Rikiya
Igazából engemet nem nagyon izgat már a téma,meg már nem is nagyon érdekel.
Már Oda sem tudja,hogy mit akar.Egyszer ezt mondja,másodszor pedig az ellentjét.

Inkább adok egy új témát:https://www.youtube.com...amp;t=264s
Ti mit gondoltok erről?Big Mom tényleg legyőzött egy admirálist?
Szerkesztette: Rikiya - 2019.01.04. 14:54

vincentlll
dungeonlord és többiek
nem kell fizikailag hajón tartoszkodni/lenni ahoz hogy valaki barát és tag legyen Vivi tag lett luffy NAKAMA-ként tekint rá (ott a x is)

Gerigo
Sziasztok lenne egy teóriám, Blackbeardel kapcsolatban.

Van egy sejtésem hogy Moriát arra fogja használni hogy a képessége segitségével erős árnyékokat szerezhessen és megmondom hogy ez miért lenne számára nagyon fontos. Moria ugye megtudja azt csinálni hogy más emberek árnyékát helyezze bele egy másik testbe vagy akár a sajátjába is. Ugye ez úgy történik hogy minden tulajdonság amivel az árnyék rendelkezik az átruházódik a "tároló" testbe pl: nightmare Luffy. Ha Moria ezt a képességét használná Teach-en akkor nyilván ő is ugyanúgy felerősödne viszont ugye ez nem tart örökké. Na most, mivan akkor ha Teach olyan emberek árnyékát kapja meg akik rendelkeznek démongyümölcsel? Normál esetben ha egy átlagos emberrel teszik ezt akkor valószínűleg nála is működne viszont benne van a pakliban hogy a teste felrobbana ha 1 nél több démon gyümölcsel rendelkező árnyékot nyel el. Viszont Teach-nél van valami amivel ezt kitudná cselezni, mégpedig a sötétség gyümölcs. Ugye a sötétség gyümölcs képes hatástalanítani/elnyelni a démongyümölcsöket, így amint az árnyékok belé kerülnek talán képes lenne használni saját magán a gyümi erejét hogy az árnyékok gyümölcserejét elnyelje, és igy akár több tucatnyi gyümölcsereje lenne anélkül hogy egy porcikáját is megmozdítaná.

zackary
Kettő gyümölcs egyszerre elvileg nem lehet, a test halálával a gyümölcs újraterem, a képesség másé lehet, szóval a gyümölcs erő a testhez tartozik, nem a lélekhez, mint a kard tudás, vagy szerintem akár a haki. Így sztem ez nem lehet, persze BB már a duplagyümölccsel rácáfolt a szabályokra, így tudja feje.

------------------------------------------------------
Ne tartsd fontosnak hogy fontosnak tartsanak. Csak szeress, és fontos leszel.

https://www.facebook.com/coolgearsteampunk/
Gerigo
Oars is használt gomu gomu no technikát mikor Luffy árnyékát használta. Én szerintem pont a sötétség gyümölcsnek hála marad életben ugyanis ez a gyümi elnyeli a többit. Ugye valahogy úgy lett elmagyarázva hogy a testben 2 ördögi erő nem fér meg egymás mellet így az emberi test nem bírja a terhelést és felrobban. De mivel Teach-nek ott van a sötétség gyümi ami megakadályozza ezt. Tegyük fel ha Teach megesz még egy gyümit akkor a már testében lévő sötétség gyümi elnyeli a másikat így mindig csak EGY "ördögi erő" van Teach testében. Úgy kell elképzelni hogy ugye a testében van a S. Gyümi, és azon belül van/lesz a többi. Ezért hangoztatta Teach hogy ez a világ legerősebb gyümilye.

AFR
Gerigo
Azt anno Moria megmagyarázta hogy az ő képessége miatt tudja használni és nem Luffy árnyéka miatt.

Adues
Gerigo írta:

Oars is használt gomu gomu no technikát mikor Luffy árnyékát használta. Én szerintem pont a sötétség gyümölcsnek hála marad életben ugyanis ez a gyümi elnyeli a többit. Ugye valahogy úgy lett elmagyarázva hogy a testben 2 ördögi erő nem fér meg egymás mellet így az emberi test nem bírja a terhelést és felrobban. De mivel Teach-nek ott van a sötétség gyümi ami megakadályozza ezt. Tegyük fel ha Teach megesz még egy gyümit akkor a már testében lévő sötétség gyümi elnyeli a másikat így mindig csak EGY "ördögi erő" van Teach testében. Úgy kell elképzelni hogy ugye a testében van a S. Gyümi, és azon belül van/lesz a többi. Ezért hangoztatta Teach hogy ez a világ legerősebb gyümilye.

Ez szerintem azért nem állja meg a helyét mert volt hogy az egyik kezében a sötétség gyümi képessége a másikban pedig a földrengés gyümi volt. Tehát egymástól függetlenül használja őket. És ha úgy lenne ahogy mondtad nem állna meg 2 gyümölcsnél.

Rikiya
Egyettértek Adues-el.Marco is megjegyezte,hogy Teach csak a különleges teste miatt van életben annak ellenére,hogy 2 gyümölcsnek a birtokába van.Tehát nem valószínű,hogy több gyümölcsre fog szert tenni.A sötétség gyümölcs elnyelheti,de attól még a teste használja fel az energiát hozzá és nem hiszem,hogy 2 gyümölcs erejénél többet bírna a teste főleg,hogy a világ 2 legerősebb gyümölcse van nála ami szerintem az egyik tényező ebben az esetben.

Az pedig értelmetlen,hogy az árnyékok által gyümi képességekre tenne szert.Ha így állnánk,akkor ilyen erővel Moria több tucatnyi gyümi képességel rendelkezne.

Ami szerintem érdekes még a sötétség gyümi képességében,hogy másnak is képes átadni ezt az erőt.Tehát elszívja és átültetheti egy másik személybe.

Egyébként egy ideig sokan nyomták ezeket a "Kaidou és Fehérbajuszos" teóriákat.Ezzel kapcsolatban: Szerintetek Fehérbajusz volt az aki heget hagyott Kaidou testén?Ezenkívül,fiatalkorukban tényleg úgymond "riválisok" voltak akik folyamatosan harcoltak egymással?Jó kis párosítás lenne a Legerősebb Lény és a Legerősebb Ember.
Szerkesztette: Rikiya - 2019.01.09. 16:11

Gerigo
Lehet hogy hülyén fog hangzani de én úgy képzeltem el hogy a S. Gyümi "pórázon" tartja a rengés gyümölcsöt. Tehát a S. gyümije elnyeli a többi gyümit így nem Teach-nek lett több képessége hanem a S. Gyüminek. Vagyis Teach-nek egy olyan gyümilye van ami képes azoknak a gyümiknek az erejét használni amiket elnyelt. Szerintem ez Teach-nek nagyon jól állna hiszen gyakorlatilag ő is gonosz aki valószínűleg világuralomra hajt, és így a S. Gyümi is hasonlóan "gonosz" hisz gyakorlatilag "igába" hajtotta a többi megszerzett gyümi képességet.
Moria azért nem használhatta magán ugyanis neki nincs S. Gyümilye így ha csak egy gyümivel rendelkező árnyékot is magába szív, akkor minden bizonnyal felrobbanna.

Rikiya
Az egészben a bibi,hogy egyszerre is képes használni az S.,gyümit és a rengés gyümit.És ez azt jelenti,hogy ha több gyümije lesz akkor valószínüleg azt is képes lesz egyszerre használni,ami nagy fordulatot venne.Szerintem már nagyon túlzás lenne egy ekkora erő.

Viszont az S.gyüminek is vannak gyengességei.Mégpedig,hogy a fizikai támadások 2x olyan erősen hatnak rá.Tehát például ha Luffy nyomna rajta egy King Kong Gun-t,az nála olyan mintha 2x egymás után használná rajta azt a fizikai támadást.

AFR
Gerigo.
Van még egy buktatója az elméletednek.
Moria magába szívta TB-n az összes árnyékot. Közöttük Luffy, Robin stb gyümi használóét is.

Gerigo
Ez így van. Nagyon OP lenne és épp ezért válna Luffy a valaha élt legerősebb emberré ha sikerülne legyőznie. Amikor elösször láttam a S. gyümit még Ace ellen nekem nem tünt annyira hasznosnak, sőt kifejezetten gyengének tartottam hogy gyakorlatilag csak a gyümi használók ellen van valami haszna + óriási gyengesége van amit te is mondtál, és nem értettem miért hivatkozik Teach erre a gyümire mint a legerősebb. Ha igaz a Teóriám akkor már értem hogy miért mondta, és így akkor egy kicsit sem túloz.

Luffynak a támadásai, fizikai támadások (ütés, rúgás, stb) így talán jobban kijönne a S. Gyümi gyengesége.

AFR
Lehet hogy igazad van. Viszont mint mondtam ahoz hogy Teach megszerezze a gyümiképességüket kombinálnia kell Moria árnyék gyümilyét és a saját s. Gyümilyét. Oda talán képes lenne jobban elmagyarázni hogyan is működne mint én.

Rikiya
Például most nem akarok offolni,de vegyünk egy Kaidou vs Teach küzdelmet.
Ugye Teach egyáltalán nem olyan gyors.Kaidou meg elégé.Kaidou fizikai ereje még luffy egyik legerősebb formáját is one shotolta,pedig még csak hakit sem használt.Mivel az állóképessége nagyon gyenge,sőt 2x olyan erősen hatna rá Kaidou buzogányának a suhintása,tuti biztos,hogy meghalna,de még nem is halna meg,tuti,hogy veszítene.Ezzel nem akarom Kaidou-t hypolni,de jelenlegi állás szerint simán kisülhet ebből egy ilyes amit írtam.

Gerigo
Viszont ezt a gyengeséget is kitudná küszöbölni ha megszerezné Marco gyümilyét vagy Jozuét vagy esetleg mindkettőt B-)
El tudom képzelni azt is hogy mikor Luffyal fog összecsapni, már vagy 20 gyümölcs ereje lesz.

zackary
Nekem is ilyen elképzelésem van hogy Luffy végül a "100 gyümölcs Teach" ellen kell győzelemet aratnia, akár a saját gyümije nélkül (addigra már yonko feletti szinten lesz), és amennyire ez őrültségnek hangzik, annyira shonen a shonen :D

------------------------------------------------------
Ne tartsd fontosnak hogy fontosnak tartsanak. Csak szeress, és fontos leszel.

https://www.facebook.com/coolgearsteampunk/
Ugrás a fórumra: