Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Minden ami Anime/Manga és hazai rajongók munkái
Szezonos animék/mangák
Jaeger
Most jutottam túl a harmadik évad 4-ik részénél és mi a fene történik?

Olyan mintha innentől kezdve más valaki írná a storyt.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Bastian
Ez történik akkor, amikor a mangaka és a szerkesztője/szerkesztői totál nincsenek képben azzal, hogy miért szerették az olvasók a művüket. A Souma inkább hasonlított egy sportmangához, mintsem harci, vagy kalandműhöz a shounen korosztályon belül. A baráti rivalizálás szórakoztatósága vitte a hátán a művet. Erre milyen irányt vesz teljesen feleslegesen? Jön egy "rajzfilm főgonosz" nonszensz álmokkal, az izgalmas shokugekiket felváltják a plot armoros, kiszámítható párbajok, karakterek kerülnek gyors eldobásra, és az eddig poénnak szánt, fejben történő, túlzott reakciók az ételkóstolásokra ténylegesen is megtörténik a valóságban. Hű, de rohadt vicces, hogy mindenki ténylegesen vetkőzni kezd és nyílt exhibicionistává avanzsál. -.-"

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)

dungeonlord
Nem szokásom linkelni Manhwa , na de ez , nagyon adja.
https://kissmanga...l-Die-Soon
Na ebből kellene egy animét készíteni, csak erre nagyon kevés az esély :/ .
Talán a legjobb manhwa, amit eddig olvastam. Van itt még valaki, aki követi?

1kérdés : Kaguya-sama wa Kokurasetai ügyben.
Mennyi az esély arra, hogy 2.évadban még feldolgozzák 154-156 fejezett ?
Szerkesztette: dungeonlord - 2020.05.21. 20:54

Bastian
Semmi. Nagy valószínűséggel a mobiltelefonos fejezetekkel zárul (100-101. fejezet), amire az ED erősen utal.

i.imgur.com/IenRHO5.png

"Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba."

dungeonlord
Érthető , hát akkor megvárom 3.évadot, és egyszere darálom le .Köszi a választ.

goku5
Én nem olvasom a mangát, de biztos így is jó befejezést kap. Folytatásról én meg még nem halottam. Szóval egyelőre abból se jön új évad.
Vagy jött volna már ki időpont a 3. szezonról?

Bastian
Dungeon optimista. De nincs ezzel semmi baj. Ha valami esélyes a 3. évadra, az a Kaguya.

i.imgur.com/IenRHO5.png

dungeonlord
Kezdem megkedvelni a 2 főszereplőt, de a tényen nem változtat, hogy ishigami , és az a bizonyos 157 fejezett alatt kezdtem érdeklődni a sorozat után .Tudom, nem nagy szám, de ilyen húzást nem vártam egy komédiás animétől.
Animét még nem követem, és manga olvassanak se mondhatnám magamat, mert nem részletesebb olvasgattam a mangát.

Bastian
Én utálom a 156. fejezetet. Precízen ezt a fejezetet, mert Ishigami reakciója a történtekre olyan túlzó, hogy nem tudok szimpatizálni.

i.imgur.com/IenRHO5.png

dungeonlord
Ez ügyben jelenleg nem tudok vitában szállni, mert még nem olvasom részleteset a mangát ^^. (1nap bepótolnom )
Youtube elkezdtem jeleneteket nézni , és baromi sokat kacagtam.HA vége lesz a 2.évadnak, akkor ledarálom együtt.

Ugrás a fórumra: