Kérdések az oldallal és fórummal kapcsolatban
Tomesz
Üdvözletem mélyen tisztelt naruto-kun csapat.
Remélem nem haragszotok meg rám de sajnos nem tudom ilyen témákban hol kellene fordulni hozzátok.
Tisztelettel szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy manga sorozatot aminek csak az anime változatát csinálták meg régebben magyar feliratosan de a manga változatával azóta sem történt semmi.
Ezért remélem fontolóra veszitek hogy bevegyétek a prolyektyeitek közé a gate jieitai kanochi nite kaku tatakeri című mangát eredeti változatlan rajzokkal.
Igaz akadnak részei amik a komolyabb embereknek valók viszont szerény véleményem szerint igen megérné ha felvennétek ezen mangát is a kínálatba amelynek jelenleg 79 fejezete is megtalálható a neten külföldi nyelven.
Tisztelettel kérem a nagytiszteletű csapatotokat hogy fontoljátok meg.

Előre is várom a válaszotok ezen témában.
Tisztelettel
Cs. Tamás

Spotted
Sziasztok!

Hibát szeretnék jelenteni.Próbáltam letölteni Nanatsu Taizai mangát, de a 276-284. fejezetek zippelt fájlt nem lehet lementeni. Port 443 hiba kódot ír ki.

Köszi szépen előre a segítséget!

Tapion-sama
Link javítva, most már működik ;) Köszönjük a jelzést!

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Spotted
Köszönöm szépen! Utolag vettem észre, hogy van Hiba bejelentő rész...elnézést, hogy rossz helyre írtam! :nee

dungeonlord
kérdéseimre még mindig nem kaptam választ^^Továbbá lenne még egy kérdésem

Fórum rang
Máguscsapat vezetője | Szükséges hsz-ek: 1900.
S-osztályú mágus | Szükséges hsz-ek: 2200.
Arrancar | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Jounin | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Shichibukai | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Céhmester | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
ANBU Kapitány | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Waizard | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Yonkou | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Szent Mágus | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Espada | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Legendás Sannin | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.
Kalózkirály | Szükséges hsz-ek: Még nem publikus.

Nem kéne frissíteni? ? :D 1 személy 2200fölött van ^^

goku5
HA jól emlékszem 300 után nőttek a rangok szóval 2500 Arrancar és 2800 a Jounin.

zackary
Sziasztok!

Bocsi ha írta valaki már.

Most kezdett futni a Samurai 8 manga, amit félig Kishimoto alkot, és szerintem ez több mint elég ajánló az oldalnak, esetleg ha van kapacitás, nem akarjátok felvenni a projectek közé? Akár meghirdetni ha nincs....
Elég finom munka és sztori.

Köszönöm :)

------------------------------------------------------
Ne tartsd fontosnak hogy fontosnak tartsanak. Csak szeress, és fontos leszel.

https://www.facebook.com/coolgearsteampunk/
BladerTM
@AdminTeam

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy gondolkodtatok már chatbox bevezetésén?
Egyébként valami rémlik, hogy volt ehhez hasonló.. bár lehet, hogy csak a képzeletem szüleménye. :)

Ningen
Az aktuális projektek lesznek frissítve a közeljövőben? Így kicsit nehezebb volt behozni a lemaradásom, mert vissza kellett keresnem a publikálásokat :nugget

"I understand what you are getting at father. And, as such... I have decided that I must relinquish my position as tenth seat. From now on I am just... just plain old Erina." - Nakiri Erina

https://kitsu.io/users/361132/library
KaukazusiGyikember
Sziasztok! Nemrég regisztráltam, és azt szeretném jelezni, hogy a regisztrálásnál, a kedvenc Naruto-Kunos projektnél nincs ott a One-Punch Man, mint választható opció.

joshx05
BladerTM írta:

@AdminTeam

Helló!

Egyébként valami rémlik, hogy volt ehhez hasonló.. bár lehet, hogy csak a képzeletem szüleménye. :)

Ez engem is érdekelne.

dungeonlord
joshx05 írta:

BladerTM írta:

@AdminTeam

Helló!

Ez engem is érdekelne.

Tavaly kérdeztem,nem 1x nem 2x,de semmi válasz.
Duma topic botrány óta elérhetetlen a chat lehetőség.Ha nem kaptam választ,se ti,akkor nem a közeljövőben lesz elérhető.

Severum
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni hogyan lehetnék genin helyett kalóz rangban?
Kerestem a profilnál de ott csak Narutos dolgok közül választhattam.
Aztán ma olvastam hogy lehet One Pieceböl is rangom.
Elnézést érte ha túl könnyűt kérdeztem de még csak, most tanulom ezeket a dolgokat. Még egy rendes avatart se tudtam csinálni.

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Avaren
A kalóz ranghoz 300 hozzászólás kell. Itt tudod nézni melyik ranghoz mennyi hozzászólás kell. :D https://www.narut...read_id=92

goku5
Azért annyival kiegészíteném, hogy a rangokat nem lehet választani vagy megtartani. A Hsz-ek számától függően változik a fentebb is megadott link szerint.

Ugrás a fórumra: