Azazel
Mivel még a 162. fejezet sem került fel, így kétlem, hogy a 163. felkerülne a közeljövőben, úgyhogy addig is...

https://drive.goo...A8IBG/view

Innen letölthetitek a fejezetet.

A fejezetről annyit, hogy végre jónak mondható a manga újra az elmúlt 3-4 fejezetet tekintve. Akamatsu végre visszatért ahhoz, amihez a legjobban ért... egy shounen manga írásához. Mióta egyre jobban az ecchi felé vitte az egészet, nagyjából a kedvem elment az egésznek az olvasásától, de azért ezek után csak látni, hogy tud még a mangaka, ha akar. :D

bakod
Azazel először is köszi a feltöltést, másodszor pedig nekem is ez a véleményem, azok kellemetlenül vontatottak és fan service szagúak voltak.
ellenben most is baromi jó kis harcokat láttunk, Jimbe erejét is megismerhettük, még mindig badass a csávó :D
a vége tényleg jó lett, bár Danan meglepődtem :O Yukihime is beeshetne lassan, úgy érzem neki is lenne mit tennie.

Jaeger
Ezeket a manga fejezeteket amugy meglehet venni valahol digitálisan angolul? Néhány mangánál érdekelne a dolog.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Azazel
A 164. fejezetet letölthetitek erről a linkről:
https://drive.goo...9YQNk/view

Hát, lehet néhány helyen előfizetni, én a comixology oldaláról veszem meg a Holder fejezeteket egyesével 1 euróért.

bakod
Még mindig nem tudom hogyan tudja Ba'al irányítani Danát, aki amúgy igen csak OP. viszont ebben a fejezetben is inkább a harcon volt a hangsúly, szépen megrajzolva. és a végén Yukihime is végre feltűnt :D

mondjuk a számok közül Karin szerintem egy kicsit túlzásnak tűnik, úgy hogy Juzo csak 5. Touta 7. helye most még ok, bár most jöhet előre majd ezután a harc után :)

Severum
Fogja még fordítani valaki ezt a mangát valaha?
Úgy örültem mikor találtam nekem nagyon tetszik, de mintha elvágták volna.
Remélem csak átmeneti.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

kakuz79
1kérdés

UQ Holder 156.manga része mikorra várhato mert honapok ota nem láttam ki jönni új részt megszünt a forditása vagy japánban nem jelent meg uj része?!
A második kérdés

Az anime második évadja mikorra várható?!

Segitségetek elöre is köszönöm sziasztok

Severum
Én már 2x kérdeztem, nem mondják meg sajnos, de szerintem csak nem fordítják, mert angolul olvassák és néha beszélnek róla...

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Ugrás a fórumra: