Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Anime/Manga hírek
Bastian
Bejelentették egy számodra kedves mű animés adaptációját? Vagy szimplán egy érdekes hírt szeretnél megosztani? Netalántán felcsigázott egy animés előzetes, amit mindenképpen szeretnél a fórum elé tárni, hátha kedvet kapnak az adott műhöz? Nos, ha ezek közül bármelyikre igen a válasz, akkor jó helyen jársz.
----------

A Kekkai Sensen óriási sikere tényleg meghozhatta a Bones kedvét, mert elnézve az elkövetkezendő felhozatalukat és hozzá tartozó előzeteseket, 2016-ban sem adják alább:
- Bungo Stray Dogs [Tavaszi szezon]
- Boku no Hero Academia [Tavaszi szezon]
- Mob Psycho 100 [Még kérdéses...]

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Bastian
Tovább robog a Bungo Stray Dogs hype vonat! Megérkezett a 2. előzetes, amiből kiderült, hogy a GRANDRODEO lesz az Opening előadója, valamint a széria osztott évados lesz, azaz 12 rész jön tavasszal, majd a maradék 12-13 ősszel. :]
https://www.youtu...GsohezPRXU
----------

A Kuroko no Basuke 3 összefoglaló filmet fog kapni idén, az Extra Game pedig egy külön filmet 2017-ben.

----------

És, ha már 2017, Amano Akira, a Katekyo Hitman Reborn! anyjának legújabb műve, az élDLIVE anime adaptációja is debütálni fog, a Pierrot stúdió karjaiban. Korai még fejtegetni, de nem tartom kizártnak, hogy a Naruto Shippuuden helyére fog érkezni. Egyszer azt is el kell engedniük...

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Jaeger
Az élDLIVE-ra nagyon kíváncsi leszek. A netten nem nagyon találtam róla sok infót. Van mangája vagy ilyesmi?

Narutot ilyen tempóban a Pierrot még 2 évig tuti nem engedi el. De ki tudja lehet még felkarolják a Bleachet is egyszer ;)

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Van mangája, de úgymond "speciális" mangának számít, mert a kötetes kiadáson kívül kizárólag csak digitális formában lehet elérni.
http://plus.shone...0003485_57

4 fejezetet látok lefordítva Mangafox-on, azon kívül semmi, pedig van már vagy 5 kötete.

Heti áttekintő (2016. március 8-13)
- A Gintama jelenlegi animéje ebben a hónapban véget ér. A mangát illetően pedig idén belépünk az utolsó történetszálba. Nem kizárt, hogy az év végére búcsúzunk a mangától, de legkésőbb jövőre mindenképpen. :'(

- A Mahouka Koukou no Rettousei egy filmmel lesz gazdagabb. A No Game No Life előtt ne is kapjon még második szezont!

- Kapaszkodjunk meg, az OreImo szerzőjének és illusztrátorának új műve, az Eromanga-sensei megkapta az animés berendelést, a készítő pedig, nem meglepő módon az A-1 Pictures lesz. Aki nem látta volna az OreImo-t... Legyen elég annyi, hogy ha oktató jelleggel kíváncsi vagy egy olyan befejezésre, amitől legszívesebben átütnéd a monitorodat, földhöz vágnád a laptopodat, pusztítanál a környezetedben, ordítanál szörnyű kínok között, akkor az OreImo a te animéd!

- A Mahoutsukai no Yome 3 részes előzmény animét fog kapni, ami Chise és Elias találkozása előtt fog játszódni. A készítő a Wit Studio lesz. A hír ellenére, az animált előzetes a mangából mutat jeleneteket.
https://www.youtu...oCwUzbkfdk

- Gakusen Toshi Astrisk 2. szezon előzetes:
http://www.dailym...r-s2-pv_tv

- Joker Game, 3. előzetes:
https://www.youtu...m9MVyCTyUU

- A 10. alkalommal kiírt, Éves Seiyuu Díj nyertesei. Avagy: Aki a DanMachi-ban szerepelt, az jól járt.
http://www.animen...rds/.99694

- Sakamoto desu ga? előzetes:
https://www.youtu...c2JV9n741U

- Az "Ordinal Scale" nevet viseli a 2017-ben megjelenő SAO film. A név egy film exkluzív játékot takar.

- Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin előzetes: (Avagy: Hogyan rontsuk el Bastian kedvét a förmedvény dizájnokkal a novelhez képest)
https://www.youtu...kL47t4Mz-4

Szerkesztette: Bastian - 2016.03.13. 23:50

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Belenéztem egy kicsit az élDLIVE mangába és nem rossz. Szóval kíváncsi leszek jövőre az animére :)

Néhány frissebb hír:

Sword Art Online film kapcsán megjelent az első kedvcsináló. Sword Art Online Ordinal Scale

Röviden az animés második évad után fog játszódni, egy új szemüveg lesz benne ami kb úgy nézz ki mint egy headset. Nincs benne full dive funkció, hanem ébren a valóságban különböző helyszíneken lehet harcolni majd a szörnyekkel. Skillek helyett inkább az adott karakter szintje lesz a meghatározó.

Madhouse gondozásában animét kap még nyáron a Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin

Durarara kap egy specialt. link

Bastian
Az Alderamin kapcsán le is írtam a csalódottságomat a hozzászólásod feletti spoiler gomb alatt. Továbbra sem tudom megemészteni, hogy miért néznek ki úgy a karakterek, mintha ez egy shoujo lenne. Ettől még jól is elsülhet a dolog, de őszintén szólva, kevés esélyt látok rá. Szerintem folytatódni fog a hagyomány, miszerint a Madhouse manga adaptációi mérföldeket vernek a light novel adaptációikra.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Amikor megláttam az Alderamin kapcsán a light novel képet és utána milyen lett az anime dizájn egyből azt gondolom, hogy ez még ugyanaz a sorozat? Mert egyáltalán nem hasonlít a kettő.

Egy esélyt talán kap tőlem is, de nem vagyok oda ezért a shoujo stílusért.

Bastian
A klónok támadása is lehetne ez a key visual alapján. Mindenkinek ugyanolyan az arckifejezése. Ikta sunyisága halott, cserébe szépfiú lett belőle. A lányok pedig még rosszabbul jártak...

A manga változatát is tudom ajánlani a műnek. A dizájnok elég jók és szinte nincs is kihagyás benne a novelhez képest. Azzal a stílussal 100%-ig kiegyeztem volna az animében.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Ha lesz időm vettek rá egy pillantást. :)

mac001
Most olvastam, h ősszel jön a Haikyuu!! harmadik évada :) (bár még fut a 2. évad, de már bejelentették)
Én örülök neki, mert szeretem ezt az animét.

Bastian
Csupa jó híreket kapunk ma. ^^

A KonoSuba 2. szezonját is bejelentették. Az időpontját egyelőre nem tudni, de szeretettel várjuk.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
És a HunterxHunter manga is folytatódik áprilisban csak kitudja meddig :ehh

J.C.Staff új munkája a nyári szezonban Taboo Tattoo. Egyelőre képek alapján bejön aztán meglátjuk :D
Szerkesztette: Jaeger - 2016.03.22. 21:26

Mina
Sziasztok! :)

Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel a kérdésemet...de nem tudom hol kérdezhetném meg... Lehet tudni esetleg valamit a Nisekoi animéről, hogy mikor jön a folytatás!? Legalább valami kis szösszenetet hogy idén vagy nem idén...ilyesmi O_O

Bastian
Szerintem nem lesz neki újabb évada.

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Soha nem mond, hogy soha. Ha befejezik a mangát akkor eltudok képzelni egy harmadik évadot, ahol persze megfelelő szelektációval tudnának egy jó évadot lerakni.

De ha ezt nem vállaljak akkor igen túl sok a töltelék rész.

Ugrás a fórumra: