Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai manga (Spoilerveszély!)
Zuki
Úgy látom nem csak az én szemembe ment unalomba a manga ( a hsz-ek száma nem nagyon nő a témában )

A mangaka elég nagy hibát ejtett ezzel a Vége típusú fejezetek utáni trollkodással,azzal pedig még nagyobbat, hogy újra a DK ellen mennek...,
Várja egyáltalán valaki a következő fejezetet?:D

mogyi21
Zuki írta:

Úgy látom nem csak az én szemembe ment unalomba a manga ( a hsz-ek száma nem nagyon nő a témában )

A mangaka elég nagy hibát ejtett ezzel a Vége típusú fejezetek utáni trollkodással,azzal pedig még nagyobbat, hogy újra a DK ellen mennek...,
Várja egyáltalán valaki a következő fejezetet?:D

én várom

Bastian
Escanorra kíváncsi vagyok, a Démonkirály viszont egyáltalán nem érdekel. Rosszul vagyok, amikor csak megszólal. Viszont Escanor miatt muszáj megemlítenem, hogy a Gilthunder-Howser-Griamore trióval is jól elbánt Suzuki-sensei a manga haladtával...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Ningen
Őszintén szólva, engem annyira már nem köt le mint pár hónapja. Már érezhetően nagyon a végét járja és szerintem semmi értelme eddig húzni az egészet. Véleményem szerint ott ért véget, hogy Meliodas testéből "kiszedték" a Démonkirályt. Onnantól csak felesleges húzásnak érzem az egészet, semmi újat nem mutat. De remélem, hogy animében legalább jól fog kinézni :)

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
Giovanna
Nem értem, hogy a legtöbb mangaka miért csinál marhaságokat a manga vége fele...

Például Démon Király-Meliodas ellen egy eszméletlen csatát lehetett volna kihozni, mivel az ereje el kellett, hogy érje a 700k-t mindenkivel felvette volna a versenyt egyszerre, és mondjuk Ban is mutathatott volna egy-két érdekes képességet ( ami hasonlított volna a physic Hunt-hoz vagy a Snatch-hez)...

Ugrás a fórumra: