Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Sword Art Online (SAO)
bakod
shiro:
1. nekem bejött mert érdekel a téma.
2. szerintem viszont jó volt ez a 12 rész, és szórakoztató is volt.
3. igen most még drága. de minden így kezdődik :) a plazma tvk 1.5millióba kerültek amikor megjöttek, most meg az lcd is kezd kifutni a led miatt, amit utánad dobnak a 40colos verzióból 100 akárhány ezerért...

Amúgy ja kb annyi kötetet kapott az új arc mint a sao egész addigi története (ami 2 évad és 50 rész lett) szóval meg is értem hogy 50et követelnek. engem az se zavar ha az ívet kettészedik és lesz 2x25 részes évad.

Bastian
Jaeger írta:
Nem olvastam a light novelt, de néha talán pont Bastian mondott erről az ívről ezt azt.

Általánosságban panaszkodtam Kawaharára az 5. oldalon, de a kritikám ugyanúgy megállja a helyét az Alicization esetében is. És akkor itt most mondhatnék egy spoilert... De elutasítom! ;)

Mindenesetre nem kell aggódnotok, nem fogom csak azért követni, hogy még több őszhajszálam legyen. Az évek során megtanultam, hogy nem leszek attól kevesebb, ha nem tartok lépést olyasvalamivel, ami egy cseppet sem érdekel már.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Avaren
https://www.anime...es/.135318
1 órás világ premierrel kezd az új évad első része! :D

bakod
Az igen :O az már majdnem egy teljes film, vagy egy Trónok harca rész :D ettől függetlenül remélem a 9 kötetet nem akarják egy 25 részes évadba sűríteni, tekintve hogy a mostani 52 rész is 9 kötetet dolgoz fel.

Kíváncsi vagyok hogy mikor jön. Csöpögtetik az infókat. Lehet még idén jön?

Avaren
Ha minden igaz októberben. :)

goku5
Jó is lenne! De régen várom a folytatást. Nagyon jó kis törtemet. De nem tudom mire lesz elég egy óra. Mint egy hosszabb OVA. Bemelegítésnek jó.

bakod
Nyilván hisz évad nyitó :D de igen én is nagyon rég várom, és amikor a film végén bejelentették hogy sao is coming back..
Direkt a novellt is csak a 2. évad végéig olvastam csak el hogy minden meglepetés legyen. HA tényleg októberben jönne, én örülnék neki a legjobban.

Jaeger
Elég erős a valószínűsége, hogy jön most októberben, nagyjából 99% :D Szóval elég erős őszi szezonunk lesz.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Ugrás a fórumra: