Severum
Teach az első akinek 2 gyümölcse van, azt mindjárt lesz egy harmadik is?Honnan jött ez a 3. gyümölcs egyáltalán?

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Teach16
Van egy paramecia egy logia és lessz egy zoan ami a kraken lesz. Elképzelhető hogy ő fog krakenné változni

felixgotrek
Légyszi támaszd már alá valamivel ezt a krakent ha annyira biztosan állítod.
Amúgy meg a kraken egy vízi lény. Egy démongyümölcs használó nem fog a vízben úszkálni.

"Lambert,Lambert,what a prick"

Severum
A zoant még meg tudnám emészteni valahogy, de vízi szörnynek nem sok értelme lenne szerintem se. Na meg Teach azért eléggé eszes, nem vagyok benne biztos hogy megkockáztatna egy 3. gyümölcsöt, hacsak nem zúzza be valaki a kettővel és hirtelen gyengének érzi magát.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Gerigo
Hmm most így eszembe jutott hogy talán a sötétség gyümölcs elöző birtokosa Xebec lehetett, és ez megmagyarázná hogy Teach miért is akarta annyira ha már nagy "rajongója" Xebec-nek elvégre a hajóját is róla nevezte el. (Saber of Xebec). Ráadásul szerintem Xebechez aki világuralomra tört, tökre illene a sötétség gyümölcs.

Severum
Vagy csak olvasta a gyümölcs magazinban, és az alapján választotta. Mert semlegesíti a többi gyümölcsöt.

Vajon Luffy megenne egy másik démongyümölcsöt? én legalábbis simán kinézem belőle hogy megy valahol és simán betolja ha elé kerül. XD

Gerigo
One Piece mindig is a történet mesélésről szólt, elég gagyi lenne ha csak ennyi lenne az ok. Luffy biztos nem fog megenni más gyümölcsöt ennyire ő sem hülye, Ace gyümölcsét is legelösszőr Franky-nek ajánlotta fel aki visszautasította. Gumi gyümölcsből fogja kihozni a maximumot.

Severum
Ha jól emlékszem, Luffy csak úgy simán betolta a gumi gyümölcsöt is, pedig még az íze is rossz volt, tehát de ha kajáról van szó igen hülye tud lenni.
Ráadásul nem is akart sose gyümölcs használó lenni, de ha rosszul emlékszem cáfolj meg.

Rikiya
https://thrillerb...tions.761/

Nem tudom, hogy ki hallott már erről a teóriáról, de mindenesetre nagyon érdekes.

- Szerinted mikor hal meg egy ember?
(...)
- Amikor elkap egy gyógyíthatatlan betegséget?
- Nem. Hanem akkor... ha elfelejtik.

felixgotrek
Oda már asszem megerősítette, hogy a One piece valami kézzel fogható dolog és nem ilyesmi. De a többi érdekes.

"Lambert,Lambert,what a prick"

Teach16
Hallottam egy olyan teóriát hogy moria gyümölcsének felhasználásával teach feltámasztja xebec-t. Szerintetek?

abel08
Teach16 írta:

Hallottam egy olyan teóriát hogy moria gyümölcsének felhasználásával teach feltámasztja xebec-t. Szerintetek?

Érdekesen hangzik, szerintem simán hozhatna egy ilyen csavart Oda. Végülis a "sötét" oldalra is kellenek erősítések. :D

Ugrás a fórumra: