Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Anime/Manga hírek
Bastian
Mindkét évad ősszel volt, így nagyon esélyes. Ugyanakkor mivel nem tudunk epizódszámot, én titkon reménykedem egy minimum Durarara!!x2-féle vonalban, amivel teljesen feldolgozható lenne a maradék OT rész. Ebben az esetben kezdődhetne akár nyáron is, de mindig lenne egy szezonnyi szünet. Papíron 9 kötet és az SS2 vár feldolgozásra, eddig pedig 6, majd 7 kötet és az SS1 volt feldolgozva. Szerintem összecsapott lenne, ha a maradékot mind 24 részbe akarnák belesűríteni, de ha találnak egy tehetséges rendezőt, aki valahogy értelmesen meg tudja oldani ezt...
----------
Végre valahára, animét kap a Grand Blue. Teákat lángra lobbantásra előkészíteni! :"D
Így már csak a Kaguya-sama hiányzik egy igényes adaptációval, és a minőségi humor biztosítva lesz 2018-ra.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Capac
Hivatalos, a Studio 3Hz kapta meg a SaO Alternative: Gun Gale Online készítését. A Dimension W és a Princess Principal után bátran kijelenthetem, hogy a grafikai minőségre most sem lehet majd egy szavunk sem. Ha még összeraknak hozzá egy épkézláb sztorit is, akkor én biztos nem fogok csalódni.

Adama: Starbuck, what do you hear?
Starbuck: Nothing but the rain.
Adama: Then grab your gun and bring in the cat.
- Battlestar Galactica-

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Bastian
Az író remek, nincs Kirito, nincs Asuna, és A-1 Pictures sem...
Elképzelhető, hogy lesz egy SAJÓ anime, ami nem fog kiakasztani?

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Jaeger
Capac a legfontosabbat kihagytad :D

Studio 3hz messze legjobb munkája szerintem a Flip Flappers. Ami alul van értékelve ahhoz képest, hogy milyen jó kis sorozat.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Avaren
Eljött ez a pillanat is. Véget ér a Gintama manga. :(

---------------

Bungou Stray Dogs: Dead Apple film új előzetes.

https://www.youtu...ySfGSAbNc0

Jaj de várom már xD
Szerkesztette: Avaren - 2018.02.14. 23:00

Capac
Chihayafuru 3. évad bejelentve, a premier valamikor 2019-ben lesz *_*
Mondanám, hogy mennyire várom de sajna nincs rá jó szó, sem több szóból álló kifejezés. Illetve van egy, amit én találtam ki és király, egyenesen fasza, de félek, hogy nem álltok még készen rá. Szóval legyen csak annyi, hogy igeeeeen!!!!

Adama: Starbuck, what do you hear?
Starbuck: Nothing but the rain.
Adama: Then grab your gun and bring in the cat.
- Battlestar Galactica-

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Giovanna
A Toriko manga készítőjének kijön majd valami új mangája? Tud valaki erről valamit?

Bastian
Annyi biztos, hogy Shimabukuro-senseitől is jönni fog egy one-shot az idei évben. Az, hogy be is rendelik, vagy hogy egy teljesen más ötletére lenne vevő a WSJ, még a jövő zenéje.

----------
Hinamatsuri PV 2:
https://www.youtu...oTxGJcx04Q

Nitta hangját nem ilyennek képzeltem, de meg fogom szokni. Az animáció ellenben meglehetően dinamikusnak ígérkezik. Ha már 8 éve fut a manga, remélem, hogy két szezonos lesz. ^^

----------
https://www.anime...io/.129196
Animét kap a Vinland Saga.
Bár nem követem a mangáját, számtalan alkalommal volt szerencsém látni, ahogyan online fórumokon dicsőítették, szóval nagyon kíváncsi vagyok. Jó jelnek ítélem meg, hogy a Wit-et állították rá.

----------
Létrehozásra került a Yakuneba_staff Twitter fiók, továbbá regisztrálták a Neverland-anime.com domaint.
Minden jel arra mutat, hogy nemsokára hivatalosan bejelentik a The Promised Neverland anime adaptációját.
Szerkesztette: Bastian - 2018.04.24. 10:16

i.imgur.com/IenRHO5.png

Avaren
Hiro Mashima ( Fairy Tail ) új mangája jún. 26.-án rajtol Eden's Zero néven. :D
http://sgcafe.com...worldwide/

Jaeger
Igy a promo kép alapján kicsit olyan mint egy jövőben játszodó Fairy Tail.

bloodbath
Mashima irományaitól ments meg, Uram, minket! : ((

i.imgur.com/9tW1BhF.jpg

Jaeger
Ebben a formában én sem láttom értelmét. Ugyanazt eladni csak máshogyan csomagolva már harmadjára én nem is tudom.

Shiro
A főszereplő neve tuti, hogy Aki lesz. Csodálkoznék, ha nem így nevezi el.

A környezetnek valami steam punkfélét tippelek tippelek

A Juvia+Lucy fúzió egész jól néz ki.
Plusz ahogy nézem a főszereplő is mintha Natsu és Gray egybeolvasztása lenne.

Érdekes, míg a Fairy Tail-ben egy Rave Master karakterből csinált kettőt, addig az új mangában két Fairy Tail karakterből lesz összegyúrva egy.

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Bastian
Az Aki nevet már felhasználta korábban a Monster Soul nevű történetében. A Shiki nevet is, mint "négy évszak" egy másikban. Így marad a Fuyu. :lol
----------

Best boy Tanjirou az Ufotable kezében... Csípjetek meg, hogy nem álmodom! *.*

i.imgur.com/IenRHO5.png

Shiro
A Fuyu-t valahogy inkább női karakternek tudnám elképzelni.

Azt hittem, hogy a robot Happy a legdurvább, aztán megláttam a kentaur Wendy-t.

Doushite?

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

Ugrás a fórumra: