Dragon Ball duma topic (Az aktuális spoilert rejtsd el!)
lencse
Úgy tűnik bejelentettek egy új Dragon Ball mozifilmet
bejelentés
pbs.twimg.com/media/D8Ny4oEV4AEeXsR.jpg

Személy szerint jobban örültem volna egy sorozatnak,bár ez még nem zárja ki egymást,lásd a Toei egysik másik műsora a One Piece is egyszerre kap mozifilmet és sorozatot

Aizen
Ha lesz olyan minőségű, mint a Broly, akkor várom szeretettel. (bár tény, hogy egy Bardock specialt is megnéznék, ha már volt egy szívszaggató pár perc róluk a minus alapján)

goku5
Hát akkor lehet igaz lesz az a 3 éves kihagyás amiről szó volt még a sorozat vége előtt. És hogy azért csak fog jönni pár film. bár nem tudom meg lesz-e tényleg a 3 amiről rebesgettek.
Ezek után már csak az a jó kérdés ezeket is ugyan úgy feldolgozza majd a folytatás ahogy az előző két filmet. Gondolom igen.

Jaeger
Félreértittek, a sorozat folytatását idénre tippelik. A film egy másik dolog az még simán lehet 2 év is mire leadják a mozikban.

Toei-nél most amugy is a legújabb One Piece filmre koncentrálnak ami augusztusban jön.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

starwarsfan
Szerintetek a saiya-jin-nek mi a legjobb fordítás? A namekiakat egész jól le lehet fordítani: namekseijin-namekian-nameki.
Viszont ugyanígy a saiya-jin már nehezebb: saiya-jin-saiyan-saiya/saiyai? Jó lenne a saiyan, csak nem magyaros.

Shiro
Ha tényleg igazán túlzásba akarunk esni akkor Saiyajin fordítása a Gésdlözi.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

goku5
Gondolom ezek miatt is lett magyarul csillagharcos a nevük.
De nekem akkor is jobban tetszik a Saiyajin név!

starwarsfan
Shiro, igen a yasai és yajin szavakatat lehetetlen visszaadni, gondolkodtam rajta, de ami nem, az nem:lol. Valahogy a saiya tövet kellene megtartani a japán -jin, és az angol -n képző elhagyásával, hogy mégis magyarosan hangozzon, de megtartsa az eredeti elnevezést.

laszlo222
lencse írta:

Úgy tűnik bejelentettek egy új Dragon Ball mozifilmet
bejelentés
pbs.twimg.com/media/D8Ny4oEV4AEeXsR.jpg

Személy szerint jobban örültem volna egy sorozatnak,bár ez még nem zárja ki egymást,lásd a Toei egysik másik műsora a One Piece is egyszerre kap mozifilmet és sorozatot

Én örülök a mozifilmnek. Bevallom az utóbbi években kicsit megcsömörlöttem a heti szintű Dragon Balltól, mégha minden egyes percét imádtam is. Jó most a szünet, de remélem 1 év múlva jön a sorozat ismét.

Ugrás a fórumra: