itachi01
https://images2.i...a1/RuOUHg9 O_O.jpg

p1.picsto.re/Zb2SL.gif

https://jobbik.hu/
Daremo
Nem járt le az oldal tanúsítványa?

Severum
Nekem azt írja lejárt a tanúsítvány, és nagyon durván akadályoznak a böngészők az oldal használatában.
Van rá valami megoldás?

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Szemi1992
Nekem is ugyanez :hmm

Csillaghullas
Sajnos nekem is, minden egyes oldalra való kattintásnál :(

bakod
Már javítva is van, minden jól működik :) köszi!

Daremo
Köszönjük!

Jaeger
Üdv! Nálam nem működik a videó letöltése link One Piece Film: STAMPEDE alatt.

Tehát kint, ha rákattintok a főoldalon nem jön be alatta a kis menü ami felajánlja, hogy milyen formában tölsd le. Nem tudom ez saját hiba lenne akkor elnézést.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Tapion-sama
A hiba orvosolva ^^

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Ixix
Sziasztok! A One Shot mangákra kattintva a Fairy Tail manga oldalra irányít át.

Tapion-sama
A hiba orvosolva ^^ köszönjük a jelzést :)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

gorgiasz
Sziasztok!

Nem tudom, hogy csak nálam jelentkezik e dolog, vagy másnál is előjön-e ez a hiba.
Mindenesetre azért gondoltam jelzem. A szóban forgó probléma nálam a Fary Tail animet illetve a Bleach animet is érinti. Többi animet amiket néztem azoknál nem jött elő a hiba. (Tehát a Attack on Titan, Dragon Ball, One Piece anime-ket pl nem érinti)

Hiba akkor jelentkezik amikor az "Ugrás a videók letöltéséhez" link által behozott listák bármelyik elemére kattintok, hogy letöltsem a videókat, akkor a következőző hiba üzenetet kapom:

Firefox esetében:

"Blokkolva az X-Frame-Options házirend alapján
Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: mega.nz.
A Firefox megakadályozta, hogy az oldalt ebben a környezetben betöltse, mert az oldal X-Frame-Options házirendje tiltja."

Chrome esetében:
"A(z) mega.nz visszautasította a csatlakozást."

Internet Expoler esetében pedig:

"A tartalom nem jeleníthető meg keretben
A webhelyen megadott adatok biztonsága érdekében a tartalom közzétevője nem teszi lehetővé annak keretben való megjelenítését."

Esetleg erre tudtok valamilyen megoldást? Segítséget előre is köszönöm.

lackoo
kepkezelo.com/images/nvgs9xtqbj024smwbw94.jpg

Hali.
Valamiért 1 napja folyamatosan tiltja ezt a valamit a vírusirtóm. Csevegő segítség topicban feltettem ezt a kérdést, hogy csak nálam tapasztalható e vagy másnál is. Ti tudtok erről valamit?

Kaguya
Sziasztok!
Nálam is jelentkezik a probléma, már vagy 1 napja. Van rá valami megoldás? Előre is köszönöm a segítségeteket!

Shine Upon The World, Mugen Tsukuyomi!

Otsutsuki Kaguya

Blader
Hello.
Nálam is felbukkant ugyanaz a probléma, Avast esetében. Az okát nem tudom, de az alábbi módon tudjátok megszüntetni:
- Megnyitjátok az Avastot, majd a jobb felső sarokban a "Menü" fülre kattintva kiválasztjátok a "Beállítások" opciót;

- Amint ez megvan, az "Általános" fülön belül rákattintotok felülről a negyedik lehetőségre, a "Kivételek"-re;

- Egy jól látható zöld gombot keressetek, "Kivétel hozzáadása" felirattal, majd kattintsatok rá;

- Végezetül pedig beviszitek a stat.mystat.hu/-t. Amint a Kivétel lista kiegészítésre került ezzel a címmel, elvileg többet nem fog gondot okozni a riasztás.

Ugrás a fórumra: