Kérdések az oldallal és fórummal kapcsolatban
Pride
Helló

Gondolom senkinek sincs annyi ideje meg kedve hogy a Berserk mangát lefordítsa?

"There’s this emperor, and he asks the shepherd’s boy: "How many seconds in eternity?" And the shepherd’s boy says: "There’s this mountain of pure diamond. It takes an hour to climb it and an hour to go around it, and every hundred years a little bird comes and sharpens its beak on the diamond mountain. And when the entire mountain is chiseled away, the first second of eternity will have passed." You may think that’s a hell of a long time. Personally, I think that’s a hell of a bird."

Avaren
Olyan kérdésem van, hogy a sima Fairy Tail fordítása után , nincs tervben a Fairy Girls fordítása ? :D Bár nem tudom, hogy kicsit is kapcsolódik e történethez. :D
Szerkesztette: Avaren - 2017.07.22. 14:53

Tapion-sama
BERSERK MANGA: Tekintettel arra, hogy magyar nyelven nyomtatásban megjelent 6 kötet, azokhoz hozzá sem nyúlhatnánk a jogi következmények miatt. Hiába kezdenénk el dolgozni rajta a 7. kötettől, bármikor úgy dönthet a magyar kiadó, hogy folytatja, és akkor hosszú órák munkái vesznek kárba (lsd. Naruto manga -> az első 20 kötetet leszedették velünk, mikor elkezdték kiadni, ezért található meg csak a 21. kötettől nálunk).

Így hát sajnálattal közlöm, hogy nem, nem fogunk belevágni, és sajnos még csak azt sem tudom mondani, hogy a jövőben lehet rá esély, mert eddig a csapatban senki sem dobta fel ezt az ötletet -> vagyis senkinek sem annyira a kedvence, hogy csinálja.

Avaren írta:

Esetleg a sima Fairy Tail fordítása után , nincs tervben a Fairy Girls fordítása ? :D Bár nem tudom, hogy kicsit is kapcsolódik e történethez :D

Rengeteg ilyen spin-off mangasorozat van (ilyen pl. az Ice Trail is), és hazudnék, ha azt írnám, hogy nem tettem lépéseket annak érdekében, hogy 1-2 ilyen elkészüljön (annak ellenére, hogy nem szeretem az FT-t xD).

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
Avaren
Értem xD Köszönöm a választ :D

Bastian
A Berserk talán még a Hunter x Hunter-nál is többet szünetel, így a Tapion által elmondottak mellett, ez is egy komoly visszatartó körülmény. Valamint már 351 fejezettel rendelkezik. Maradjunk a realitások talaján.
A Hajime no Ippo-ról is volt érdeklődés, de ha heti 5 fejezet is készülne el belőle, még akkor sem érnénk be 4 év alatt sem...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Pride
Tapion-sama írta:

BERSERK MANGA: Tekintettel arra, hogy magyar nyelven nyomtatásban megjelent 6 kötet, azokhoz hozzá sem nyúlhatnánk a jogi következmények miatt. Hiába kezdenénk el dolgozni rajta a 7. kötettől, bármikor úgy dönthet a magyar kiadó, hogy folytatja, és akkor hosszú órák munkái vesznek kárba (lsd. Naruto manga -> az első 20 kötetet leszedették velünk, mikor elkezdték kiadni, ezért található meg csak a 21. kötettől nálunk).

Így hát sajnálattal közlöm, hogy nem, nem fogunk belevágni, és sajnos még csak azt sem tudom mondani, hogy a jövőben lehet rá esély, mert eddig a csapatban senki sem dobta fel ezt az ötletet -> vagyis senkinek sem annyira a kedvence, hogy csinálja.

Avaren írta:

Esetleg a sima Fairy Tail fordítása után , nincs tervben a Fairy Girls fordítása ? :D Bár nem tudom, hogy kicsit is kapcsolódik e történethez :D

Rengeteg ilyen spin-off mangasorozat van (ilyen pl. az Ice Trail is), és hazudnék, ha azt írnám, hogy nem tettem lépéseket annak érdekében, hogy 1-2 ilyen elkészüljön (annak ellenére, hogy nem szeretem az FT-t xD).

Értem nem mondom hogy nem sajnálom a dolgot de ez van akkor.

raptor9812
Helló, annyit szeretnék megkérdezni hogy nem találom a Boku no hero academia fórum topicját, kicsit offline voltam, történt valami? vagy valami hiba,
köszi a választ előre is
LoL kiszúrja a szemem sorry a kommentért már megtaláltam :D!

"History remebers kings, not soldiers"

Avaren
Tessék : http://www.naruto...orum_id=36

Fórumnál felkerült az első oldalra a többi nagy mű mellé. :D

Avaren
Nem tudom, hogy ez kicsi vagy nagy kérés e , de saját profilnál a [Kedvenc Naruto-Kunos projekt]-ek közzé be lehetne e rakni a Boku no Hero Academia-t ? :D

forintuser
Sziasztok. Támogatni szertném az oldalt, de Paypal-n csak eurót tudok utalni.Azt hogyan tudnám megtenni?

DanteWalker
Az lenne a kérdésem hogy hol lehet megtalálni az NKshop-ot? Egyáltalán van vagy még fejlesztés alatt áll?

Jon
gyula73 írta:

Sziasztok!
Szeretnék segitséget kérni mert még új vagyok itt és szeretnék letölteni a
Dragon Ball Super E114 magyar feliratot de nem tudom hol van:hmm

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Tapion-sama
Kedves gyula73!

Ajánlom figyelmedbe a főoldalra kiírt hírünket: http://naruto-kun...admore=839

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
patiszon
Sziasztok!

A Dragon Ball Kai folytatása mikorra várható, lehet már tudni?

Köszi!

KingBradley
Tudom, h OFF és hamarost törlik, ill. akár pihenőt is kapok, de gondolom az a általános egyensúly már nem is annyira egyensúly....

Sajnálatosnak találom, h egy bőven kritikán aluli hozzászólást nem lehet úgymond lepontozni, ill. ennek fényében esetleg arra itt reagálni, anélkül, h hozzászólás törlés lenne az eredmény!
Nézzük az én oldalam kicsit:
Szeretek ide feljárni, mert nem egy kedves, hozzáértő, kellemes felfogású tag véleményét, eszmefuttatását olvashatom az általam nagyon is szeretett és majdhogy imádott témában.
De mikor valaki, eszméletlen baromságokat böfög ide, a tudatlansága, figyelmetlensége zálogaként. Azt miért kellene csendben reakció nélkül elviselnem?
Hagyjuk csak? EZ lenne a megfelelő hozzáállás? Újabb majd 2500 hozzászólást olvasni, minek se füle, se farka?
Ezek miért nem kerülnek törlésre?
Miért baj, ha egyszerűen nem tartom magamban és leírom, cseXXe meg, mi a fene folyik itt?
Lepontozom és reagálok, miért is tettem! NEM ezért él a rendszer???
Ha meg a "nem nevezzük néven" egyénnek ez nem tetszik, vegye már fáradságot és legalább 2x de ha az kevés 5x gondolja már át mit és miért ír, mielőtt kattint a küldés gombra!

Köszönöm!
Szerkesztette: KingBradley - 2018.01.04. 14:37

Ugrás a fórumra: