Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] One-Punch Man manga (Spoilerveszély!)
KingBradley
Köszönöm szépen a minőségi munkátokat Srácok! :bow

icoros
Köszönjük a fordítást:bow

bendzilla
Köszönöm én is a fordítást, minden héten várom az új megjelenéseket :)

robogo81
Köszönjük ! :)

twopiece
Köszönöm a forodítást !
Ezek a részek is jók, mert kaptunk plusz infókat az animéhez képest de nagyon várom a következőt is, mert most jön az a rész ami az anime 2. évadban a kedvencem !

joshx05
Na ez már igen, végre egy jobb kép RÓLA

https://guya.moe/...ijGx/1/11/

42

Bastian
Egy pillanatra már előre láttam All Might szavajárását. :D

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

robogo81
Köszi az újabb fejezeteket!
Érdekes lenne tudni végül is mi hajthatja a Maszkot,ő is bőven S rangú hős,csak nem akar fentebb lépni(bár mindig csöpög róla valami infó is elvétve).

Diabolos
robogo81 írta:

Köszi az újabb fejezeteket!
Érdekes lenne tudni végül is mi hajthatja a Maszkot,ő is bőven S rangú hős,csak nem akar fentebb lépni(bár mindig csöpög róla valami infó is elvétve).

A storyban elmondása szerint az, hogy mint A top #1 rank, nem enged fel így senkit sem az S osztályba. Mert rajta keresztül vezetne az út.
Ám, hogy valójában mi van ezen felül mögötte, jó kérdés.

twopiece
Ezek nagyon jó részek voltak, hálás köszönet !

Ráadásul megvilágosították azt a részt amit az anime-ben nem értettem, hogy mindenki napirendre tért afelett, hogy Saitama leütötte a ruhát Suiryu-ról...

Egyesítve 2020.10.12 01:19:08:
Köszönöm, jobbá tettétek ezt a borongós vasárnapot !
:bow
Szerkesztette: twopiece - 2020.10.12. 01:19

KingBradley
Köszönöm szépen! :) Jó újra olvasni, immár magyarul is.

twopiece
Koszonom !
Most, hogy olvasom a mangat, egyre jobban megertem azokat akik fanyalogtak az anime 2 evada miatt !
Ettol fuggetlenul meg mindig kedvenc anime, de sajnalatos, hogy mennyi mindent kihagytak belole.
Viszont igy a manga sokkal elvezetesebb volt, mert megint kapunk plusz infokat / torteneteket !

robogo81
Köszönjük a fordítást! :bow

goku5
Köszi a fordítást! A második évadban ez a rész volt az egyik kedvencem! Jó volt olvasni is.
Saitama jön lát tudatlan a legyőzhetetlen szörny előtt aztán bumm!:bow Hát ez se tartott soká!:ehh

twopiece
Koszonom az uj reszt !
Megint egy lenyeges infoval gazdagodtam... kiderult Szivrablo hol tarolja a telefonjat :D

Ugrás a fórumra: