Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Játékok
Te mivel játszol éppen?
BrainBox
Player Unkown's Battle Ground, szerintem nem szorul különösebb magyarázatra
Outlast 2-t már tolja valaki? Kíváncsi lennék 1-2 vélemnyre mielött beszerezném

dxdominik
Ps4-re álltam rá egy ideje
ha valaki gondolja fel is vehet :)
DxDominik23
na de amivel játszom Skyforge, Trove, GTA 5 Online,
Cod Inf W, Need for Speed, Ghost Recon Wildlands, Overwatch

~Csak azt tudunk igazán bántani akit szeretünk.

Sasha
Bendy and the Ink Machine ( Chapter 1. kivégezve - másodikat később veszem meg)

Nagyon egyedi stílusa van. Mind a környezet, a karakterek ábrázolása mind pedig a benne hallható zenék nagyon hangulatosak, emlékezetesek (mint pl. Lobby Jazz). A sztori pedig, nos wow. Bár kicsit sablon érzetet kelt a sátánizmus és a sötét rituálék, de úgy őszintén szólva, érdekel is engem, amikor annyi kérdés felmerül a Játékosban még ebből kifolyólag is, aztán függetlenül ettől?

Tetszik az a titokzatos, rejtélyes Világa, amit kiépített a theMeatly. Meglepő - vagy sem - hogy egy alighanem saját zsebből előteremtett kis Univerzumnak ekkora sikere lett, igaz nem újdonság.

A karaktereket - én legalábbis - szerethetőnek tartom (Bendyt és Borist). A Chapter háromban kiderül, utóbbi valóban melyik oldalon áll (talán), Bendy viszont egy hatalmas kérdőjel. Az egyértelmű, hogy csalódott a készítőjében, Joey Drewban ("The creator lied to us"), viszont hogy az kattantan mit művelt velük és a Táncoló Démonocska miért dühös, az... titok. Bizonyos, hogy a stúdióban dolgozó ex-munkatársak egy nagyobb entitásként tekintenek rá - de az eddigiek alapján őt ez nem igen hatja meg. Várom, hogy kiderüljön, ám úgy tűnik, hosszú út áll előttünk.

ui.: Sose ismerem be a szakmai tanárnőmnek, aki Walt Disney megszállott, hogy tetszik az 1930-as évek rajzfilm stílusa. Soha!
Szerkesztette: Sasha - 2017.05.03. 17:49

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

BrainBox
Most fejeztem be a Resident Evil 7-t a dlck nélkül (azok is tervben vannak, csak jelenleg nincs rá keret). Mindenkinek csak ajánlani tudom, a story, a játékmenet, a légkör az egész game egyben nagyon rendben van, igazán kitettek a készítők magukért. Coopban végigjászottam a 6-t és az 5-t is, de ez vmi teljesen új szint (mondjuk nem tudom miért 7 a címe amikor nem sok köze van az elözőekhez). Az utóbbi pár év játékaihoz képest ez kimagaslóan a legjobb 10/10

Prey-t kezdtem el most, elég ígéretesnek tűnik, illetve már az outlast 2 is a libaryben figyel már. Mindezek mellet baráti körben elkezdtünk játszani a Town of Salemmel, ami rettentő mód leköt.

Ezúton szeretném is megköszönni neked Shasha, hogy bemutattad, mert ránézésre senkise játszott volna vele, viszont így már néha 5-en is vagyunk, ami persze néha elég nagy vitát kavar, de tényleg köszi érte.

dungeonlord
Ishida írta:

Ez lehet psziché kérdése, de a Doom számomra sosem horror volt, hanem hentelős játék. Horror az a Silent Hill, Biohazard, AVP azon mapjai, ahol kifejlett xenomorphok ugrottak elő a semmiből...

Imperator írta:

dungeonlord írta:

Nektek hogyan tetszik az új Doom?Én egy kicsit csalódtam ,mert a Horror hangulatát hiányoltam a játékban.
Alap ötletek jók,Multiplay elmegy,de hamar meg lehet unni őket :/

Próbáltak visszatérni a gyökerekhez, amik nem voltak horrorok, véres meg brutális, de nem horror. A 3-ban próbálkoztak a horrorral, de szerintem nem igazán találták el akkor, jól állt az új résznek a színtiszta brutális lövöldözés.

Ezzel nem értek egyet.Doom egy horror játék és nem akció.Emlékszem jól,hogy doom1-2-3 sokszor megijedtem.
1nek jó,de összegségben a legrosszabb doom.
https://www.youtu...p3nDzYivDc
Ezt a doom4 szívesen kipróbáltam volna :/ .

Prey kapcsán szintén nem tudok jókat mondani.Prey 2 a fejvadász sokkal,de sokkal jobban tetszett.Hiba volt törölni.
Mind2 sajnáltam,hogy nem 1.rész főszereplője volt :/ .

Shiro
Tök jó a Witcher 3 és most kezdem újra a legnehezebb fokozaton, így még pár száz órára biztos le tud kötni, úgy érzem, hogy Pc-re alig tudok valamit találni ami ezután megfelelne az elvárásaimnak.

1. Legyen nagyon szép
A Witcher 3-ban maxon van minden, erre még rátoltam pár grafikát javító módot (HD Revorked Projekt, Super Turbo Lighting..stb)
Tehát közel ez lenne az alap igény.

S tudom a grafika nem minden, de ezek után ránézve a Dragon Age-re, úgy éreztem, hogy egy hányadék, s pedig kedvenc játékomról van szó.
Lehet majd el tudok vonatkoztatni a grafikától, de lényeg, hogy most nem igen menne.

2. Legyen érdekes, izgalmas és legalább 100 órás története.

FPS-ek, aka COD klónok kizárva.

Előjött nálam lehetőségként a GTA5 ami meg is felelne az elvárásaimnak de abban az a vicc, hogy régebbi kópia mint a Wicher 3.

A GTA5 alternatívára lenne pl Watch Dogs 2 ami esetén azt mondanám, hogy pár aspektusa érdekesebb, de összességében úgy érzem a GTA5 lenne jobb választás.

BrainBox
Hollow Knight
Életem egyik legjobb játéka, nagyon ajánlom ha vki szereti a metroidvenia játékokat. Egyszerű kis indie game de nagyon látszik rajta a készítők törődése

Batman Arkham Knight
Sajnos még csak most tudtam a végére érni (insta buy volt amikor kijött). Nagyon tetszett az egész sorozat, kicsit assasins creed érzésem volt amikor bolyongtam a városban de kicsit sem volt olyan egyhangú. mint az ac. Jó volt a story, a befejezés mondjuk elég gagyi lett, de utána kiderült h van egy 100%-os befejezés. Na az elég jó, csak kinek van ideje ridler minden hülyeségét megcsinálni

Kijött az F13 és nagy sajnálatomra sok ismerősöm bedőlt a hype vonatnak és megvette :(

Nemtudom mivel folytassam, jelenleg a Dead by Daylight és a PUBG leköt, de ki tudja meddig.
Szerkesztette: BrainBox - 2017.06.06. 13:57

Death is not an escape!

Minagi

Ez a játék annyira tetszik, de sajnos még nem volt rá lehetőségem, hogy kipróbáljam, csak videókat láttam. Haverokkal kell ezt játszani, egyszer mindenképp akarok egy ilyet mikor együtt nyomjuk.... :D egyszer.

BrainBox
750+ óra után is azt mondom, h nem unom. Az F13 hasonló, de véleményem szerint az a játék egy hulladék. Tudom, miért kerül annyiba, de jó ha 10 eurnyi content van benne. Augusztusban lesz bétája a Last Yearnek, na azt érdemes lesz kipróbálni!

Humble Bundle monthlyba most a ds 2 volt, ami nekem már megvolt úgyh elajándékoztam. 3-an toljuk, de sose nevettem még ilyen jót, már ismerem minden trap, ambushnak a helyét és egyszerűen fergeteges. Aki teheti az mindenképp próbálja ki coopba

Death is not an escape!

bakod
Én most ME Andromedával játszok inkább. Még van Subnautica, Doom 2016, World of Warhips.

Andromeda továbbra is lenyűgöz hatalmas szabadság, látvány is, és persze gépigény is....

BrainBox
Nem tudom, h ez jó topic-e kitárgyalni ezt, de a mass effect többi részével játszottál? Releaskor insta buy volt elkezdtem vele játszani, de nekem akkor csalódás, h a hatalmas shaperd karakter után kapunk egy kis fing senkit, nyílván majd kinövi magát, de akkor is meh

Death is not an escape!

bakod
Ja a ME 2-3t 2x is kijátszottam. Igen Shaperd után elég fura, de önmagában az elképzelés tetszik, ahogy a rengeteg mellékküldi is (még ha nem is mind befolyásolja a történetet). Mással meg nem lehetett folytatni. Bár tetszik a game de 14k-t nekem nem érne meg... :D igaz így offline mód miatt nincs APEX, de kibirom :D

Shiro
Hamarosan egy PöSöNégy boldog tulajdonosa leszek (van valami akció izé nesze proli occsó vigyed)

Korábban kb ezeket a játékokat néztem ki amiket majd szeretnék hozzá beszerezni.

Last of Us
Heavy Rain
Beyond Two Souls
Horizon Zero Dawn
Uncharted

Van olyan ezeken kívül amivel még érdemes lehet bővíteni a listát?

ui:
Magamnak: Tök jó dolog Shiro, hogy egy ideje már legálisan szerzed be a játékokat, de az Isten szerelmére játsszál is velük, ne csak gyűjtsed!

BrainBox
Bloodborne, egyetlen játék amiért PS-t vennék, de nem fogok. Horizon is nagyon érdekelt, de azt már említetted. Legalább PS 4 Prot veszel? Simát sztem nem is érdemes.

Death is not an escape!

Shiro
Slimet, azt vitték le 65K-ra. PC mellé mint kiegészítő nekem pont jó ennyiért.

Ugrás a fórumra: