Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Nanatsu no Taizai manga (Spoilerveszély!)
Binda
Ezt vártam! :D Ban nagyon állat. Mindenfajta méreg ellen 100% immunitást szerzett, és brutálisan gyors lett. Ludo büszke volt a sebességére, de Ban mellett csiga lesz. És a fizikai ereje is fejlődött egy csöppet. Én is kíváncsi vagyok most harcban hogyan fogja használni a képességeit. Ha jókor használja, a Psysical Hunt képességet akkor még a DK-t is meglepheti.

Jelenleg (szerencsére) még a DK az erősebb fizikailag, Ban talán 70-80%-a lehet?

És az is nagyon tetszik, ahogy visszajött Mel. De hiányolom Zeldrist, ő most valahogy eltűnt...

Remélem lesz még főellenség, bízom benne, hogy az első démon visszatér pont mikor kiűzték a DK-t, valószínűleg viszi majd magával a 10 parancsolatot is, és úgy mókás lesz ha azokat "ellopja" az első démon. De ez csak egy ötlet :D

DelcoRemy
Helló!
Gondolkoztam valamin. Ha a tíz parancsolat a démon király erejének darabkái és aki összegyűjti és magába olvasztja az démon királlyá válik, akkor mi a helyzet az istennőkkel? Úgy értem, a négy arkangyal ereje, az áldások, az legfőbb istennő erejének darabkái? Ha igen és Elizabeth összegyűjti őket és magába olvasztja, akkor a legfőbb istennő válik belőle?:hmm

Szemi1992
Nem hiszem hogy az áldások így működnének főleg hogy Tarmiel és Sariel nagy valószínűségél meghaltak és az áldások új tárolókat fognak maguknak keresni mint Escanor esetében persze biztosat nem tudhatunk

Binda
Észrevettétek, hogy azon a képen ahol megérzik Mel jelenlétét, ott olyan mintha Diane a régi Kinget tartaná a kezében?

Szemi1992
Most hogy mondod tényleg lehet hogy elfogyott a m,mágikus ereje azért változott vissza vagy csak egy kis nosztalgia a mangaka részéről

Giovanna
Amúgy szerintetek mennyi lehet most a Démon-király ereje? Lehetséges, hogy eléri az 1 000 000-ot?.o.O

Mextil General
Szerintem olyan magasan, azért nincsen. Ha azt nézzük hogy mennyi volt Meliodas és Galand között is a erő különbség, ami csak olyan 6k volt, akkor szerintem talán egy 50k-val lehet az Escanor The One felett. Ha erősorrendet néznék most talán akkor.
Démon király, Démonkirály Meliodas, Mael The One :D, Escanor The One=Ősdémon szerintem. Ban szerintem csak ellenállóbb lett a démonok képességeivel szemben. Igaz fizikai ereje is nőhetet a sok éves csatában a purgatoriumban.

Jon
https://readms.ne...302/5716/1

Jaj, szép volt ez most szerintem. Átjött, hogy Meliodas hogy megtört hirtelen, és aztán mégis ott vannak...
Remélem Bannek nincs semmi komoly baja, menők még mindig Meliodassal, nagyon, sőt, valószínűleg menőbbek, mint valaha :D
(Vagy legalábbis komolyabban menők, na xD)

i.imgur.com/IVCya8P.jpg

Szemi1992
Engem a DK szövege aggaszt hogy Meliodas többet nem maradhat az emberek világában de remélem nem ez jön be viszon a mostani fejezet valami epic volt hajrá Hét Halálos Bűn

Binda
Ahogy összeszedte a DK erejét, úgy le is adhatja... pl Zeldris-nek.

Tetszett a mai rész. Én is remélem, hogy Ban rendben lesz.

Jon
Valamilyen megoldást biztosan találnak majd rá.

i.imgur.com/IVCya8P.jpg

Szemi1992
És Igen a kedvenc kisöcs megmenti a napot több értelemben
Szerkesztette: Szemi1992 - 2019.03.13. 12:15

Jon
Jaja, Zeldoris végre a helyére kerül :D
Amúgy meg egész szép csapatmunka volt ez a mostani fejezetben, több mindenki részéről is.

https://readms.ne...303/5731/5
Ez egy nagyon szép oldal. Ha valamiben kiemelkedik a manga a többi shounentől, azok a szerelmi szálak. Átérzi az ember eléggé :)

i.imgur.com/IVCya8P.jpg

Szemi1992
Most lehet meg köveztek de egy kicsit sajnálom Ludociel :( pedig rühelem a karakterét a sok ártatlan haláláért
Szerkesztette: Szemi1992 - 2019.03.17. 16:27

Jon
Én is átérzem, de én nem bánnám, ha meghalna, sőt, szerintem jobb lenne a sztorinak is, meg a karakternek is talán, hogyha feláldozná magát és hősi halált halna.

i.imgur.com/IVCya8P.jpg

Ugrás a fórumra: