Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Anime/Manga hírek
dungeonlord
Szünet ide vagy oda, one piece és Odára már nagyon ráférne egy barack ütés , mert fejezetről fejezetre megalázzak azt, amit gyönyörűen felépített. Okkal is említettem a Disney megjegyzését, hisz újra és újra ugyanazt. Tiszta Star wars feelingje van .

Bastian
https://www.anime...il/.160544
https://youtu.be/...
Megkapja a Brotherhood bánásmódot a Shaman King. Egy új, mind a 35 kötetet feldolgozó adaptáció fogja kezdetét venni jövő áprilisban.

https://www.anime...ed/.112244
3 évvel ezelőtt már szó volt róla, akkor Takei-sensei visszautasította az ajánlatot arra hivatkozva, hogy nem használhatják az eredeti zenéket és seiyuugárdát. Vagy beadta a derekát, vagy amit és akit tudnak, visszahoznak.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Blader
Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk anime érkezik 2022-ben a Netflixre a CD PROJECT RED és a Studio Trigger jóvoltából. Elég nagy húzónév lesz majd a szezonban.
Ugyanabban az univerzumban fog játszódni, mint a Cyberpunk 2077, viszont a történet egyedi lesz.

i.imgur.com/1vDkphq.png

Remélhetőleg az anime nem fog annyit késni, mint maga a játék.. ^^'
A Promare-hoz hasonló rajzstílusnak örülnék személy szerint.

Szemi1992
Egy kis hír a Japán kiadok be akarják szüntetni a Nyugati publikálást.

https://www.youtu...hvXBx01h8Q

Vélemény?

Mi a kötelességed? A császár akaratának szolgálata.

Mi a császár akarata? Hogy harcoljunk és meghaljunk.

Mi a halál? Ez a mi kötelességünk.

dungeonlord
Ez olyan, mint a zenészi társadalom, mert az interneten letudják tölteni a számait ingyen. Anime, manga is hasonló cipőben jár, és éveken kresztül hasonló híreket olvastam, amiből nem lett semmi .

Minden dolognak 2 oldala van, ami jó és rossz, de ha sikeresen elérik a céljukat, azzal magukkal csesznek ki .
Megértem őket, de ha nem lenne internet, és ingyen lehetőség, akkor nagyon sok anime, manga nem ismernék a mai napig.
Ha nem lenne anime, akkor Japán turizmus csökkenne, mert valljuk be, a legtöbb ember azért szeretne menni Japánban, mert animézik. Azzal ismerték meg a Japánt .

Nem kell pánikolni, mert nem lesz belőle semmi .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.07.03. 19:33

Szemi1992
Nem pánikoltam csak kíváncsi voltam más véleményére, ha jól tudom itt a netflix meg a hasonszőrű szolgáltatokról van szó akik cenzúráznak mindent meg nyavalyognak a nők mellméretein,:D

Severum
Hát d..ják fel a kis micsodájukba, a nyugati bublikálást!

Remélem akkor is lesznek majd olyan kedves japán emberek akik megosztják velünk ezeket a műveket, meg olyanok akik lefordítják nekünk. :)

Nem én tehetek róla hogy sokan még a mai napig nem ismerik ezt a műfajt, vagy látatlanban lenézik, de közben pixart néznek, én is csak véletlen unalmamban találtam rá.
Nézik a lehetetlen kamu filmeket amik kb mind ugyanazok de esélyt sem adnak az animéknek mangáknak, ezért nincs rá akkora igény hogy folyamatosan fordítsák nekünk, azok a médiumok akik pénzt akarnak keresni vele.

Ha reális áron lehetővé tennék hogy lefordítva megvegyem őket hát megvenném, tv-t már amúgy se nézek mert unalmas.

Ja és ha egyszer elmegyek japánba az bizony az animék miatt lesz! :D

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

Szemi1992
Amiatt nem aggódok hogy nem lesz le fordítva mert sok országban vannak fansub csapatok még Amcsiknál is.A TV-vel én is így vagyok már vagy 10.éve be se kapcsoltam

goku5
A japán iparnak hatalmas exportja ez a műfaj. És hatalmas bevételei vannak más országokból ebből. Igaza sajátja a legnagyobb. És igen leginkább Ázsiában van jelen. De szerintem ez is inkább az amerikai befolyás miatt lehet mintsem hogy menyire kedvelik vagy sem.
Nem amerikai nem elismert előítéletek. Nyugatot amerika határozza meg leginkább sajnos és őket követjük. Ebből jön le ez is.
DE hatalmas tábora van azért mivel a japán művek csak minőségiek ezért van követőtáboruk. És emiatt forgalmuk.
Az egész gazdasági kérdés. Ez fog mindent eldönteni. De a rajongók bármit megoldanak.
Erre való leginkább a net. És a netre már nekik se is nehéz hatni.

Amúgy én se igen értékelem már a Tv műsorokat. Sok az ismétlés meg a reklám. Na meg ezek a semmit mondó műsorok benne.

Shiro
Csak úgy feleletesen utánajárva...

Magyarán az anime és manga alkotók szeretnének jó nagy csöcsöket rajzolni, de a puritán nyugaton ez nem elfogadott, így ha nyugaton is értékesíteni akarják műveiket eme művészi kifejezésmódjukat kénytelenek visszafogni.
:lol

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Severum
Hát tuti hogy ha kikérdeznék a nézőket legyen e nagy cicije vagy kis cicije a lányoknak, a többség arra voksolna nem a deszkákra. XD

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Shiro
Arany közép út.
Az egészben az a vicces, hogy azért nekik is vannak olyan cenzúra alkalmazásaik ami az én multikulturális hatásoknak kitett véremnek eléggé bosszantó. Másrészről a korhatárbesorolás feszegetése, még nem jelent művészi magasságokat. Sőt merem állítani, hogy az ilyen művek színvonala a bányászbéka segge alatt leledzik. Az Oppai Dragon persze a kivételek közé tartozik.
De egyébként ez az egész egy vicc kategória.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Severum
Az hát, de most gondolj bele hirtelen deszka lenne Rias Gremory, Erza Scarlet, Monet, Rebecca, Kallen Stadtfeld, Shirahoshi, Nami, nagy Neliel odershwank, többet nem írok, Hát lehangoló lenne.
Szerintem ez valójában nem akkora probléma mint amennyi erőszak van ezekben a művekben. 18as karika mindre. XD

goku5
Hát én is inkább látom őket nagy mellekkel. Nekem egyedül az irreálisan nagyok amiket még nézni is szörnyű! Azokért nem lenne kár. De a szép nagyokért tényleg kár lenne.
Amúgy meg nem értem ezt. Szimplán bele kell őket rakni akkor +18-ba ahogy mondjuk az indában is kell. Meg olyankor kell sugározni. De tényleg ez teszi jóvá azt a műfajt. Enélkül kihalna.
De amúgy tény hogy sokszor a tartalom durvább egyes animékben mangákban mint maga a szereplők megrajzolása kinézete. Azzal nincs baj ezzel igen? Pláne hogy a nyugati emberek túlnyomó többsége is a nagyokat szereti látni.

Bastian
Más téma, de ugyebár a seiyuuket már-már Isteneknek, Istennőknek tekintik Japánban, és szektaszerűen imádják őket. Éppen ezért nagyon kevesen merik felvállalni közülük, hogy párkapcsolatban vannak, a házasságról nem is beszélve, mert félnek a tébolyult rajongók dühétől. Nyílt titok, hogy nem restek halálos fenyegetéseket küldeni nekik.

Viszont szerencsére az elmúlt években pozitívan reagáltak a rajongók a boldogságukra, így egyre több és több híresség jelenti be a kapcsolatát, házasságát. Meg is érkezett a mai bomba, bár már jártak egy ideje: HanaKana és Ono Kensho összeházasodik. Kívánom, hogy legyen ez egy Gold Experience a számukra. B-)
https://twitter.c...9171676161
https://twitter.c...6675592192

A közelmúltból:
- Tsuda Kenjirou bejelentette, hogy házas és már 2 gyermeke is van.
- Mizuki Nana szintén beszélt a házasságáról, egy meg nem nevezett illető a szerencsés fél, aki szintén a zeneiparban dolgozik.
- Maeno Tomoaki elvette Komatsu Mikakót.
- Kaji Yuuki elvette Taketatsu Ayanát.
- Suzuki Tatsuhisa elvette az énekesnőt, LiSA-t.
- Osaka Ryota elvette Numakura Manamit.
- Okamoto Nobuhiko elvette Oogame Asukát. Bár Okamoto állítólag hűtlennek bizonyult...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Ugrás a fórumra: