisz őt változtatták istenné.

Másodsorban akik részt vettek a rituáléban, közölök is leginkább szerintem Pan-ra volt hatással. Véleményem szerint már most erősebb, mint Goten SSJ formában.

Harmad sorban pedig a nézőkre. Krillin, Roshi, pIccolo... stb

Vissza egy kicsit az erősödéshez.

Future Trunks 11 év alatt éri el az SSJ2-esz szintet
Dabura legyőzése kb Majin Vegeta szintű erővel.

Majd Black-el való egy évnyi viaskodás hirtelen egész erőssé teszi.
Vélhetőleg Zamasu Ki-je volt rá hatással.
Ráadásul, mivel Black ellene nem változott át, így vélhetőleg a tisztább God KI lett neki adagolva.

Jöjjenek a számok, hogy nagyjából ki milyen erős a Superben

Istenek csatája:

Goku: 100.000.000
(még nem elég erős a "nameki" Dermesztő legyőzéséhez.
(A Buu Sagában kb 60 milliót tippelek neki, ami kevés volt az SSJ3 teljes irányatásához. Gotenks, aki már képes volt rá, neki lehetett kb 80 millió)

Goku SSJ 3-as formája: 40.000.000.000
(Teljes kontrollal rendelkezik már, így megkapja az alap erőhöz járó 400-as szorzót)

Vegeta: 100.000.000
(Goku riválisa ként természetes)

SSJ formában: 5.000.000.000
Quake of Fury-val: 125.000.000.000
http://dragonball...ke_of_Fury
https://www.youtu...7ougVHgc4g

(Az érték úgy jütt ki, hogy Vegeta SSJ erejét megszoroztam 25-el, vagy másképp mondva még egyszer alkalmaztam az SSJ szorzójának a felét.
Talán már említettem, hogy Vegeto alap formája kb olyan erős lehet, mint Goku és Vegeta SSJ formája. Ez alapján Vegeto SSJ formája 50x erősebb, mint Gokué, vagy Vegitáé.
Viszont ez azt is kéne, hogy jelentse, hogy Vegeto ereje fele-fele arányban ott rejtőzik bennük.
Véleményem szerint Vegeta ezt a rejtett erőt idézte meg, és ezért kapta Super Vegeto erejének a felét.)

Gohan 40.000.000
(kb annyi mint Cell ellen)

Ultimate 24.000.000.000.
(Nagyjából Super Buu szintjén. 600-as szorzót adtam neki, révén, hoyg a Buu Sagában is az SSJ3 másfél szeresét számoltam, akkor 36 milliárd volt)

SSJ3 Gotenks 28.000.000.000
(Gyerekeke, mozgékonyak, kevésbé hatott rájuk az edzés "hiány". Buu Sagában 32 milliárd volt)

Good Buu 8.000.000.
(Super Buu 24 milliárd Gonosz része 2/3-al a jó pedig 1/3-al rendelkezik)

Beerus.

Állítása szerint miután Vegeta használta Qake of Fury-t, felemelte az erejét 10%-ra

Erejének "1%-a": 100.000.000.000
(Ezt használja Goku ellen, illetve ezzel került Vegeta egy szintre a Quake of Fury használatával)

Erejének "10%-a": 1.000.000.000.000
(Ezzel nyomja le Quake of Fury Vegetát)

Erejének "100%-a": 10.000.000.000.000

SSJ God Goku: 6.000.000.000.000
(Ha Beerus 10 akkor Goku 6)

A visszaváltozás után
Goku: 120.000.000.000
SSJ: 6.000.000.000.000

-------------------------

Demesztő feltámasztása.

Annó úgy voltam vele, hogy mivel Piccolo az androidok szintjén van, így Tagoma Celle gyik gyengébb formájának erejével bírhat. Gohan SSJ fromája kb mint ASSJ Vegetáé. dermi első alakja meg elérte perfect Cell erejét.

Viszont ha belehal egy mellkas lövésbe akkor kb csak annyi ereje lehetett, mint Nail-el való Fuzió előtt.
Ráadásul Srbet azt mondja, hogy Tagoma ereje meghaladja Ginyu-ét, és nem azt, hogy Dermesztő korábbi erejét.

Piccolo: 120.000
(A fúzió előtt kb akkor akkora erővel rendelkezett mint Goku a Namekra érkezésekor, de kicist feljebb vottem, hogy egálban legyen Ginyu-val)

Tagoma: 180.000
(erősebb, mint Ginyuu, illetve fél kézzel elintézi Piccolo-t

Ginyu 240.000
(Ha Tagoma neve tojást jelent Ginyué pedig tejet, így miután Ginyu megszerezte Tagoma testét, így ő lett Madártej?) (tej+tojás)

Gohan: 140.000
(Mintha Piccolonűl kicsit erősebb lett voln)

SSJ: 7.000.000

Dermesztő 1 alakja 13.000.000
(a moziban 1.300.000-et mondott, azóta szeretem megtartani a 13-ast az elejéről)

4. alak 50%-os erővel: 1.500.000.000
(A namekon kb 226 volt a szorzó az 1. és a 4 alak között, de mivel nincs kigyúrva ezért ennek csak a felét vesszük)

Gold Forma: 4.500.000.000.000
(Erősebb, mint Goku Blue formája)

Miután kimerült: 3.000.000.000

Goku: 1.500.000.000
SSJ: 75.000.000.000
Blue: 3.750.000.000.000
(Mivel az eredeti neve Super Saiyajin God Super Saiyajin valamint Black átváltozása is erre utal számomra, így az SSJ 50 szeresét vettem, vagy SSJxSSJ, vagy SSJ^2)

Vegeta: 1.600.000.000
Blue: 4.000.000.000.000
(Erősebb, mint Goku, de feltételezzük, hogy Dermi teljes erejével ős em bírna el.

-----------------------
Universe 6 vs Universe 7

Goku: 3.000.000.000
SSJ: 150.000.000.000
Blue: 7.500.000.000.000
10xBlue: 75.000.000.000.000

Frost 1. alak: 530.000.000
Támadó alak: 2.000.000.000
4. alak (50%): 60.000.000.000

(Goku és Frost erőszintjei olyanok, mint Gokué és Dermesztőé voltak a Namekon, pár nullával megtoldva)

Vegeta: 3.000.000.000
SSJ: 150.000.000.000
SSJ2: 300.000.000.000
Blue: 7.500.000.000.000

Micimackó: 100.000.000
(ha a képességét nem számoljuk akkor gyengébb lehet min Frost 1 alakja)

Magetta: 200.000.000.000

Cabe: 300.000.000
SSJ: 15.000.000.000
(Az hogy egyforma erősek, azt csak Vegeta mondta biztatásként.
1:20-nál úgy tesz, mintha a Renzoku ártana neki, majd 1:38-nél már nevet.
1:55-nél meg lazán bele mosolyog az ütésbe amit arcal véd:
https://www.youtu...k_N5_pFtRM )

----szerk---

Hit: 2.500.000.000.000
Első körben Goku feltehetőleg a Blue erejének felét használhatja, és még így is könnyen képes képes felül kerekedni
4:40-nél Hit mondja, hogy ez minden amire jelenleg képes.
Tehát Goku kb az erejének felét használhatja és még azt is lazán, így Hit nagyjából a Blue erejének 1/4 és a 1/3-a közt lehet.
A Dragon Ball tapasztalatai alapján már 2x-es különbségnél kivitelezhető az 1 ütéses KO.
De 1 . Goku szereti elhúzni a harcot.
2. Egy fókuszált ütés kockázatos lett volna Toki to Bashi miatt. (Lásd pl 7:17-től.)

Hit (Power Up?): 3.000.000.000.000
Az erő növelés után 6:15 Hit képes volt hátrálásra kényszeríteni a "lazasággal" harcoló Goku-t.
Goku mikor komolyabban vette, már vissza tudott vágni.
A Hit által kapott érték most tartalmazza az 0,1 másodperces Toki to Bashi-t is, viszont ahogy Goku mondta 6:44-nél
Hit voltaképpen nem lett erősebb.

Hit: (0,2 másodperc): 5.000.000.000.000
7:43-tól elmondja, hogy ő nem tud a Saiyajin-ekhez hasonlóan átváltozással megnövelni az erejét így az ő számára csak az a lehetőség maradt, hogy a Toki To Bashi időtartamát növeli meg. Jelen esetben 0,2 másodpercre.

Mivel Goku számára 7:20-nál azaz ütés elég hirtelen jött, ezért szerintem egy ideig nem tudott 100%-ra kapcsolni, ami Hit számára kedvezett.

Na meg persze kétszer annyi idő áll rendelkezésére, így már Hit is képes volt erősebb fókusszal rendelkező ütéseket bevinni.
Ahogy azt Goku említi 9:09-nél.
9:17 Csak néhány ilyen ütést bírna ki, de az elegendő számára, hogy megszokja a 0,2 másodperces limitet. Tehát tisztázódik, hogy a Blue 100%-ával "tudta volna" kezelni a helyzetet.

Hit (0,5 másodperc): 25:000.000.000.000
10:00-tól Goku elszámolta magát, hiszen Hit közben elérte a 0,5 másodperces limitet vagy a 0,2-es elve csak egy blöff volt
Ha jól számoltam 10_05-nél Hit vagy kb 30+ erőteljes ütést vitt be Gokunak. Az ütések erősek voltak, de csak annyira amennyire az idő limit megengedte. Esélye/ideje nem volt egy olyan fókuszú ütésre, mint amivel később Gohan próbálkozott a Blue Kaiouken-es Goku ellen. Ez a 30+ ütés Hit-től a hatását tekintve kb olyan, mintha Vegetától kapott volna hirtelen egy 10 ütéses kombót.
Ha azt vesszük hogy Hit az ütésekbe kb csak az ereje 30%-ét bírta bele adni viszont azok számát tekintve a hatás kb oylan mintha erejének 10x-esével ütötte volna meg Goku-t.

(off 13:30 Whis eléggé lekezelően beszél Beerus-al, mikor úgy véli a Blue Kaouken Gondot okozna neki. )

Hit (1 másodperc?): 35.000.000.000.000?
17:09 Hit megemlíti, hogy tovább csiszolt a Toki to Bashi-t, de az új limitről nem tett említést. (Vagy elsiklottam felette, akkor bocsesz) Én minden esetre feltételezek neki egy 1 másodperces limitet. De ha megtuplázta, akkor miért csak ennyivl növeltem legalább a duplája helyett?.

1. Korábban láthattuk 14:28-tól a 0,5s TtB vs 10xBlue harcnál, hogy Goku képes mozogni mikor Hit alkalmazza képességét, teát kiderül, hogy voltaképpen nem megállítja, hanem csak lelassítja az időt. Ilyenformán szinte a végtelen Toki to Bashi sem adna neki sokkal nagyobb erőt. Ráadásul az ütéseinek ereje akkor is limitált. lehet egy gyors kombónál összeadódik azok ereje, de ha az ellenfél ereje egy bizonyos határ felett van,akkor azok már nem annyira hatásosak, mintha a sok kis ütés ereje egy nagyobb ütésben lenne

2. 20:20-nál Hit alkalmaz egy kb 60 ütéses kombót amit egy eléggé erőteljes ütéssel fejez be. Úgy néz, ki ezzel le is győzi Gokut, csakhogy 20:52-nél Goku szépen visszatér és lever egy nagyot az ellenfelére. Ráadásul tegyük hozzá, hogy Goku a kaouken hatása miatt egyrészt már vesztett a z erejéből, ráadásul minden további sérülés jóval nagyobb fájdalma okoz neki, mint amekkora az normál esetben történne. Goku voltaképpen saját magát börsztölte le a végén.

Goku vs Hit:
https://www.youtu...u8rNAFxHXU

ui: Bocsi a videó minőségéért, de a célnak szerintem megfelelt. (alternatívák? vagy sok szöveg ki volt vágva, vagy spanyol felirat volt alatta)

SSJ 3 Gotenks: 300.000.000
Mivel Goten és Trunks szintén legyengülhettek az edzé shiány miatt, ezért Gotenksként már nem tudták az SSJ3 teljes erejét kihasználni, legfeljebb csak a felét. íyg itt csak 200 az SSJ 3 szorzója, a 400 helyett (Tobább nagyon nem akarom csökkenteni, hiszen az már SSJ2 lenne) (láthattunk hasonlót, mikor Goku harcolt kid Buu ellen)

Azok az ütések, kb arra emlékeztetnek, mikor SSJ Vegeta arccal blokkolta SSJ Cabe ütését. (lásd fentebb)
Csakhogy itt Copy Vegeta alap formában volt ergo leszűrhető, hogy SSJ3 Gotenks vagy 50x gyengébb, mint SSJ Cabe

https://www.youtu...yV6Pcd05iA

Gotenks: 1.500.000

Goten/Trunks 750.000
Gotenks erejének a fele

-----------------------

folyt. köv.
Szerkesztette: Shiro - 2017.06.29. 19:28

Ugrás a fórumra: