Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Sport
Minagi
Tényleg eszméletlen volt ez a meccs. Nadal olyan durván nyomta, hogy senki se tudta volna legyőzni. Annyira élveztem. Azt hittem még mielőtt elkezdődött volna, hogy Wawrinka nyerni fog 1 szettet, de nem adatott meg neki. Nem is baj, Nadal nagyon szépen legyőzte, és megérdemelte. Volt Vasárnap valami adás Nadal életéről, ami érdekelt, de elfelejtettem, remélem le lehet majd tölteni, mert kíváncsi vagyok miket mondtak.

Miután vége lett, átraktuk a Eurosport 2-re ahol All Star összefoglaló ment éppen. Rohadt jó volt. :D Annyira tetszik, hogy ilyen felszabadultan játszanak, a labda gyerekeket behívják, vagy a nézők közül más emberek/gyerekek kezébe adnak tenisz ütőt, hogy kicsit segítenek nekik. :D Ez egy gyereknek HATALMAS élményt nyújt.

Jon
Miért lett volna eszméletlen? Bántóan sima volt. Annyira, hogy igazából Nadaltól sem láttunk semmi zseniálisat, vagy igazán kiemelkedőt, mert igazából azt csak kiélezett meccsen lehet.
Szerintem :D Igaz, hogy (talán pont azért, mert nem volt különösebben érdekes) csak fél szemmel figyeltem a meccset.

Egyesítve 2017.07.12 19:35:25:
Nemtom ki nézi a Wimbledont, mindenesetre Wawrinka kiesett, Nadal kiesett, a sérüléssel bajlódó Murray kiesett, a sérüléssel bajlódó Djokovic feladta, minden idők legjobbja meg úgy veri a nála 10 évvel fiatalabbakat, hogy öröm nézni. Berdych az elődöntőben, ha sikerül (és ha így játszik, mint most Raonic ellen, akkor nem szabadna gondot okozzon), a másik ágon meg Querrey-Cilic elődöntő...
Nem akarom elkiabálni, de ...

Bel19ve
Szerkesztette: Jon - 2017.07.12. 19:38

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ishida
Az éjjeli SB volt az egyik legjobb meccs, amit valaha láttam. Brady fumblenél felugrottam a fotelből! :D

Jon
Én is belenéztem, azt hiszem, hogy az első amerikai foci meccs volt, amit életemben láttam élőben :D Az utolsó másfél negyedet néztem, és bár volt olyan haverom, aki azt mondta, hogy unni fogom, a sok megszakítás miatt, egyáltalán nem így volt, sőt. Baromi izgalmas volt, kicsit utána olvastam a szabályoknak is, és úgy, hogy nagyjából értettem, hogy mi folyik a pályán, tényleg nagyon érdekes volt :D
Sőt, nem is tudom elmondani mennyire. A fizikalitása, de egyúttal a taktikussága... Lehet kéne néznem több meccset. Mindenesetre mostmár értem a felhajtást körülötte az amerikaiak részéről :D

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ishida
TV előtt lehet csak zavaró a mi kultúránkban a rengeteg köztes idő és reklámszünet. Stadionban nagyon szórakoztató az egész. Közvetítés alatt nem látod, de a reklámszünetekben jöttek a csajok és pólókat lőttek a tömegbe sűrített levegős pisztollyal, táncikálgatnak. Amire megbeszélitek a játékot, jön a következő. :) Nekem óriási élmény volt, hogy most szeptemberben kint lehettem egy NFL meccsen. Idén sajnos másként jön össze a kiadáslistám, de jövőre összetudok spórolni egy újabb meccsre. Ami azért szomorú, mert idén jön majd az Oakland Raiders is, ami azért fun, mert őket az egész világon mindenki imádja azok közül , akik a 90'-es években ismerték meg a sportot. Meg a Raiderst még a kültelki suttyók is ismerik, mert asszociálni tudnak az NWA-re...

Jon
Engem meg szerintem élőben zavarna inkább, TV-ben egy nagy show az egész, mutatják a reakciókat, az edzőket, hallgatod a kommentárt (bár csehül néztem, és nem igazán figyeltem :D ), vagy akár csinálsz amit akarsz.
A táncoló csajok meg ilyen pólók nem igazán érdekelnek :D A F1-ben sem tud egyáltalán zavarni most, hogy száműzték a csajokat a rajtrácsról (meg mindenhonnan), nekem szinte semmi pluszt nem adnak (pedig nem azért, mert nem vonz a női szépség :D ).

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Papirtigriske
Esküszöm elsárgulok! NFL meccs élőben! :D Nagy vágyam egy ilyenre kimenni, bármelyik csapatéra, csak láthassak egy meccset. Ha egyébként érdekel, akkor érdemes visszanézni néhány szezonbeli meccset, mert most kábé augusztusig semmi. Böjt van.

"No risk it, no biscuit"

Jon
Annyira nem, de felkeltette az érdeklődésem annyira, hogy a következő szezont kövessem valamennyire, legalább a nagy meccseket. Talán :D

i.imgur.com/KfL1QCv.png

Ishida
[img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/02/08/22821764817_9545748613648.jpg[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.
[img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/02/08/41922046723_9545748480315.jpg[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.
Ennyire voltunk közel. :D Eredetileg a jegyünk az end zone-ban középre szólt, de félidőben átjöttünk ide a VIP szektorba. :D

goku5
Na tegnap elkezdődött az Orosz foci VB!
Kinek van olyan "szerencséje" hogy nézi vagy követi?

Avaren
Mint nagy foci rajongó természetesen követem. :D Igazából a spanyolokon és argentinokon kívül nincs több csapat akiknek szurkolnék.

dungeonlord
Idén is a Németnek drukkolok. Remélem az oroszok csúnyán kikapnak^^
Szerkesztette: dungeonlord - 2018.06.15. 23:56

goku5
Erre mondják, hogy ilyen nincs és mégis van vagy mi?????
Most komolyan úgy indul a VB hogy a Németek az egyik legnagyobb esélyesek. (én is nekik drukkoltam volna) Erre meg mi történik??????,
Komolyan csoportutódsóként végeznek a csoportkörben????? Ilyen nincs és mégis van! Nem tudom elhinni!:nee
Gondolom ez az első nagy meglepetés és gondolom a VB legnagyobb meglepetése is.
Igaz a horvátokat se vártam csoportelsőként.

bakod
én nem nézem a vbt (foci nem hoz lázba), de már mindenhonnan ez folyik. én jót nevettem ezen :D a végén Japán is döntős lesz :D

Dawe
Portugálokat jósoltam döntőbe egy oldalon, de ami mostanában történik, simán elképzelhetőnek tartom. Megtippelhetetlen meccsek, amúgy tökre élvezem őket, de tippmix szempontjából csúnya kutyaszorító van. :D

Ugrás a fórumra: