Kérdések az oldallal és fórummal kapcsolatban
Jon
Megkérdezhetem, hogy ez melyik topicban és kivel szemben történt meg veled, Bradley?
Mert én úgy tudom, hogy a negatív kritikát sehol nem büntetjük, csak ha tűrhetetlen stílusban íródik, ill. már elviszi a témát. A dislike-olást meg pláne nem, én csak az ellen szóltam fel az én topicjaimban, ha egy embert (tekintet nélkül a komment tartalmára) dislike-olnak folyamatosan.
Szóval tényleg érdekel, hol történt ez veled (nem ironizálok, és nem is feltételezem, hogy nem mondasz igazat).

i.imgur.com/KfL1QCv.png

KingBradley
Szia!

Adott egy fórumtag, nem nevezzük néven.
De az elmúlt időben moderátor részről jelezve lett, h szankciók léphetnek életbe azon felhasználókkal szemben kik indoklás (ez fontos) nélkül negatívan értékelik az adott emberke hozzászólásait.

Na már most én, nem egyszer (mivel ugye minden esetben megtelik az a bizonyos bili) mínusszal jutalmaztam, az értelmetlen, túlzottan önismétlő, ill. irreálisan logikátlan/követhetetlen megjegyzéseket, ill. 99% ban ezt a döntésemet, válasz hozzászólásban ki is fejtettem (lsd.: nem ok nélkül kattintgatok)

Topicok: Dragon Ball Super anime/+ spoiler es szekció.

Köszönöm közbenjárásod! :bow

Jon
Értelek. Hát, akkor ez azoknak a topicoknak a moderátorára tartozik, ebbe nem szólhatok bele. De köszi, hogy leírtad, és hogy intelligensen tetted.

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Shiro
Azok akikre vonatkozik a korlátozás, miszerint nem pontozhatják le Goku5 hozzászólásait, az royalfrees és Ptr666

Ennek oka, hogy bár két vagy két éve regisztráltak a fórumra, egyetlen hozzászólást nem írtak, ugyanakkor a legtöbbször az ő nevük bukkan fel Goku5 lepontozói közt, nem egyszer teljesen indokolatlanul.

Az Goku5 tévedett elég egy hozzászólásban jelezni felé. Az hogy a többit beleértve a tiédet is töröltem teljesen korrekt, hiszen nem tartozik a témához.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

KingBradley
Köszönömk neked is Shiro:

Amit írtam:
kifejtettem, mennyire tájékozatlan a történésekkel kapcsolatban. Illetve kérdeztem: egyáltalán ezt a sorozatot nézi e, ahova ír.

A hiba: a fent nevezett illető értetlenkedett, hogy a fenében bukkan fel indokolatlanul (spoiler ek alapján) köv részben, a tornán, csupán nézőként szereplő univerzumok hakaishin jei és kaioshin jei.

Ami elképzelhetetlenül nagy figyelmetlenséget bizonyít, hisz az adott karakterek immáron 20 on x rész alatt, többször is megmutatkoztak, megszólaltak, vagy cselekedtek. Egyszerűen nem lehetett őket eltéveszteni.

Ehhez leírtam, pl. mikor és hogy láthatta őket stb..
Tehát a hozzászólásom, azon túl h leszóltam csóri gyereket, témába vág. Mivel tényekkel rávilágítottam tévedésére.

+ azon hozzászólásai miért nem kerülnek törlésre, mikor (nem 1x) az előző forumtárs megjegyzését, szinte egy az egyben másolja. Felesleges duplikáció, saját gondolat teljes hiánya, de a hozzászólás számláló pörög...

Azt is páran megjegyezték már.
Szerkesztette: KingBradley - 2018.01.04. 17:53

Gyuri
Ha már szóba került ez a téma,nem lenne egyszerűbb kikapcsolni ezt a like,dislike butaságot?
Véleményem szerint indokolatlan,és igenis akár beismeritek akár nem ez bizony konfliktus forrás.
Elejét és végét lehetne venni az egésznek,ha van valakinek valami problémája le lehetne írni face to face.
Persze kulturált verzióban.
Ami a dolgok intézésnek a legbecsületesebb és legegyenesebb dolga lehetne.
De semmi sincs így; mert benyomja a görcs a dislike buttont izomból,indoklás meg semmi.
Azért ez sunyi dolog ha végig gondoljátok.
Régen normálisabb volt a fórum és ezt nem megbántásból írom nem az a szándékom.
De itt valami tényleg rohadtul félrement és ezért döntöttem úgy, hogy abbahagyom az egész tevékenységemet egy jó időre.

Igen engem is ért sérelem és úgy gondolom még a mai napig is igazságtalan volt az eljárás velem szemben.
Bakker szándékomban állt belinkelni a saját facebook profilomról a privát fényképeimet Japánról,a kollégákkal való összeröffenésről,Toei látogatásomról stb.
De minek?

Egyvalakinek mutattam meg és az lett amitől tartottam az egész átment véres szájaskodásba;meg gyűlölködésbe.
Ohh az egyetlen magyar srác,hogy a picsába jutott el idáig. satöbbi satöbbi.
A saját igazságérzetem nem hagyta a tényt akkor ,hogy Xindrix linkelte az "okosságot" másoknak ami bődületes faszág volt,mert ő az elferdített interneten képes mindig megtalálni a frankót.
Utána lehet járni mindennek a neten,még annak is amit egy belsős kolléga osztott meg velem. (irónia on)
Végignéztem AnimeAjay csatornáját jómagam és a kollégák is a fejüket fogták,a srác szarul és hülyeséget magyaráz.
Dühítő,hogy az ember még a véleményét sem írhatja le különösen akkor ha egy buta ember mások butaságával tömi tele a fejét itt.
Én nem tudok (és nem is akarok) azzal mit kezdeni aki nem látja a fától az erdőt,aki nem lát az orránál tovább.
Most nem a spoilerek linkeléséről irok az legyen Ken Xyro dolga és Hermsé.
Ismerek olyan kollégákat akik olyan nagy sikerű sorozaton dolgoznak mint a One Piece vagy a Shingeki no Kyojin,és még egyszer nem nagyképűségből írom.
De a vicc,hogy annyi mindent ki lehett volna hozni az egészből,erről Shiro neked is írtam privátot.

Tömören Interjú japán volt és jelenlegi Toei-s ismerősökkel ráadásul Ingyen baszki.

Akik a valódi és élest dolgokat mondják kendőzetlenül.
De a fotelember tudja,hogy amit én írtam az ostobaság és sületlenség.
Szóval ha nem kell részemről rendben akkor is és most is ezt gondolom.
"Ennyi idősen gáz a fórumozás"; biztos sokan így gondolják. Meg még mondják is.
Meg még azt is ,hogy ne vegyek komolyan egy animés oldalt,én a kezdetek óta itt voltam amikor alig voltunk 50-en igaz más Nick névvel, szerintem szörnyű hová tartanak a dolgok most. Trend lett sajnos a cinizmus.
Nekem szívügyem volt az oldal sőt támogató is voltam. Nem felhánytorgatásból írom.

De Ti maradtatok az egyetlen legnagyobb aktív közösség ha nektek az jó ,hogy ilyen hszk-el van tele a fórum és igen én leszek az aki kimondja mert a többiek rezelnek mint az állat és nem nevezik őt a nevén én kimondom Goku5-nek ultimátumot adnék,hogy változzon meg igenis pozitív irányba,és legyenek érdemi,tartalmas hozzászolásai,ne legyen hatásvadász,hsz gyártó és csak írjon valamit mert tartani kő az első helyet ugyebár. -.-
Mindegy a hsz tartalma,az le van szarva.

Jah az ügyet egyébként még aznap lezártam ,semmi gond ahány ember annyi vélemény.
A végén megkaptam az óvodás jelzőt. Abba rúgtál bele Shiro akibe nem kellett volna,erről ennyit.
Nem kell azon csodálkozni,hogy a normális emberek messze elfogják kerülni a fórumot ha az adminok nem tesznek ez ügyben semmit sem.
A többi rajtatok áll ezután megfogadjátok-e vagy sem amit írtam. Ha mégsem történik változás max annyit teszek,hogy elengedem az egészet és nyugtázom a szép 10 évet,öröm volt veletek együtt felnőni ez nem gúnyból írom .
Volt akivel személyesen is ütköztem,egy pohár sörre,egy jó beszélgetésre.:D
Hogy lesz -e még plusz 10 év azt az idő megválaszolja.
Szívből kívánom,hogy legyen úgy. :)

Chakra
Moderátor:

Kérlek, a témába nem illő hozzászólásokat kerüljétek, mert törlésre kerülnek (ahogy meg is történt néhánnyal).

Gyuri, a kék az moderátor színe, a piros az adminé. Kerüld ezek használatát. Továbbá a trágárság is ellenjavallott. Szép és választékos nyelv a magyar, használd ki. Illetve kérlek, ne próbálj minket "válaszút elé állítani". A moderátor dolga a hsz-ek megítélése.

A fentieket mint moderátor írtam. A megszívlelését kérem, nem a kommentálását. :)

naruto-kun.hu/images/avatars/csoportkep_220fejezet_6-7oldal_-_retegek_egyesitve.png

https://naruto-kun.hu/
Jon
Gyuri írta:
Goku5-nek ultimátumot adnék

Goku5-el meg lett beszélve a dolog privátban. Ezek voltak a reakciói:

Jó majd megpróbálok ügyelni az olyan dolgokra. Vettem és értettem.

Nyugodtan tedd meg. Ha jár akkor jár és jogos.

Sok ember tanulhatna tőle ebben. Ahogy Chakra mondta, a moderátorok dolga a hsz-ek elbírálása. Köszi szépen mindenkinek, aki írt (irónia nélkül), felhívtátok a figyelmet egy problémára, amire ezentúl figyelni fogok (és szerintem fognak a többiek is). De a többi már a moderátor dolga, ezt remélem megérted.

Az oldal kezelése meg az adminoké. Ne aggódj, nem hülye itt senki, mindenki a legjobb megoldásokat keresi mindenben. Jelenleg ez van, de amíg ez van, azt tiszteletben kell tartani :)

i.imgur.com/KfL1QCv.png

akitainu
nekem nem teljesen ez a kérdésem jellege, de:
a Mangák szerkesztéséhez milyen rajzoló programot használtok?

Hiei
Mi Photoshop pártiak vagyunk, de van, aki Gimpet használ, de láttam már olyat is, aki Paintel is elég magas szinten bánt. Bár ez utóbbit nem javaslom. Az előző kettő tökéletes, mind szerkesztés, mind pedig retusálásra.

SSJ3 Gotenks
Dragon Ball Kai topikba feltett kérdésem miért lett törölve?

https://www.autogespot.com/spots?spotter=Mauro82
Tapion-sama
A többi hozzászólásodból ítélve valószínűleg azért, mert nem felelt meg a Fórumszabályzatban leírt minimális követelményeknek (minimum 4 szó). Javaslom, hogy egészítsd ki valamivel a Dragon Ball duma topic (Az aktuális spoilert rejtsd el!) témában írt hozzászólásodat is, mert előbb-utóbb arra is lecsap egy sasszemű moderátor ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Wyrade
Hali!
Pár éve voltam utoljára az oldalon, látom azóta szépen megújult. :)

Ami miatt írok:
Mivel újra kellett regisztrálnom, látom, hogy regisztrációnál e-mailben plain text formában ki van küldve a jelszó.

Remélném, hogy ilyet manapság már nem kell magyarázni, hogy ez mekkora biztonsági malőr úgy általában, de lévén megtörtént, szemmel láthatóan mégis kell.
http://plaintexto...m/faq/devs
http://plaintexto...q/non-devs
Ha ez nem elég, linkelgethetek egyebeket is, meg google-ön keresztül lehet sokmindent találni. Mindenesetre jó lenne e-mailben soha nem küldeni plaintext jelszót, a jelszóemlékeztető is akkor jó, ha egyszeri jelszóreset lehetőséget ad. Szerveren tárolni meg pláne nem jó plaintext jelszavakat, ha esetleg úgy van.
Köszi!

SSJ3 Gotenks
Tapion-sama írta:

A többi hozzászólásodból ítélve valószínűleg azért, mert nem felelt meg a Fórumszabályzatban leírt minimális követelményeknek (minimum 4 szó). Javaslom, hogy egészítsd ki valamivel a Dragon Ball duma topic (Az aktuális spoilert rejtsd el!) témában írt hozzászólásodat is, mert előbb-utóbb arra is lecsap egy sasszemű moderátor ;)

Ja értem. Köszi az infót.

https://www.autogespot.com/spots?spotter=Mauro82
lostrobert88
Hali! Volna egy kérdésem. Nemrég frissitettem a telon az androidot, azóta ha irok a fórumra az ékezetes betűk helyett szerintem azok kódját írja ki. Töltsek le valami progit? Chrome böngészőt használok váltsak másik böngészőre? A választ köszönöm!

Ugrás a fórumra: