Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai manga (Spoilerveszély!)
Zuki
Úgy látom nem csak az én szemembe ment unalomba a manga ( a hsz-ek száma nem nagyon nő a témában )

A mangaka elég nagy hibát ejtett ezzel a Vége típusú fejezetek utáni trollkodással,azzal pedig még nagyobbat, hogy újra a DK ellen mennek...,
Várja egyáltalán valaki a következő fejezetet?:D

mogyi21
Zuki írta:

Úgy látom nem csak az én szemembe ment unalomba a manga ( a hsz-ek száma nem nagyon nő a témában )

A mangaka elég nagy hibát ejtett ezzel a Vége típusú fejezetek utáni trollkodással,azzal pedig még nagyobbat, hogy újra a DK ellen mennek...,
Várja egyáltalán valaki a következő fejezetet?:D

én várom

Bastian
Escanorra kíváncsi vagyok, a Démonkirály viszont egyáltalán nem érdekel. Rosszul vagyok, amikor csak megszólal. Viszont Escanor miatt muszáj megemlítenem, hogy a Gilthunder-Howser-Griamore trióval is jól elbánt Suzuki-sensei a manga haladtával...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Ningen
Őszintén szólva, engem annyira már nem köt le mint pár hónapja. Már érezhetően nagyon a végét járja és szerintem semmi értelme eddig húzni az egészet. Véleményem szerint ott ért véget, hogy Meliodas testéből "kiszedték" a Démonkirályt. Onnantól csak felesleges húzásnak érzem az egészet, semmi újat nem mutat. De remélem, hogy animében legalább jól fog kinézni :)

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
Giovanna
Nem értem, hogy a legtöbb mangaka miért csinál marhaságokat a manga vége fele...

Például Démon Király-Meliodas ellen egy eszméletlen csatát lehetett volna kihozni, mivel az ereje el kellett, hogy érje a 700k-t mindenkivel felvette volna a versenyt egyszerre, és mondjuk Ban is mutathatott volna egy-két érdekes képességet ( ami hasonlított volna a physic Hunt-hoz vagy a Snatch-hez)...

Bastian
A Démonkirálynak olyannyira sikerült alulmúlnia bárminemű elvárást, hogy a szánalmas karaktere közvetetten felértékelte Kaguyát, Juhász Bakfittyet, és Acnologiát is. Hogy történhetett meg ilyen mérhetetlen mértékű gyalázat?! :S

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Lad
Én egy ideje már gondolkodom hol futott félre a széria a szememben.
Nem igazán tudok konkrét pontot vagy eseményt felhozni. Egyszerűen egyre kevésbé érdekelt. Így az ilyen csalódások már nem is tudnak túl nagy reakciót kiváltani belőlem.

Talán túlhúzta. Pedig, mikor először betoppantak a 10 parancsolat tagjai, azt hittem Suzuki tudja mit akar, és nem fogja elhúzni. :/

Morbyd
Lad Számomra onnantól ment le a lejtőn a sorozat, amikor kiderült, hogy Estarossa igazából Mael. Emlékszem, hogy hétről hétről hétre vártam a fejezeteket, mivel nagyon érdekelt a misztérium Esta körül. Viszont onnantól teljesen elvesztettem az érdeklődésemet. De egyáltalán nem vagyok meglepődve, mivel valamiért ez szinte minden hosszú shounenel így vagy. Ez olyan mint egy átok, ami meggátolja az írókat, hogy normálisan befejezzék a sorozatukat :D

i.imgur.com/KHr3N3S.jpg

Durzo
Shounenekkel általában akkor kezd el baj lenni, amikor az erőszintek átmennek a hülyeség kategóriába. Amikor a beugró erőszint egy hegy, kontinens, vagy akár egy bolygó elpusztítása, az látványosnak látványos, de ennyi erővel akár egy helyben is állhatnának lézersugarakat, vagy akármi mást lövöldözve egymásra és majd az veszít, aki előbb kifárad. Persze azt is meglehet jól csinálni (pl Kenichi), csak nem mindig sikerül. A Narutoban pl elég hülyén vette ki magát, hogy a történet legelején még Naruto konkrétan le lett hülyézve amiért a szemtől szembeni harcot választotta a lesből támadás helyett, a végén meg meteorokat hajigáltak egymás fejéhez. Itt viszont már Hendricksont is úgy győzték le, hogy megdobálták a legerősebb támadásaikkal, aztán egyszer csak nem bírta tovább. Arra akarok kilyukadni, hogy ugyan a Démonkirály karaktere unalmas volt, a harc második felvonása pedig elég erőltetett, nem mondanám, hogy olyan hű de nagy csalódást okozott volna. A legtöbb (ha nem az összes) ellenség motivációja a történet során kb annyi volt, hogy ők most gonoszok és ennek ellenére volt jó a történet. A Tíz Parancsolat viszont túl erős volt és a bűnöknek meg kellett erősödniük, de a mellékszereplőknek már nem volt indokolt ekkora fejlődés, így az lett a vége, hogy lemaradtak és már csak az a szerepük, hogy remélik, hogy a jófiúk győznek. Szerintem ez a legfőbb gond.

"Sárkány vagyok, mert az akartam lenni."
"Do what nobody does, to achieve what nobody has."

Hasler
Az én véleményem szerint ott siklott félre mikor túlélte a Dk az első vereségét. Szerintem ott ha megcsinál egy nagyon epic harcot Meliodas vs DK között ahol a többiek is kivették volna a harcból a maguk részét és még talán az lett volna a realisztikus ha Escanor ott felhasználja az Egyetlen képessége összes erejét és feláldozza magát a győzelem érdekében. Akkor szerintem mindenki elégedett lett volna egy ilyen lezárással.

Ugrás a fórumra: