Tapion-sama
Javítva ^^ Köszönjük a jelzést ;)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

band1ka
hi,
az égetett torrenten eddig működött a RSS de most nem dob vissza semmit a RSS feed. Tudnátok esetleg segíteni hogyan tudom ezt áthidalni. Az eddig url amit használtam: "https://nyaa.si/?page=rss&q=naruto-kun.hu&c=0_0&f=0"

Előre is köszi!

BrainBox
Hali,
One Piece 783-866 felirat letöltése hibát dob:
The requested URL /downloads/_anime/One_Piece/[Naruto-Kun.Hu]_One_Piece_783-866.zip was not found on this server.
Előre is köszi

Death is not an escape!

Fricy222
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen járok-e a problémámmal.

Lehetne esetleg olyat, hogy az aktuális projektek részben benne legyenek az aktuális projektek, és nem csak az a néhány darab megszokott? Nehéz kivadászni a kezdőoldalon, hogy milyen projekteket visztek.

Köszönöm a munkátokat!

Üdv.

Tapion-sama
A projekt menüpontok fejlesztés alatt állnak, ezért látsz egy pár hónappal ezelőtti állapotot az aktuális projekteknél. Igyekszünk mihamarabb rendbe tenni a dolgokat, türelmeteket kérjük!

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Fricy222
Tapion-sama írta:

A projekt menüpontok fejlesztés alatt állnak, ezért látsz egy pár hónappal ezelőtti állapotot az aktuális projekteknél. Igyekszünk mihamarabb rendbe tenni a dolgokat, türelmeteket kérjük!

Hálásan köszönöm a választ. Remélem hamar sikerül a fejlesztés.:)

Pokman
Sziasztok, tudjátok, hogy miért nem engedi letölteni a videókat? Mindig azt a hibát kapom, hogy a mega.nz le van tiltva.......Nos azt tudom h ez miért történhet a problémám csak az, hogy más oldalról megnyitja, csak a tiétekről nem :hmm

Tapion-sama
Szerbusz!
Szerintem semmit sem csinálunk másképp, mint más oldalak akik a MEGAt használják.
Javasolni tudom: böngésző gyorsítótár ürítése; más böngésző kipróbálása.
Jobb nem jut eszembe sajnos.

Pokman
értem, gondoltam valamit máshogy használhattok de akkor te sem tudod, hát annyira nem nagy baj, tabletre le tudom tölteni csak kevés annak a tárhelye

Horsee
Sziasztok!

A One-Punch Man 6. kötetére (letöltésnél) hibát dob ki. A javítást előre is köszönöm!

Not Found
The requested URL /downloads/_manga/One-Punch_Man/[Naruto-Kun.Hu]_One-Punch_Man_029-033.zip was not found on this server.

Tapion-sama
Javítva ^^

Köszönjük a jelzést :)

gyapa88
Sziasztok a Boku no hero academinél az uj rész nekem nem akkar be tölteni azt irja Kis tülemet konvertáljuk a videot és se elöre se hátra
Szerkesztette: gyapa88 - 2019.12.17. 17:17

Tapion-sama
Reggel kétszer is feltöltöttem, pontosan emiatt, de ezek szerint nem javult meg. Megpróbáljuk újra.
A Boruto 136. részével ugyanez a helyzet, mielőtt kérdezné valaki ^^

Realistaaa
Nem a ti hibátok, az inda rosszalkodik.

Tapion-sama
Igen, néztem a legfrissebb videókat, 22 órája volt az utolsó sikeres feltöltés.

Reméljük, mihamarabb helyreállnak ^^ addig is ott a torrent és a MEGA letöltési lehetőség ^^

Ugrás a fórumra: