Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Számítástechnika
Demon Lillith
Nekem is P10 Lite van, de szerintem nem merül gyorsan, igaz még csak kb. másfél hónapos. Két napot is kibir rendszeres facebook és youtube használat mellett.

Gokudera
Nekem olyan kérdésem volna mai nap folyamán a telefonom felső része meghalt (Sony Z1 compakt). a képernyö zárat nem tudom feloldani és vannak rajta (képek,videók, és telefon számok).

Kérdés.

1) Át tudom ugrani valahogy a képernyő zárat?

2)Csatlakoztattam a gépbe a telefont de a telefonon engedélyeznem kell az adat át vitelt amit nem enged,Hogy tudnám megoldani?

KingBradley
Esetleg gyári adatok visszaállítása, persze a tárhelyet érintetlenül hagyva.
Ez esetben, simán oldalra húzós zár lesz a telon. SMS, névjegyek elvesznek. Bár ezek újraszinkronizálást követve visszaállnak.
Szerkesztette: KingBradley - 2018.04.01. 19:36

Gokudera
köszönöm a segítséget

Capac
Az érthetetlen megfogalmazáson túl, amit amúgy bűntetni kéne, ez hardveres hiba lesz. Hardverhiba esetén pedig irány a szerviz.

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
KingBradley
Gokudera írta:

köszönöm a segítséget

E formában sikerült megoldani?

Gokudera
Nem igazán. Nem hardver hiba a teteje megsérült és olyan rosszul sérült, Hogy a felső részét nem lehet használni, az alsó fele működik hibátlanul.

Képek,videók megvannak szerencsére egyik része gépen van másik a memória kártyán harmadik meg itt ott elküldve ,csak a névjegyzék nincs meg

Capac
Esküszöm, totál értelmetlen amit írsz. Szoftveres sérüléstől nem lesz használhatatlan a telefon felső része, ha mégis, akkor az elég érdekes. Főleg mivel sérülés érte a mobilt, ami gondolom arra utal, hogy földhöz basztad jóságosan.
Tanulj meg értelmezhetően írni, aztán fogalmazd meg a problémád, mert ennek semmi értelme.

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Shiro
Ha a telefon teteje sérült olyan formában, hogy a telefon teteje nem használható (feltételezem, ez azt jelenti, hogy tapperólasra nem reagál), akkor erős a gyanúm, hogy a telefon kijelzőjének a felső része sérült meg. A telefon kijelzője pedig hardver kategória.
Ergo hardveres problémád van.

Irány a szerviz és cseréltess benne kijelzőt.
ha még van rajta garncia és nem valamiféle mechanikus hatás okozta a sérülést, akkor elméletben ingyen megcsinálják.

De mivel valószínűnek tartom, hogy a nem rendeltetés szerű használat közben történt mechanikai hatás(ok) okozták a sérülést, így bizony perkálnod kell az új kijelző árát.

Megj.: Hacsak nem észveszejtően fontosak azok a telefonszámok, akkor javaslom egy új hasonló tudású készülék vásárlását, mivel alig kerül többe, mint egy új kijelző.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Gokudera
Nincs rajta garancia. 6.éves a telefon. Elengedtem a telefonszámokat, másik készülék lesz majd vásárolva.

Köszönöm a tanácsokat

Hiei
Nem kell elengedned a szolgáltató simán letudja menteni őket neked, ha kéred és átteszik az újra.

Shiro
Moblra mely játékok azok amik úgymond amellett, hogy vizuálisan kihasználják a mai csúcsmobilok teljesítményét, valamilyen belső értékkel, mondanivalóval is rendelkeznek?

PC/PS-s vonalról kiindulva hasonlóakra gondolnék, mint a Witcher, Life is Strange, Zero Dawn, Ditroit, God of War, Last of Us,... stb

Illetve mennyire számít manapság a memória (6GB vagy 8GB), illetve a tárhely mérete?
Szerkesztette: Shiro - 2019.06.07. 10:06

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Aes Sedai
Lett nagyon fasza új gépem. :D

Jaeger
Nah milyen lett? Én is akarok lehet venni egyet idén.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

bakod
én javaslom, hogy várd meg míg kijön a B550-es chipsetes alaplapok, és egy ryzen 3000 szériás procival csak jól járhatsz :) ha idén vennék tuti beruháznék egy 3600ra vagy az Xes verziójára.

Ugrás a fórumra: