Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Anime/Manga hírek
Gokudera
Nekem olyan kérdésem volna,hogy valaki tud valamit a The King's Avatar season 2-röl?

Bevolt jelentve hogy szeptember 20- a környéken megjelenik aztán külföldi oldalon láttam október 10 környéke most láttam novemberben valamikor megjelenik, külföldi oldalon meg azt írták 2020-ban valamikor jön folytatás.

Előre is köszönöm a választ

Bastian
Annyit lehet tudni, hogy 2020-ra el lett tolva, egyelőre hónap nélkül. Nem követem, MAL-on olvastam az információt.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Zingeer
Kengan Ashura animerol nem lesz felirat vagy megtalalhato barhol is?

Bastian
Nem tudok róla, hogy nálunk tervbe van véve, mint projekt.
Az meg már csak mellékes, hogy ez nem a kérdésednek való téma, arról nem is beszélve, hogy milyen dolog az, hogy már nem először, nálunk kell valakinek érdeklődni, hogy hol találhat meg XY-t felirattal, vagy lesz-e hozzá felirat? Aki keres az talál, az pedig, hogy lesz-e hozzá valaha felirat vagy sem, olyasvalami, amit nem lehet végérvényesen megválaszolni.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Jaeger
Sziasztok!

Nem tudom kit mennyire mozgat meg, de folytatást kap a Megalo Box :)

https://myanimeli...s/58669055

Bár elég furának tartom mivel elég kerek lezárást kapott.

De nekem nagyon bejött az első évadnál, hogy olyan volt mintha egy régi 2000-es években készült anime lett volna a stílusában és a zenék nagyon jók voltak :)

Szóval én azt hittem az egész mangát feldolgozták már szóval kiváncsi vagyok mi lesz a story.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
https://www.anime...19/.153758
A Kimetsu megcsinálta. Ugyan vélhetőleg jövőre ismét a One Piece lesz az élen, a tény, hogy a több, mint egy évtizede egyeduralkodó szériát maga mögé utasítsa az évi manga eladások terén nem mindennapi bravúr. Szép volt, Gotouge-sensei! B-)

A 5toubun is felettébb impozáns. ^^

i.imgur.com/IenRHO5.png

Ugrás a fórumra: