Dragon Ball duma topic (Az aktuális spoilert rejtsd el!)
lencse
Magyar vetítésben én is csak atért reménykedem,mert nem akarok 3+ hónapot várni a filmre,annyi idő alatt úgyis kapnék egy halom spoilert is.Ettől függetlenül remélem lesz feliratos vetítés is,az utóbbi animéket moziban mind felirattal adták (igaz kb 5 évente egyet,de akkor is :D)

Más téma:Kijöttek az új dizájnok:
design
pbs.twimg.com/media/DiZIYMXUwAAjWfj.jpg

Először is:Újabb bizonyítéka anak,hogy az egyszerű dizájn nézhet ki baromi jól.
Másodszor: Úgy tűnik Broly apja ezúttal öregebb lesz,mint az előző filmekben.

laszlo222
lencse írta:

Magyar vetítésben én is csak atért reménykedem,mert nem akarok 3+ hónapot várni a filmre,annyi idő alatt úgyis kapnék egy halom spoilert is.Ettől függetlenül remélem lesz feliratos vetítés is,az utóbbi animéket moziban mind felirattal adták (igaz kb 5 évente egyet,de akkor is :D)

Más téma:Kijöttek az új dizájnok:
design
pbs.twimg.com/media/DiZIYMXUwAAjWfj.jpg

Először is:Újabb bizonyítéka anak,hogy az egyszerű dizájn nézhet ki baromi jól.
Másodszor: Úgy tűnik Broly apja ezúttal öregebb lesz,mint az előző filmekben.

Lencse, én csak egy dolgot nem értek így:

forma

Ha Brolynak az az SSJ és Base formája amit linkeltél. Akkor ez micsoda? Talán ebbe bejön árnyalatként egy kis sötétzöld és ez lenne a végső átalakulása?

Bár ebben az esetben a nyakörv azt jelenheti, hogy előrébb van ez a forma, mint az SSJ.

i.imgur.com/WR6gCMM.jpg

Vagy nem egy átalakulás előtti forma, mint Gokunál itt.
i.imgur.com/OQ3GDyX.jpg

lencse
Szerintem egyértelmű,hogy az átalakulás előtti forma.Ha megnézed Brolynak sárga szeme és ssj haja van a a figurán.Hasonló eset ahhoz,mint amikor Goku God-ból akar Blue-vá válni,viszont az átalakulás pillanatában az SSJGod szeme és haja még megvan.
+
i.ytimg.com/vi/mVtYJ9r3E9w/maxresdefault.jpg

xindrix
Broly alapj formája nagyon király, mint valami vadember, ahogy régen a Z-ben (talán filler) ábrázolták a saiyaneket, tetszik.
Az átalakult forma már jobban hajaz a régi Brolyra, csak Shintani stílusban, bejön ez is. Brolyt mint karaktert és a filmjeit sosem szerettem, de a "legendás" formája mindig is bejött,
Paragus öregebb, de jobban tetszik így, a színválasztással lenne nála csak problémám.

lencse
a színválasztással lenne nála csak problémám.

Paragus rózsaszín szoknyájára gondolsz?
Nos,több mint 800 fejezetnyi JoJo olvasás után nekem ez már nagyon is férfiasnak hat.

Jaeger
Én amugy kizártnak tartom, hogy a magyar mozikban levetitsék :D Nálunk az nagyon nagyon ritka dolog, hogy ilyen megtörténjen.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

laszlo222
lencse írta:

Szerintem egyértelmű,hogy az átalakulás előtti forma.Ha megnézed Brolynak sárga szeme és ssj haja van a a figurán.Hasonló eset ahhoz,mint amikor Goku God-ból akar Blue-vá válni,viszont az átalakulás pillanatában az SSJGod szeme és haja még megvan.
+
i.ytimg.com/vi/mVtYJ9r3E9w/maxresdefault.jpg

spoiler

Arra gondolok még, hogy SSJ-be változna, de a nyakörv blokkolja az erejét, ezért lesz ebben pár percig. Utána szétrobban a nyakörv az erejétől és LSSJ.

Hűűűű de jól néz ki jó minőségben.

(Ez egy spoiler. Vidd rá az egeret a megjelenítéshez:
pbs.twimg.com/media/DiZ1CsgXcAAb8jS.jpg
)
Szerkesztette: laszlo222 - 2018.07.19. 08:49

KingBradley
Valamire nagyon kíváncsi lennék...
Hogy s miképp építik be az új Broly t, a már létező, aktuális videó játékokba. Illetve miképp tolerálják egymást majd, az eredeti karakterrel? :)

Tán felbukkan a Trunks alatt annyira megszokott párhuzamos világok magyarázata? :hmm

xindrix
Nem tudom volt e említve, de lesz ma trailerünk is (a mi időnk szerint éjfél körül). Nagyon kíváncsi vagyok rá, azt ne tudom, hogy neten fent lesz e egyből valamilyen normális minőségben, vagy csak kamerásan, de én tuti megvárom.

Milyen nosztalgikus (bár nem volt olyan régen), hogy megint várjuk a híreket/trailereket, bevallom kicsit hiányzik.

lencse
Kérdés csak az,hogy az IGN stream alatt láthatjuk a trailert is,vagy az lesz,mint a JoJo part 5 stream-nél,ahol közvetítették az előkészülést,aztán mikor levetítették volna az epizódot,lekapcsolták a stream-et?

xindrix
Itt a trailer:
https://www.youtu...SybsG3T4KI

Konkrétan nem jutok szóhoz :O

sulyvahn
Hát ez valami egészen elképesztő :O keresem most is az állam !

lencse
Jézusom emberek,mi volt ez?! Majd holnap ha lesz időm megpróbálom elemezni amit láttam

laszlo222
Megnéztem egyszer, majd megint és még háromszor. Spoilerbe teszem, hogy én mit látok.

2 gondolat

1. Úgy látom, hogy Broly egy tenyésztett mesterséges Sayain, ezért ilyen erős.

2. Ha alaposan megnézzük az 1 percnél lévő jelenetet, akkor látjuk, hogy a Blue harcol a még félig BASE Broly ellen.
Az 1:15-nél Broly szintet lép 1:21nél ha megnézzük, Goku éppen akkor lép át UI ösztönbe.

GOD VEGITA:
pbs.twimg.com/media/Dif_RKJUYAA-LUB.jpg

pbs.twimg.com/media/Dif_coYUYAA3q-m.jpg

pbs.twimg.com/media/Dif_qlbU8AAIdG3.jpg

Konklúzió: A blue semmit sem fog érni Broly ellen.

Vegeta
Olvasok egy véleményt a Vegita God formával kapcsolatban.

" Imo it has always been confirmed, same with SSJ3.

SSB is literally applying God Ki ontop of SSJ. SSG is literally just using God Ki.

Like SSJ3 is literally adding + compressing more energy in SSJ2, like A LOT of energy has to be compressed. If you have the Ki, and your body is able to handle it then technically you also can go SSJ3. Since SSJ3 takes the same method of achieving SSJ2. Power up, compress energy into body, try to handle it, keep adding energy, and bam you ascended."

Érdekes lesz látni, hogy a filmben hogy alakul a Vegita God miért hozza elő kérdése.

Szerkesztette: laszlo222 - 2018.07.20. 08:19

Tapion-sama
Én is leírnám a teóriámat az előzetes alapján:
Broly és pajtásai a Földre jönnek mert összevesztek Freezával (az összes Freezás jelenet flashback a trailerben). Goku és Vegeta megérzik a Ki-jét, odareppennek Alaszkába, ahol Broly apja elmesél valami sztorit a Saiya-jinek eredetéről. Aztán Goku és Vegeta verekszik a film maradék másfél órájában, különböző színű hajakban pompázva. Rendkívül izgalmas és furmányos történetet várhatunk (F, mint Feltámadás -> B, mint Bazmegmiez)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Ugrás a fórumra: