Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Szezonos animék/mangák
Exkirion
Asszem megvan a kedven openingem ebben az évadban.
https://www.youtu...7nUhT8YKKY

Az AssClass openingek általánosan is elég jók voltak, de baromira adja a sztori végének a feelingjét és a zene is angyon frankó lett.
Szerkesztette: Exkirion - 2016.04.23. 17:28

Bastian
Tilon írta:

Nincsenek benne fillerek? Én a 48-ik résznél tartok és kb az egész egy nagy filler! XD

Értem, hogy mire gondolsz, de a Gintama az ilyen. Kevesebb komolyság, több paródia, de a paródia között beékelődnek fontos információk és a karaktereket is remekül felépítik. Ahogy mondtam, 20-30 filler rész van körülbelül, még ha rengeteg dolog feleslegesnek is tűnik azokon kívül is. Azok a dolgok ugyanúgy megtörténtek a mangában. Viszont, hogy pozitívummal is szolgáljak, hamarosan következik a Benizakura ív nálad, ahol kapsz egy kis komolyságot. Azt az ívet még mozifilmnek is megcsinálták, korszerűbb animációval. ^^

@Exki
Na, így kell egy széria végjátékához megfelelő Openinget összedobni! B-)

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

Minagi
Nos így, hogy meglestem az első 3 részt a Koutetsujou no Kabaneri;
Az a helyzet, hogy szépnek nagyon szép, szóval erről ne is fogok írni. Nade.

Kicsit képzeljük bele magunkat egy ilyen szituációba, mikor családtagjainkat, barátainkat és egyéb emberi társainkat elveszítünk és/vagy meg kell ölnünk miután harapás áldozataivá váltak. Elég rossz és nehéz helyzet, ez tény, DE túl buták az emberek, a nagy csorda. Van két ember-szörny (Kabaneri) akiken nem csak vizsgálgatni tudnak majd, megfigyelni mi-hogy van, felismerni igazi erejüket, hanem két ember-szörny társuk van akik még az Ő oldalukon is állnak. Nem az embereket ölik, ahogy a zombik teszik, hanem segítenek az így is kevés és béna embereknek gyilkolászni, harcolni. Erre mitörténik egy 20 perces rész alatt?
5 percenként valaki meg akarja ölni Ikoma-t vagy Mumei-t... Megjegyezném, hogy emiatt már most egyre uncsibb.

Viszont fény derült arra, hogy energiára van szükségük, ami nem más mint a vér. Igazából van benne logika, ha szeretnénk, hisz ők is zombik, csak ők tudatos zombik, kell valami nekik és nem lehet az ember, csak valami az emberből. Itt szóltam el magam hangosan nézés közben amúgy, hogy "Vámpíros sztori".:D

Nem egy remekmű, az az igaszság, de még érdekel, most már kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből. Igazából Yukina érdekel a legjobban. Remélem lesz valami szerepe, jó is néz ki meg kíváncsi vagyok rá.
cdn.myanimelist.net/images/characters/2/302917.jpg

Shiro
Joker Game.
A téma és az ötlet jó, az első két rész nagyon tetszett, viszont a következő részek egy picit egyre kevésbé.
Sajnos egy kissé kidolgozatlannak érzem, pedig lenne benne komolyabb potenciál.
12 részesre van tervezve, és a szereplők számát illetően nagy valószínűséggel egy epizódos történetek lesznek. Véleményem szerint jobb lenne akár 3-4 részben kidolgozni őket.

Kiznaiver
Ez számomra a "wtf?!". Az ötlet megint csak jó, de béna a kidolgozás, és hatásvadász.
De aztán rájöttem, hogyha nem mint komoly pszichológiai műként tekintek rá, hanem mint paródiára, őrültségre, úgy egész jó.

Re: Zero
Remek. Fantasy? Pipa. Slice of Life? Pipla. Az ötlet jó, de mondhatni már klisé. A megvalósítás nagyszerű.
A szerző az ötletéhez kidolgozta a történetet, felhasználja az ötleteit. Egyedi főszereplő. Szóval ez nálam rendesen eléri a Clannad által feljebb rakott lécet.

To dance with Jak 'o the shadow
A 7. részben hirtelen azt hittem már, hogy Lia megpróbálja kinyírni

Minagi
Ez a Koutetsujou no Kabaneri egyre gyengébb... Komolyan már azt se tudom miért nézem, de tényleg.

Shiro
Hát egyem a zúzádat, hogy mennyire egyet értek. Egyszerűen már vicc kategória lett.

Nagyon lehet rajta érezni, hogy ez egy ez most valami 12 részes (kidolgozatlan) anime lesz. Szóval most akkor ez a Biba legyen a nagyon gonosz. Szóval akkor oszt az lesz, hogy megpróbálják legyőzni miközben átváltozik egy Bibaszott medvedisznóemberré.

Egyébként ti is éreztétek rajt azt a rossz Claymore paródiát? :D

Aztán meg nácik. :lol

Hatásvadász... :ehh

Na és ne akarjatok megetetni azzal hogy a Bibasz valami Lulucsféle "NAGY" tervet csinálgat.

Jaeger
Attack on Titanra is hajaz nem?:D Szerintem ahelyett csinálták, hogy nem tudtak idén kijönni vele szóval gyorsan összedobtak valamit.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Shiro
Ja zombiapokalipszis kategóriáén belül az egész annak a copy-ja.

Bastian
Elég sok helyről mondták, hogy a mostani részig jobban tetszett nekik, mint a Shingeki no Kyojin, szóval nem tudom...
Mondjuk látatlanban biztos nem lehetett nehéz kedvelhetőbb, nem egydimenziós karaktereket alkotni, akiket valamiért megzabálnak az SNK rajongói. Már elnézést... :/
----------

Szeretem, amikor a gondolataim valóra válnak. Múlt héten azon agyaltam, hogy HanaKanát el tudnám képzelni Montgomeryként a Bungo Stray Dogs-ban és mit ad Isten, övé lett a szerep. :D
Szerkesztette: Bastian - 2016.06.23. 18:42

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

Lew
HanaKana lassan már ott tart, hogy nincs olyan szerep amiben nem tudnám elképzelni.

i65.tinypic.com/ncmt77.jpg

http://graypapaya.deviantart.com/
Bastian
Gyakorlatilag, igen. Ugyan egyre kevésbé játszik félénk, jó kislány szerepeket, még így is öröm hallgatni, akármilyen szerepben tűnik is fel, mert megmutatja, hogy nem csak egy típust tud. Főleg, hogy a többit is lehozza 10/10-re. Az Orange főszerepe is övé, ami egyébként a nyár egyik, ha nem a legjobbja lesz, legalábbis ha jól adaptálják a mangát. ^^
----------

Kijött a KonoSuba OVA. B-)
És hát... visítok a röhögéstől! Kazuma, Kazuma, ne változz meg soha! xD

i.imgur.com/IenRHO5.png

Jaeger
Gakusen Toshi Asterisk: Lonely Feather című száma csak szerintem lett jó?:D

KonoSuba OVA pedig zseniális :D

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Shiro
Úgy néz ki, hogy a Boku Dake Ga Inai Machi is elindított egy irányzatot, hiszen a szezon két olyan animével kezdődik, ami valamiképpen a múlt újraélésével kapcsolatos. Ráadásul az első részek alapján sikerült egész jó benyomást kelteniük.
Szóval ReLIFE és Orange.

ui a ReLIFE-ot már most ledarálhatja egészben aki szeretné.

Gokudera
Eddig aki látta a D.Gray-Man-t annak,hogy tetszik a folytatás ?

Shiro
Rewrite. Az első rész hát hogy is mondjam...

Nagyon sok mindenbe belekapott és végül nem igazán volt semmi sem kidolgozva. Szóval itt a dupla rész is kevés volt úgy érzem. A kevesebb több lett volna.

Szóval ja első rész alapján érthető, hogy nem került fel a szezon top listájának élére.

Viszont a dupla részes kezdés megadja a reményt egy 25 részes évadra.

Bástya elvtárs, te hogy látod, szerinted sem sikerült túl jól az első rész?
Szerkesztette: Shiro - 2016.07.07. 23:41

Ugrás a fórumra: