Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Anime/Manga hírek
dungeonlord
.Van egy kis igazság, amit irtok , és jó pl erre én lennék .
Ha a feljebb linkelt videó nem kamu ,akkor ott az igazság a szavaimban . Legtöbb pl Aot , ahol az anime alatt vagy inkább a vége fele drasztikusan megnőtt a manga eladassa. Azonban a bizonyos szünetek miatt, elkezdett csökkeni .

One piece pedig no stop kapja az animéket, sőt filmeket, és ezen kívül megannyi játékot is .
Azzal az érvel se tudok vitában szálni,hogy Oda megdolgozott érte, csak hát ekkora hyp-hez kell valami, amivel emlékeztetni a rajóngokat, vagy keres újakat, hogy ez a manga még van .
Ha nincs anime,nincs manga , és ha nincs anime, nincs játéktól féle hype, amivel emberek elkezdenek érdeklődni a manga iránt .

One piece lassan olyan lesz , mint a Star Wars,ha nem adsz hozzá valamit,akkor az emberek szépen lassan elfelejtik .

Ha más manga is hasonlókat kapna, akkor más lenne az 1 helyen .
Detective Connan sajnos még One piece is nagyobb szünetek vannak, és részben túl sok a felesleges töltelék , és időhúzással.
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.01.19. 12:36

Bastian
Fordított logikával gondolkozol, dungeon.

Kell egy kellő népszerűség ahhoz, hogy folyamatosan kapja a One Piece, vagy bármi más a támogatást. Nem pedig fordítva, hogy a folyamatos támogatás miatt kapja valami a kellő népszerűséget. A One Piece mozifilmek rendszerint kasszasikerek, óriási kasszasikerek. Ellenben a Nanatsu no Taizai film bukta volt, az eredményét pedig meg is itta a franchise.

Az SnK megint nem jó példa. Kolosszálisan megnőtt a manga eladásainak száma, az anime elérte a célját. Viszont ez annak volt köszönhető, hogy felvásárolták az addig megjelent 11-12 kötetet. Onnantól kezdve pedig évente maximum 3 kötet jelent meg, így a számok "alkalmazkodtak". Az anime szüneteltetése nem osztott, nem szorzott.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

goku5
Csak rákérdeznék de nem tud senki se semmit arról mikor is várható az Overlord folytatása? Ha jól tudom a novel amire épül azért jóval előrébb van szóval simán ki lehetne adni már belőle 2 szezont is. Mégsem hallani róla semmit.

Bastian
Semmilyen bejelentésről nem tudok a folytatást illetően.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Jaeger
Én a Goblin Slayer folytatásnak jobban örülnék mint az Overlordnak :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

dungeonlord
https://www.youtu...cs0bXGleo0
Goblin slayer 3 film előztes. Jelenleg itt tart a manga .
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.01.19. 23:04

goku5
Köszi a választ azért tényleg kár érte! Pedig jó sorozat és bőven van már anyag is hozzá.
A Goblin Slayer film is jónak ígérkezik. Érjük be vele ha nincs sorozat.

Kira-chan
Log Horizon anime 3. évad ősszel!

http://bleach.frpg.hu/
Bastian
Az előző heti adatok alapján a Kimetsu legfrissebb, 19. kötete is átlépte a 2 milliós határt az eladások terén. Ezzel a széria eddig megjelent összes kötete 2-2,3 millió körül mozog. Összesítve ez már 29,7 millió csak az idei évre. A lehetetlen lehetségessé vált, a One Piece 2011-es, közel 38 milliós rekordja, és 2010-es 32 milliós rekordja is át lesz adva a múltnak. Ez akár már a féléves összesítésnél is megtörténhet. Magát a történelmet látjuk, éljük. :O

Más vizekre evezve, koronavírus...
Gondolom senkit nem fog meglepetésként érni, hogy a járvány erőteljesen hátráltatja az animés munkálatokat, és több seiyuu is a rajongók megértését kéri. Már ebben a szezonban vannak szériák, ahol 3 hét szünet történt, és lehet, hogy ez még csak a kezdet. A Re:Zero második és az OreGairu befejező évada nem is kísértette a sorsot, kapott automatikusan egy halasztást a tavaszi szezonról a nyári szezonra. Ne lepődjön majd meg senki, ha még több széria hasonló sorsra fog jutni.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Kira-chan
Az OreGairu-ről most hallok először, de egy hivatalos forrás érdekelne, mivel a twitterük mai(03.13) bejegyzése szerint semmilyen csúszás nem fog történni, április 9-én startol az anime.

http://bleach.frpg.hu/
Bastian
Egy kiszivárgott magazinborítón volt rajta az információ, amit azóta megcáfoltak. Szóval igazad van, az OreGairu eltolása minden jel szerint vaklárma volt. :)

A Golden Kamuy harmadik évad ősszel startol.
https://youtu.be/...
Szerkesztette: Bastian - 2020.03.14. 08:57

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Bastian a SAJÓ meg a Shokugeki no Souma csúszik?:D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
A SAJÓ szerintem nincs veszélyben, 42 nap van a premierig. Az A-1 általában a legjobb csapatát állítja rá, mellette kizárólag a Kaguya-sama 2. évadán kell dolgozniuk, azt pedig főleg volt Shaft tagok készítik.

A Soma kérdéses lehet. A J.C. Staff előszeretettel szervez ki munkát Kínába, a Railgun T-nél pedig ezért volt már 3 hét szünet. Ugyanakkor a járvány hivatalosan véget ért Kínában, így áthidalhatják a nehézségeket.

Az AnimeJapan-on lettek volna bejelentve a nagyobb hírek március 21-24 között, de törölték a rendezvényt. A Kimetsu mozifilmről is lett volna valami új információ egy másik rendezvényen, az is törlésre került.

i.imgur.com/IenRHO5.png

goku5
Hát azért elég szörnyű hogy ez a kis vírus ekkora hatással van a világra főleg kedvenc animéink és mangáink készítésére. Ezért várja már az ember hogy legyen vége már ennek az őrületnek és térjen vissza minden a rendes kerékvágásba.

Most olvastam hogy jön a Golden Kamuy 3. évada is.

bloodbath
"Kis vírus"? "Főleg kedvenc animéink és mangáink készítésére"? Igen, végül is a legborzasztóbb hatása ennek a kis vírusnak az, hogy csúszik pár anime a tervezett időpontjához képest...

i.imgur.com/9tW1BhF.jpg

Ugrás a fórumra: