Giovanna
Simán megtörténhet amit mondasz Gerigo, mivel nem csak azt kell figyelembe vennünk, hogy a Sötétség-gyümölcs milyen egyedi tulajdonságokkal bír, hanem azt is, hogy Teach testének anatómiája egészen más, mintegy normál emberé!!

Tehát szerintem a Sötétség-gyümölcs mellett Teach teste is nagy szerepet játszik abban, hogy több gyümölcsöt képes elnyelni.

És még egy dolog, ami összefüggésben áll ( valamennyire ) ezzel az egész BlackbBeard-es dologgal:
Imu kezében Marshall D Teach plakátja szerepelt, tehát nagyon fontos neki, hogy Feketeszakáll eltünjön a történelemből.
Ugyanis az 5 vén is azt kérdezte: ,,Ki legyen az a Fény, aki eltűnjön a történelemből?" Viszont ha van Fény, akkor van Sötétség is! És ez a sötétség maga Feketeszakáll!!!
És a karaktere azért is félelmetes, mert talán KORLÁTLAN mennyiségű gyümölcsöt képes elnyelni.
Persze, valószínűleg majd valahogy meglesz ez az egész oldva, mert akkor Teach messze minden idők legerősebb lényévé válna, aki megállíthatatlan lenne.
Gondoljatok bele, milyen undorító erejű karakterré válna, ha a mostani 2 gyümölcse mellett még rendelkezne több hardcore képességgel...

Rikiya
Nem hiszem,hogy korlátlan mennyiségű gyümölcsöt lenne képes elfogyasztani.Semmi értelme nem lenne.
Megjegyezték,hogy Teach teste különleges,de 2 gyümölcsnél nem valószínű,hogy többet képes lenne birtokolni.
Szerintem a Sötétség gyümi csak egy eszköz volt,hogy megszerezhesse WB erejét amit már jóval a háború előtt kieszelhetett.Szerintem a magával a Sötétség gyümivel és WB erejével elég erős lenne.Az,hogy Absalom-tól elvette a gyümölcsét és átadta Shilliewnek,szerintem azt bizonyítja,hogy jelenleg a kalózcsapata fejlődésével foglalkozik,tehát felfegyverzi az embereit gyümi képességgel stb...

zackary
A mangában mikor is fejtették ki BB különleges testét?

------------------------------------------------------
Ne tartsd fontosnak hogy fontosnak tartsanak. Csak szeress, és fontos leszel.

https://www.facebook.com/coolgearsteampunk/
DieHardy
Rikiya írta:

Nem hiszem,hogy korlátlan mennyiségű gyümölcsöt lenne képes elfogyasztani.Semmi értelme nem lenne.
Megjegyezték,hogy Teach teste különleges,de 2 gyümölcsnél nem valószínű,hogy többet képes lenne birtokolni.
Szerintem a Sötétség gyümi csak egy eszköz volt,hogy megszerezhesse WB erejét amit már jóval a háború előtt kieszelhetett.Szerintem a magával a Sötétség gyümivel és WB erejével elég erős lenne.Az,hogy Absalom-tól elvette a gyümölcsét és átadta Shilliewnek,szerintem azt bizonyítja,hogy jelenleg a kalózcsapata fejlődésével foglalkozik,tehát felfegyverzi az embereit gyümi képességgel stb...

Szerintem a sötétség gyümölcsnek semmi köze ahhoz, hogy valaki megszerezze egy másik ember démongyümölcsét, simán arra várt Teach, hogy WB meghaljon, majd megszerezte a "testéből", gondolom valami hasonló módon mint Big Mom tette annó.

Amúgy mi van, ha Teachnek mondjuk 2 szive van (úgy született vagy valami.. :D ) és ez a kulcsa a két démongyümölcsnek? Így Oda magyarázhatná, neki miért lehet több gyümölcs.. és így a mennyiség is korlátozva lenne.

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Adues
Bizonyos teóriák szerint tárgyakba tud zárni démongyümölcs erőket, és úgy használja.

felixgotrek
Feketeszakállal kapcsolatban szerintem még mindig a cerberusos teória a leglogikusabb.Mondjuk persze ebbe is belelehet kötni simán de a többinél még így is jobbnak érzem.

http://blackbeard...heory.html

Aztán ki tudja Oda mit hoz ki belőle majd.

"Lambert,Lambert,what a prick"

Rikiya
Szerintem a sötétség gyümölcsnek semmi köze ahhoz, hogy valaki megszerezze egy másik ember démongyümölcsét, simán arra várt Teach, hogy WB meghaljon, majd megszerezte a "testéből", gondolom valami hasonló módon mint Big Mom tette annó.

Szerintem meg az úgy van,hogy a Sötétség gyümölcs képes elnyelni más démongyümölcs erejét,de attól függetlenül csak egy különlegesebb test (Pl.:Ami Teachnek van) képes birtokolni már 2 gyümölcsöt.Tehát,szerintem a Sötétség gyümölcs nem ad arra biztosítékot,hogy életben is maradjon az ember, ha elnyel egy másik gyümölcsöt.

WB-ől is és Absalomból is úgy szerezte meg a gyümi képességét,hogy már halottak voltak.Tehát lehet,hogy csak halott emberből képes elvenni a gyümi képességét.Ettől függetlenül még kieszelhette azt a tervét,hogy a háborúban WB meghal,vagy sikerül nekik megölni,akkor aztán a képességeinek köszönhetően elveszi az erejét.

Lehet,hogy van erre magyarázat,de nekem furcsa volt,hogy lepelbe bújva vette el WB erejét.

DieHardy
Rikiya írta:

Lehet,hogy van erre magyarázat,de nekem furcsa volt,hogy lepelbe bújva vette el WB erejét.

Valószínűleg pont azért használt lepelt, hogy más ne jöjjön rá, hogy hogy lehet kinyerni a démongyümölcsöt a halott testből, mert utána már mindenki ezt csinálná, hogy erősítse a saját erőit. Ha csak az ő képessége lenne, akkor nem lett volna értelme elbújva csinálni, mert akkor mindenki egyből tudta volna, hogy csak ő képes rá a sötétség gyümölcsnek hála.

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

zackary
Mama is úgy kapta meg a gyümölcsét hogy megette a előző tulajdonost, így sztem bárki képes erre, ezért kellett a lepel, minden bizonnyal a szívét kell.

Mégegyszer: Hol beszélnek BB testének különlegességéről, újraolvasnám.

------------------------------------------------------
Ne tartsd fontosnak hogy fontosnak tartsanak. Csak szeress, és fontos leszel.

https://www.facebook.com/coolgearsteampunk/
Rikiya
A mangában nem tudom melyik fejezetben,de az animében abban a részben ahol már megszerezte WB erejét ott Marco megjegyezte,hogy Teach a különleges teste miatt használhat 2 gyümi erőt.

burn3000
Szerintem 2 gyümije lesz csak , butaságnak tartom ,hogy több legyen. A testéről beszélünk ,hogy különleges és mindenki elfelejti a főhős testét? Nem 1 alkalommal mondták ,hogy Luffy teste különleges azon felül is ,hogy gumiból van. Nem fogok senkinek keresgélni ,de sok eset volt amikor el lett mondva ,hogy kegyetlen teste van ami kegyetlen regenerálódással és tankossággal bír. Zárásként pedig cáfolva a sok gyümi elméletet. Szegény Teach haver basszhatja ,hogy 20 gyümije van ha azt a 20-at mindet megkell tanulni és mindet csak alapszinten használja . Nem hiába van ,hogy Luffy mit ért el ezidáig. Van egy olyan gyümije amivel az átlagember harcba sem merne szállni de ő ebből kovácsolt ilyen erőt. Sokkal többre vagy képes ,ha nincs meg mindened és nem vagy elszálva magadtól minha mindened meglenne. Ez a való életben is így van , Ha elkezdel kondiba járni és televagy pénzzel mindent szart megveszel az edzéshez ,hogy gyorsabban fejlődj és emiatt az edzéseid szarok lesznek mert azthiszed a cucc majd segít. Viszont ha nincs annyi zseton abból épitkezel amid van és az edzéseken odarakod magad keményen. Már 2 gyümit is elég lesz megtanulni rendesen használni nem ,hogy 20-at :D

Rikiya
Én is ezt próbáltam volna elmagyarázni.
Nem elég sokaknak az,hogy a világ 2 legerősebb gyümölcse van nála?Már így is nagy erőkre tett szert,nem kell ezt feleslegesen fokozni.

Mit gondoltok arról,hogy esetleg Mihawk a legerősebb Megfigyelés színe haki használó?Igen,ezt úgy értem,hogy Katakurinál is jobb.A Legjobbak Háborújában is észrevettem valami erre utaló dolgot:https://www.youtu...Gli-94K4EQ
Azért annyi nép közt és olyan messze egy pillanat alatt kiszúrni luffyt,nem semmi. :)

És még egy videó erről a témáról:https://www.youtu...&t=68s
Szerkesztette: Rikiya - 2019.01.11. 15:32

Giovanna
Simán meglehet, végülis akárki akármit mond, én biztos vagyok benne, hogy Mihawk Yonko-szintű karakter ( legalábbis nagyon közel áll hozzá ).

Rikiya
Megvolt említve,hogy shanks legnagyobb riválisa.Mikor beszólt Shanksnek,hogy "félkezű emberrel nem harcol",bizonyítja azt,hogy igenis simán van olyan szinten mint Shanks.Fehérbajusz is mondta,hogy Mihawk és Shanks közötti csaták legendásak.Asszem az egyik databookban azis megvolt említve,hogy jelenleg shanksnél erősebb ellenfélre vágyik.De ha ilyet kijelent valaki,az egyértelmüen azt jelenti,hogy az egykori riválisánál már erősebb lehet.(De,azért nem biztos :) ) A lényeg,hogy hamarabb van yonko szinten mint Akainu vagy bármelyik admirális jelenleg.

Tapion-sama
Mihawk valószínűleg csak azért nem a Yonkou tagja, mert:
1., Nem érdekli.
2., Nincs legénysége.

Viszont ez a rész már teljesen OFF ebben a témában, úgyhogy ha lehet, kanyarodjunk szépen vissza a teóriákhoz ^^

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Ugrás a fórumra: