Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Sport
Ishida
Ezt a témát a legendás nfl irányító, Peyton Manning visszavonulásával nyitom meg!
Az igazi zsenik tudnak csak a csúcson megállni!
cdn.newsday.com/polopoly_fs/1.3584943.1331129306!/httpImage/image.JPG_gen/derivatives/display_600/image.JPG

aton14
Erről jut eszembe,az egyik NFL elődöntőt felvételről néztem. Félve attól, hogy hamarabb meglátom az eredményt neten, minden sporttal, am.focival kapcsolatos oldalról kivettem a lájkom. 16 oldal volt, és úgy maradtak. Nem csoda, hogy 2 hónapja nem tudok semmi hírről :/

Jól döntött Manning. A csúcson kell abbahagyni. Az utódját már megtalálták a csapatnál úgyis. Így legalább büszkén és méltósággal tudja letenni a sisakot, mintha tovább maradt volna még 1-2 évet és szenvedne.

Syzygy
Nem néztem ezt a horvát meccset, csak az utolsó 5 percre kapcsoltam oda, amit még mindig nem értek hogy miafaszomatkeresaaváogatottbanszalai??

Aes Sedai
Én az első félidőt néztem meg a második végét. Szalait én se értem, de ennél fontosabb kérdés, hogy Böde mi a francért nem stabil kezdő?

Ishida
Azért nem stabil kezdő,mert ő 100 kiló bmeg! :D

Sasha
Jaj, jövőhéten el lesz picsázva a Loki itt a Nagyerdeiben, szombaton. Nem értem, miért akarunk jegyet venni rá. A Ferencváros már nem motiváció az MTK szégyen után.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Stance
Mára valaki valamilyen tipp? Török és belga győzelmet gondoltam. Mindkettő közel 4 oddsos.

Kazekage
A törökben nem vagy biztos elég 3 esélyes az a meccs.

G3ri
Ishida írta:

Azért nem stabil kezdő,mert ő 100 kiló bmeg! :D

Gyászhíreink következnek: Böde Dani nem rég adott interjújában bejelentette, hogy már régóta nincs meg 100 kiló.....

Amúgy Priskin-nel mi van?

[img]http://www.kephost.com/images/2016/03/17/rsz_misfits_cover.png[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.

Sasha
Na, ma van a "nagy" nap. Loki vagy a Fradi? :D

Debreceni vagyok, félreértés ne essék és imádom a fiúkat de ami tény az tény... hogy nagyon szarok most. Nyócegy?

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Stance
Múltkor Sevilla Sociedad 1-2 vitte a mixem pedig jott a Leicester meg Hertha 3,5+ gól... -.- ideje lenne visszanyerni, Ma Dortmund és Villareal győzelmekre gondoltam, németeket talán 1-es hendivel, talán még Braga Doneck mindkét csapat lő gólt. Vélemény?

Sasha
Kaptok egy kis Horti Gábort és egy csodálatos Argentin bajnokságot, a nosztalgia kedvéért: https://youtu.be/... :D

Ishida
3:11-re skippeljétek Coelho és Gdat. Ezt a mozgást vették át a Hajime no Ippoba. Zseniális tehetség volt amúgy Tyson. Habár én inkább Lewis párti voltam, de vitathatatlanul látványos bunyókat csinált Mike a fénykorában.

Micsudi
A jó a mai napban :D Kikaptak a Románok :D A rossz hogy nyertek a "franciák" XD Uncsi meccs volt a végén az a bomba volt a meccs fénypontja. Kassai vétett pár hibát :/ pl az a kirúgás ami szöglet volt. Meg nem amikor nem fújta be a szabálytalanságot a 16oson belül. DE ilyen előfordul mindig :D Hajdú B. meg arc volt: "Ezt is megéltük: egy román-francia területi vitát egy magyar dönt el." Itt fakadtam XD

Ishida
Payet meglőtte a szokásos kis gólját. XD

Ugrás a fórumra: