Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai manga (Spoilerveszély!)
Szemi1992
Ez a Manga a legnagyobb TROLL a világon:byeIkszdé FUCK NakabaIkszdé.

Külföldi oldalon írták most elképzelem az Elizabet rajongok arcát
gifimage.net/wp-content/uploads/2018/11/shiza-jojo-gif-7.gif

Szerkesztette: Szemi1992 - 2019.05.13. 16:11

Gokudera
Ne,Ne most komolyan milyen húzás ez XD. És már a reinkarnálódás is kiesett, kíváncsi vagyok mi lesz ebből

Szemi1992
Valahogy éreztem én, hogy ez így túl könnyen ment

i.imgur.com/47MDjhy.gif

Szerkesztette: Szemi1992 - 2019.05.13. 22:41

Binda
Azért na... ne keverjük a dolgokat. Amit láttunk, Meliodas és Ban, az a Purgatórium volt. Nem a Démon Világ. Az két külön dolog.
Igazából a Démon Világról és ugyanúgy a Mennyekről sem volt még soha "kép". Mert ugye a portál amit annó 3000 éve meg akartak nyitni, csak Gowther megpuccsolta, a Mennyekből kellett volna erősítést "lehoznia" a földre.

Nekem az nem tetszik hogy rohadt sokat késik a fordítás. Elvileg múlt héten kellett volna jönnie a 310-nek, de 2 hete jött a 309 és múlt héten a 309 fordítása...

Szerintem az lenne a valódi bűn, ha így zárná le, még 1-2 fejezettel... egy ilyen storyhoz nem méltó. Legalább részben, de elvárom hogy rendezze a szálakat. Escanor ereje + Merlin kapcsolata, mi lesz velük? Zeldris? és még sorolhatnám.
Én még 5, de inkább 10 fejezetet látni akarok!

Szemi1992
Binda What milyen keverés ? Most ez, hogy jön ide mármint az első mondatod.

bagoly14
Ha jól gondolom, akkor a "folyamatosan gyógyítja magát" részre reagált.

Szemi1992
Így már értem

DieHardy
Új fejezet...
https://www.manga...taizai-310

Ez eléggé WTF volt....Akkor mégsincs vége? (nem mintha szomorú lennék, ha folytatnák, csak na :D)

Remélem nem valami olyan lesz, hogy akkor most Meliodas inkább öngyilkos lesz és így fejeződik be az egész..

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Konczi
Komolyan nem hiszem el :D

Most vagy nagyon nagy troll vagy elmentek hazulról Nakabának :D

DieHardy
Hát végülis ha úgy vesszük, sehol sem írták a boritón vagy máshol konkrétan hogy az egésznek vége, lehet Nakaba-sensei arra gondolt, hogy epilógus a jelenlegi történetívnek és majd most kezd egy új *-) :D :D :D (trolololo :D)

"Panic is the seed of defeat, so you must maintain your calm and think logically. Remain calm, look beyond your surroundings, and don't waste your effort on unnecessary details, Momonga-san."

Jon
MIIIIIIIIIIII? :D :D
Hogy beettük mindannyian :D (legalábbis szerintem mindannyian :D ) Akkor valószínűleg Meliodas átka tényleg megtört, de Elizabethé nem, elvégre a Supreme deity még életben van, vele tényleg nem kezdtek semmit.
Én végig majdnem végig azt vártam, hogy megjelenik Zeldris, hogy átvegye Meliodas helyét, aztán mikor elfogadtam, hogy oké, tényleg vége lesz... PUFF.

Aztamindenit :D

i.imgur.com/IVCya8P.jpg

Mextil General
Hát jót röhögnék ha most előröl kezdődne a sztori azzal, hogy valahogy megpróbálnák visszahozni Elizabethet :D, igaz valami új címmel.

DieHard lehet hogy a sensei meggondolta magát a befejezéssel kapcsolatban :D.

DieHardy
Hmm, csináltam egy szép epilógust, mindenki megkapta a boldog befejezést, végre Elizabeth és Meliodas is boldogan és békében élhetnek majd a démon világban...jaj mintha elfelejtettem volna valamit... a legfelsőbb Istenség...Ban szent kincse...huhh valamit kikéne még találni...

*Eközben Elizabethen lévő átok*

i.imgur.com/152UIde.jpg

Engineer
Mi a fene történt?????????
Erre nem tudok mit mondani.
Most csak ülök és...

Hasler
Most pedig lehet mennek elkapni Elizabeth anyját,hogy feloldják az átkát.

Ugrás a fórumra: