Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] One-Punch Man manga (Spoilerveszély!)
Tapion-sama
Egyelőre a 2 fejezet / hét tempót tudjuk tartani, a többi már csak a fordítón, a lektoron és a szerkesztőkön múlik :)

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

Fricy222
Nagyon jó, hogy visszatért a manga! :) Köszönöm szépen!

itachi01
Tök kircsik vagytok, köszönöm szépen 😊

p1.picsto.re/Zb2SL.gif

https://jobbik.hu/
sentinel03
Köszi :D

icoros
Köszönjük a fordítást!

Viszont az 56. Rész csak a 9.-ik oldali van fent.
Fuuu, várom már hogy beérjük sz animét. Csoda egy részek vannak onnantól is :D

Tapion-sama
Mert az 56. fejezet 9 oldalas a kötetes kiadásban ^^

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

IDead
amúgy nem lenne jobb ha ott folytatnátok ahol a 2 évad véget ért és később pótoljátok ha akarjátok mer nem tudom nem hiszem hogy valaki csak mangában követi mert így aki rosszul beszél angolul akiknek fordítotok azzal ez így ki szúrás

Tapion-sama
Kiszúrás az, hogy megismerhetitek azt a művet, amiből az anime feldolgozás készült? Egy rakás extra jelenettel, amit az anime nem is tartalmazott?
Ha ez kiszúrás, akkor kiszúrunk veletek, igen :)

Türelem rózsát terem.

Hasler
Nekem nincs bajom vele. Az csak plusz ha olyan is van benne ami az anime-ben nem volt.

goku5
Én eleve csak köszönni tudom hogy lefordítjátok a mangát is.
Csak szélesebb átlátás mint az anime volt. És majd eljutunk az anime végéhez is. Várd ki türelemmel az új részeket, ahogy mi is.

IDead
én már 133 chapternél járok és csak sajnálom hogy mások nem látják mert nagyon epick

Fricy222
Én kifejezetten örülök a mangának. Régóta vártam, hogy valaki a fordítást csinálja. Voltak, akik elkezdték, de félbe hagyták. Persze az anime mindkét évadját megnéztem, aminek örültem, de szívesen olvasom az elejétől a mangát is. Így szerintem nem kiszúrás, még ha nem is lenne benne "plusz" rész.
Ha meg tényleg sajnálod, akkor kezd el fordítani a 133. fejezettől. :)

twopiece
Olyan mintha ez a sorozat meg lenne atkozva :)
Mind az anime, mind az (japan/angol) manga reszek megjelenese egyre jobban csuszik...
Most mar a magyar verzio is kezd felzarkozni a nemzetkozi trend-hez :)

Tapion-sama
Bizonyára nem túl motiváló a készítő csapattagjaink számára sem, hogy rengeteg időt és energiát ölnek egy-egy akár 50+ oldalas fejezetbe, ingyen és bérmentve, és 2 hónap alatt (ha ezt a témát visszapörgetem) ~4 ember veszi a fáradságot, hogy egyáltalán megköszönje, neadjisten írjon plusz egy mondatot.

Ezt felelős adminként értékelhetném úgy is, hogy nem érdemes foglalkozni a projekttel, mert alig érdekel pár embert. De ennek ellenére csináljuk. Már ameddig ezt így lehet csinálni...

twopiece
Sok jo dolgot talaltam mar ezen az oldalon, de alapvetoen en emiatt a manga (es anime) miatt jovok ide !
(meg persze az one piece reszek miatt)
Az eddigi -es az ezutani- munkatokat koszonom, veletlenul sem akartam turelmetlenkedni !

Eddig en nem talaltam "koszonom" gombot, a forumot meg nem akartam szennyezni a koszonom beirogatasaval !
Szerkesztette: twopiece - 2020.09.15. 00:49

Ugrás a fórumra: