Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai manga (Spoilerveszély!)
Bastian
Szóval...

Ennyi volt a harc, és haladunk az epilógus felé?
Fejezet és kötetügyileg a 306. fejezet lesz a 37. kötet 4. fejezete a szokásos 9-ből, ha átlagos oldalszámmal nézem a dolgokat. Ez pedig pont olyan érzést kelt bennem, hogy tényleg 5 fejezet lehet akár hátra.

Ha ez így van, akkor finoman szólva is lesz bennem hiányérzet...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Zuki
Bastian írta:

Szóval...

Ennyi volt a harc, és haladunk az epilógus felé?
Fejezet és kötetügyileg a 306. fejezet lesz a 37. kötet 4. fejezete a szokásos 9-ből, ha átlagos oldalszámmal nézem a dolgokat. Ez pedig pont olyan érzést kelt bennem, hogy tényleg 5 fejezet lehet akár hátra.

Ha ez így van, akkor finoman szólva is lesz bennem hiányérzet...

Miért van hiányérzeted? A maradék 5 fejezetben mindent szépen lelehet zárni szerintem.

Bastian
Maga a Démonkirály karaktere-motivációi, a harc, az Ősdémon...

Sok volt a súlytalan dolog.

Nem az epilógussal lesz bajom, hanem azzal, ami előtte lezajlott.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

DieHardy
Nekem is eléggé hiányérzetem lesz ha itt vége lesz.
Ban szent kincse, a legfelsőbb Istenség, Merlin-Arthur kapcsolat... csak néhány amit hiányolok.. azért remélem Zeldrist legalább mutatni fogják, ahogy visszakapja Geldát és hogy ő válik azzá a démonkirállyá aki békét hoz a démonoknak is.

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

wedard
helló a 241-266 chaptert hol találom meg?

Gather
Széppen nyugodtan jönnek ki a fejezetek. Úgy is nem soká vége így nincs okuk siettni. :D
A 266 meg kint van már nagyon rég.

Ningen
wedard írta:

helló a 241-266 chaptert hol találom meg?

Ha jól tudom (ezt a sorozatot egyáltalán nem követem szóval lehet nem így van) akkor ez az egyetlen oldal, ahogy magyarra fordítják, szóval majd itt. Még nem érték utol a mangát a fordítók, szóval minden héten szombaton kiadnak pár új fejezetet, így szépen lassan beérik. Szóval csak várj :)

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
wedard
A 30 és 31. kötetet nem lehet megtekinteni így a a 241-264-ig nem tudom megnézni

Treegun
Ha türelmesen vársz hétről hétre pótolják a hiányzó részeket folyamatosan :) ha türelmetlen vagy mint én angolul eltudod olvasni :)

Binda
Hááát.. szóhoz sem jutok... Ez így olyan, mint amikor az ember bemegy egy puccos étterembe kérek egy tuti kaját, erre kihoznak egy tál félig főtt rízst, és mellé egy pici falat, rágós rántott húst.

Nagyon úgy tűnik hogy tényleg véget ér a manga. Kíváncsian várom a lezárást, mert ez idáig "kell még több idő hogy kitaláljam mi legyen" időhúzós epizód volt. Mondjuk az előző is nagyrészt.

Gokudera
Jó kis fejezet volt. Viszont amikor belépnek a kocsmába Merlin nincs ott, többiek viszont igen hiányzik onnan

BladerTM
Kíváncsi vagyok, hogy valahogy megoldják-e azt, hogy Meliodas ne tűnjön el, vagy az író így zárja le a mangát. :hmm
Mondjuk pl. Zeldrisre ruházza a Démonkirály erejét.

----
*Meliodas eltűnik*

Thanos: Perfectly balanced, as all things should be

Bocsi.

Zuki
Kár , hogy lassan vége kedvenc mangám volt.

Azért remélem Meliodas maradhat evilágon , talán a filmben elejtett "Káosz ősanyja" fog valamit csinálni ?

Vagy miért nem megy vele Elisabeth? erős angyal ő , állandóan gyógyítja magát és kész :D

Szemi1992
Szerintem Mel és Elizabeth együtt fognak távozni a Démon világba,mondjuk ha ez következik be nekem nagyon Eureka Seven befejezése lesz

mogyi21
héten lesz manga vagy csak jővőhéten lesz?

Ugrás a fórumra: